Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

Etkili kiloda çocuklar için en iyi isimler (ayırt edici – otantik – İslami)

Arap dilinde birçok etkili ağırlık adı vardır ve bu isimler özgünlükleri ve benzersizlikleri ile ayırt edilir, bu nedenle bu makalede ince bir dergi, beklenen bebeğinize isim vermek için etkili kiloya sahip çocukların en iyi isimlerini sunar. Bu konu içerir … Etkili ağırlıktaki çocukların isimleri ayırt edici Hasan: El-Hasan’dan Arap erkek biliminin adı, iyiliğin bereketini belirtmek […]

29 Aralık 2020 - 22:55 'de eklendi ve 37 kez görüntülendi. A+A-

Etkili kiloda çocuklar için en iyi isimler (ayırt edici – otantik – İslami)

Arap dilinde birçok etkili ağırlık adı vardır ve bu isimler özgünlükleri ve benzersizlikleri ile ayırt edilir, bu nedenle bu makalede ince bir dergi, beklenen bebeğinize isim vermek için etkili kiloya sahip çocukların en iyi isimlerini sunar.

Bu konu içerir …

Etkili ağırlıktaki çocukların isimleri ayırt edici

 • Hasan: El-Hasan’dan Arap erkek biliminin adı, iyiliğin bereketini belirtmek için abartı şeklinde geldi ya da bir anlamda abartıdır. Ve Wenon, ve anlamlarına göre, onu değiş tokuş etmek veya anmak caiz değildir.
 • BeşarAllam ismi erkek çocuğa verilmiş olup, ismin kökeni Arap kökenlidir ve Beşar isminin anlamı sık sık iyi haberi başkalarına ileten kişidir ve Beşar ismi özne isminin bashr fiilinden abartılı bir biçimidir ve Beşar isminin anlamının anlamlar sözlüğünde detaylandırıldığını belirtmek gerekir. Al-Jami ‘, başkalarına müjdeleyen herkese vaaz fiilinden türetilen bir isim olarak.
 • Bassam: Bu isim, öznenin Basem isminin sessiz kahkahası olan abartılı halidir ve Bassam ismi genellikle çocuğa iyi ya da kötü, sürekli gülümsemesiyle tanınan, insanların görmeyi ve iyimser olmayı sevdiği, onu herkes tarafından sevilmesini sağlayan neşeli bir yüze sahiptir. Ona yakın olsun ya da olmasın.
 • نيار: Çok hafif ve sıcak olan ateş anlamına gelen etkili bir ağırlık üzerindeki isim ve kadınlara denildiği şekliyle erkeklere verilen eski Arapça isimlerden biridir.
 • Ghassan: Ghassan adı, etkili ağırlığı ile Arapça kökenli isimlerden biri olarak kabul edilir.Güneyden Arapların geldiği Tihama’daki suyun adıdır ve ona atfederler ve onlar Gassanidlerdi ve bunlardan biri de Gassan’dı. Arap erkeksi bir kişisel özel isimdir ve Arap dünyasına yayılmıştır. Ghassan, gençliğin yoğunluğu demektir. Bununla ilgili isimler arasında: Ghaswan Ghassan Ghassan Gisana.
 • bütün: Özne isminin abartılı hali üzerine gelen Arap eril biliminin adı Fiil, tamamlayıcı ve tamamlayıcı anlamında, işleri tamamlayan veya muska yapan, büyülü sözler anlamında yapılmıştır.
 • Pattar: Erkek ve kadınlara verilen bir isim, ancak erkekler arasında daha yaygın olan kesici kılıç anlamına gelir ve herhangi bir kesiğin kesilmesinden gelir ve sınırlı kullanımı nedeniyle yenidoğanlara verilebilecek ayırt edici isimlerden biridir.
 • Taşan: Arap kökenli eril bir bilimin adı ve anlamı, aşırı, bol su cömertliğinden abartı biçimindedir; Vahhab anlamına gelen “Fayyad Adamı” ve her zamanki sınırını aşan suyla bol olan “Fayyad Nehri” deniyor.
 • Kasab: Kasbah fiilinden gelen Arapça isim ve geçim kaynağı arayışındaki gayretli çaba anlamında etkili bir ağırlığa ve çok fazla kar.
 • Nassar: Etkili ağırlığı olan Arapça bir isim ve Nasır’dan alınmış ve diğerleri için çok fazla savunuculuk anlamına geliyor, Al-Nasir ve Al-Ma’in, zafer anlamına gelen Al-Nasr’dan geliyor ve yaygın erkek isimlerinden biri. Ve Nassar isminin sahibi, ihtiyaç duyanlara yardım etmeyi seven, hırslı ve işini çok seven güçlü bir kişilik ve gerçeğin savunucusu ile ayırt edilir.

