Ev dekorasyonunuzu pop art yaratıcılığıyla dekore edin

 • Pop art sadece elli yıl kadar önce ortaya çıktı, bu nedenle ortaya çıkışından bu yana geleneksel sanatlara karşı isyan eden çağdaş sanatlardan biri olarak kabul ediliyor.

  Ev dekorunun zamana ayak uydurmak için gelişmesiyle birlikte, seçimlerin klasiklerden ve geleneksel kalıplardan uzak olma eğiliminde olduğunu gördük, bu da Pop Art’ın modern dekorasyon tasarımlarına girmesine yardımcı oldu. Pop Art, eve farklı ve eğlenceli bir görünüm veren modern ve çeşitli formları nedeniyle iç mimarları cezbetti. Pop art, popüler kültüre dayanır ve çevredeki nesneleri sanatçının kendi algısı ve vizyonuyla somutlaştırır. Parlak renkler kullanılarak vurgulanan eski teneke kutular, kırık lambalar veya atılmış nesnelerin çizimleriyle bazı pop art tabloları buluyoruz. Bazı pop art, ünlülerin komik tasvirleri gibi eğlenceli komedi formlarına da yöneldi. Geleneksel olmayan şekilleri tercih ediyorsanız, pop art’ı kişiliğinizi ifade edecek şekilde ev dekorasyonlarına dahil edebilirsiniz.

  Pop Art’ı evinizin dekoruna nasıl dahil edeceğinizi öğrenin.

 • Dünyaca Ünlü Kişilerin Pop Art Resimleri

  Son zamanlarda, pop art ünlü resimleri modern ev duvar dekorunda popüler hale geldi.

  Pop art trendini evinizin dekoruna dahil etmenin en kolay yolu, renkli bir pop art trendiyle boyanmış ünlülerin duvar resimlerini kullanmaktır. Audie Hepburn, Marilyn Monroe, Bob Marley ve diğerleri gibi pop art akımını benimsemiş Batılı bir ünlünün çizimiyle bir duvar resmi kullanabilirsiniz. Aynı şekilde, Arap dünyasında pop art dekoru duvar resimlerinde de yaygınlaşmıştır, bu nedenle Cinderella, Ümmü Gülsüm, Fairouz ve diğerlerinin çizimlerini ister duvarlarda ister yastık tasarımlarında ev ve restoran dekorasyonlarında buluyoruz. Ev dekorunuz klasik ise ona canlılık vermek ve görünümünü yenilemek için pop art dekorasyonları kullanmaktan çekinmeyin.

 • Pop sanat dekorasyonlarında renkler

  Renkler söz konusu olduğunda, pop art trendi geleneksel kurallara tabi değildir, bu yüzden birbiriyle bağlantısız renklerin bir karışımını buluyoruz, ancak bunlar güçlü ve canlı.

  Pop Art’ın bağlı olduğu, odanın uyumunu kaybetmeden, canlı ve canlı görünen renklerin karıştırılmasındaki rastgelelik Pop Art’a bağlıdır ve özellikle renk seçiminde hayal gücünüzü serbest bırakmadan evinizdeki pop art akımını benimseyemezsiniz. Renkler ne kadar yoğun ve çeşitli olursa, pop art’ın gerçek ruhuna o kadar yakın olur. Pop art dekor oturma odaları veya resepsiyonla sınırlı değil, rengarenk posterler veya saklama üniteleri üzerine çizilmiş resimler, klasik simi dekor ve cesur renkler ile mutfağınızda retro tarzında bile benimseyebilirsiniz.

 • Eğlenceli şekiller

  Pop art ünlülerin çizimleri ve resimleri ile sınırlı değil, ancak içinde ayakkabılar, boş yiyecek kutuları veya karikatüre daha yakın insanların resimleri gibi garip amaçlara yönelik birçok tablo buluyoruz.

  Ev dekorasyonunda eğlenceli bir karakter tercih ediyorsanız, birçok pop art karikatür çizimlerini veya ünlülerin komik tarzda resimlerini ve ayrıca soda şişesi, fonograf ve daha fazlası gibi bazı eski öğelerin resimlerini içeren çizgi roman dergilerinden fikirleri kullanabilirsiniz.

 • Film transkriptleri

  