Etkili kiloda otantik çocukların isimleri

 • KinanArap dilinde fiilden örtmek, korumak, gizlemek anlamına gelen Arapça bir eril isim Şey olun: örtün ve örtün, özne adının fiilden abartılı bir biçimidir.
 • Sattam: Arapça bir isim, Körfez’de erkek çocuklar için en önemli isimlerden biridir ve kılıçla vuran veya kapı gibi bir şeyi kapatan anlamına gelir, bu nedenle kapıyı çaldığı, yani kapattığı söylenir, vuran ve her türlü sert vuran şiddetli kişidir ve kuşak kılıcın kenarıdır.
 • Gyas: Arap eril biliminin adı, yani Tanrı’nın size neyle yardım edeceği, ihtiyaç sahiplerine yiyecek veya yardım olarak sağladığınız anlamına gelir.
 • دغار: Dagher isminin abartılı bir şekli olan ve erkek olarak adlandırılan, dürtü, saldırgan, saldırgan, içeriden, karıştırmak, ölüme bastırmak ve ayrıca kötü yağmacı, aşağılık, köle, kötü, kötü huylu, insanları haksız işgal eden, Arapça kökenli bir erkek adıdır.
 • Slavlar: Bu isim Öğleden önce akan ve pul pul dökülen, her şeyin en iyi saf şarabıdır ve etkili bir ağırlıkla gelen en iyi isimlerden biri olarak kabul edilir ve sonunda tata bağı eklenerek dişileştirilmesi arttırılır: Sulafa. Ve İmam Ali bin Al Hüseyin’in annesi Sulafa.
 • Fawaz: Alam ismi erkek çocuğa verilmiş olup, ismin kökeni Arapça kökene kadar inmektedir ve Fawaz isminin anlamı çok başarılı ve muzaffer bir kişinin sıfatıdır ve Arapça’da bir kazananın abartılı bir formülüdür.
 • AnnanAnan adı bulutlar anlamında gelir ve Anan, erkek ve dişil için bilimsel bir isim olan Anana kelimesinin çoğul bir şeklidir ve Arapça kökenlidir, Anlamlar Kollektif Sözlüğü’ndeki Anan adının anlamı, söylendiği yerde ufku belirtir: gökyüzünün adı, bakıldığında gökyüzünden görünen anlamına gelir. ona.
 • Affan: Etkili ağırlığı olan bir isim, büyük yoldaş Othman bin Affan’ın babası, kötü ve çirkin olan her şeyden kaçınan adın anlamı, ensestten uzak duranın ve bundan tiksinenin ilahıdır.
 • Başörtüsüİsim: etkili ağırlık anlamı Peçe, bariyer, kendisiyle örtülü olan her şey, kadının peçesi, içinde bir şey yazılı olan hicaz.
 • Tamar: İbranice kökenli fiili ağırlık ile gelen isim palmiye ağaçları anlamına gelir ve Arapça’da hurma anlamına gelen “hurma” kelimesinden alınır ve hurma satıcısı için kullanılır.
 • Saddam: Arap erkeksi bilim adının etkili bir ağırlığı vardır ve Araplar, özellikle kırsal kesimde bu ağırlıktan ve Saddam’ın anlamından söz etme eğilimindedir: rakibine vuran ve onu şiddetle zorlayan kişi.
 • Hazaa: ‘Alam’ ismi aslen Arapça Bedevi erkeksi için, daha hızlı ve kırılma anlamına gelen shaza fiilinin abartılı biçiminde geldi. Anlamları arasında kırık, ayaklanma, sallanma, aceleci ve kaşlarını çatma vardır. Korkuluk aslandır, çünkü avının kemiklerini çok kırar.
 • Azzam: Bilimin adı Arap kökenli erkek olup, çok sabırlı ve kararlı, kendine yerleşen ve bunu yaptığı kesin olan bir eylemi yapmaya niyetlenen aslan anlamına gelir.
 • Abbas: Arap erkeksi adı. Arap dilinde aslan isimlerinden biri olarak kabul edilir ve hayvanların kaçtığı aslan anlamına gelir. Aynı zamanda çok fazla kırılma ve kaşlarını çatma ve şiddetli bir gün anlamına gelir.
 • Hayyan: Araplardan Al-Aish, Al-Yaqid, Al-Abi ve Hayy olan “Hayy” isminden gelen Arapça erkeksi bir bilimsel isim.
 • Dhamar: Erkeklere verilen Arapça bir isimdir ve aile veya vatan gibi korumanız, savunmanız ve korumanız gereken her şey anlamına gelir ve fiil iğrenç, yani ateş ve savunma anlamına gelir.
 • SıkılaştırmaEtkili ağırlığı ve anlamı olan Arapça isim Düşmanı güç ve katılıkla taşıyan güçlü, cesur ve Şaddat’ın oğulları: Arapların göbeği.
 • Awad: Eril bir ilmin adı Arapça kökenlidir, bu bir çok doğruluk ve nezakettir ve hastayı geri getirip ziyaret eden kişidir ve genellikle herhangi bir ziyaretin yapıldığı söylenir ve ud yapan veya onu çalmada usta olan kişidir. Ve Awad isminin anlamlarından da çok fazla dönüş ve dönüş.
 • HaddadDemirden türetilen ve demir yapıcı veya satıcı anlamına gelen etkin ağırlık üzerine bir isim.
 • وقاد: Etkili ağırlığı ve Arapça’daki anlamı ile eril bir bilimin adı, yangınları tutuşturan ve başlatan bir bilimdir ve anlamı da parlamaya ve tutuşmaya düşer.
 • kruvazör: Bir Arap erkeksi biliminin adı, iticinin abartılı formülleri. Anlamı şudur: Uzakta olan, geri çevrilen, çok fazla mesafe getiren ve uzaklaştırılan ve dağılmış develeri toplayıp süren odur..
 • Barış, Tebrik: Erkeklere verilen etkili ağırlık için Arapça bir isim ve başkalarını selamlamayı abartan anlamına gelir, bu bir selamlama ve selamlama biçimidir.

Etkili İslami ağırlık üzerine Asmaa

 • Rahman: Yüce Allah’ın Allah’ı, nezaket ve şefkatle kullarına en merhametli olarak tanımladığı, Allah’ın en güzel isimlerinden biridir. Merhametli olan, bu dünyada ve ahirette her zaman kullarına en Rahim olan Allah’tır ve En Merhametli, kıyamet gününde müminlere ibadet ederek Allah’ın rahmetini ifade eden Allah’ın ismidir..
 • TitanikAllah’ın en güzel isimlerinden biridir ve Kuran-ı Kerim’de ve Peygamber’in Sünneti’nde adı geçen ve çeşitli anlamları vardır: Zayıf ve her kırık yüreği kendi uğruna zorlayan, aynı zamanda başka bir anlam da taşır, her şeyin altından, her şeyin kınandığı ve her şeyin ona tabi olduğu.
 • Ghaffar: Stigma yanaktadır, kalkan. Adını bağışlama olduğunu düşündükleri için adlandırdılar. Ya da çoğul bir bağışlama ve savaşçının giydiği zebra balığıdır ve kulları için bağışlama ve gizlenme anlamına geldiği için Tanrı’nın En Güzel İsimlerinden biridir.
 • her şeye gücü yeten: En Yüce Tanrı’nın isimlerinden bir isim ve baskıdan türetilmiştir ve boyun eğen, dışında var olmayan ve onun baskısı altında koşulan kişidir ve gücü elinde güçsüzdür.
 • وهاب: Arap kökenli eril bir bilimin adı ve anlamı, sayılmadan birçok armağan veren birinden abartılı bir formdadır ve Wahhab (Al olarak bilinir) Yüce Tanrı’dır..
 • Razak: Allah’ın En Güzel İsimlerinden bir isim ve bolluğu ifade etmek geçim yolunun abartılmasıdır ve geçim, ondan yararlanan her şeydir ve geçim kaynağı rizqandır: Bedenlerin yiyecek ve benzerleri ile sağlanması ve ruhların ilim ve ilimle sağlanması ve meyvesi yaşam sürmekte ve bedeli sonsuzluk için en şerefli bir geçim kaynağıdır.
 • فتاحEtkili ağırlığı olan Arapça isim Hükümdar, hakikat yerlerini açtığını yargılayın; Fatih’in abartma formülü. Ve Fattah: Memleket, bilim ve şeyler için bir çok fetih. Adı Yüce Allah’ın bir sıfatıyla biliniyorsa. O, Bilen Fatihtir.
 • Tövbe etti: Arap eril biliminin adı, Kuran’da geçen bir kelime, hepsi Yüce Allah adına, Al olarak bilinen, “Al Rahim” kelimesinin eşlik ettiği bir kelime. Tevab kelimesi bilinmiyorsa adıyla eşleşir. Her Şeye Gücü Yeten dedi ki: .. ve Allah çok esirgeyendir. Al-Tawab: Çok fazla tövbe, günahların sık sık tersine çevrilmesi ve tövbe isteyen kişi günah işledi ya da işlemedi. Öznenin pişmanlık adının abartılı bir şeklidir.
 • Rayan: Susuzluktan sonra içen Al-Murtawi, susuz kalana kadar içen veya ağaç dallarından yumuşak yeşil bir anlam olabilir ve Rayan İslami isimlerden biri olarak kabul edilir, çünkü Allah Resulü’nün Allah’ın dualarının ve huzurunun üzerine gelebileceği cennetteki bir kapının adı, şöyle dedi: “Cennette Rayan denen bir kapı var, Oruç tutanlar kıyamet günü oraya girecek ve kendilerinden başka kimse girmeyecek.

Bunlar etkili kiloya ve anlamlarına sahip erkekler için en iyi isimlerdi, böylece bebeğiniz için kafa karışıklığına düşmeden onlardan birini seçebilir ve onu diğer çocuklardan ayırabilirsiniz. Arkadaşlarınızla paylaşın ve bize çocuklarınızın adlarını veya aklınıza gelen her şeyi söyleyin.

Ayrıca ilginizi çekebilir:

İnce dergi teklifleri

Tüm takipçileri için ince bir dergiden özel indirimler, buradan daha fazlasını öğrenin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Arapça kedi isimleri yeni Arapça kedi isimleri yeni

Birçoğu , insan adı da dahil olmak üzere yüzlerce hatta binlerce kedi adı olduğundan, kedi veya kedi için benzersiz ve uygun bir isim s...

R harfli çocukların isimlerinin ansiklopedisi (Arapça – İslami – nadir – Kürtçe) R harfli çocukların isimlerinin ansiklop...

Doktor ona fetüsün türünü söyler söylemez anne, beklenen bebeği için güzel bir isim düşünmeye başlar ve bazı anneler bebeğine R harfiyl...

Beklediğiniz çocuğunuz için bin harfli çocukların isimleri (İslami – Arapça – Türkçe) Beklediğiniz çocuğunuz için bin harfli ç...

Çocuklar, babaların ve annelerin hayatlarında en önemli şeyi temsil eder ve Allah onları süs olarak tanımlamıştır ve bu nedenle her bab...

Bebeğiniz için orijinal ve nadir Arapça çocuk isimleri Bebeğiniz için orijinal ve nadir Arapça ...

Yüce Tanrı’yı ​​bu dünyevi yaşamın süsü olarak tanımlıyoruz. Bu nedenle, ebeveynler Tanrı’nın onlara bir çocuk vereceğini a...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/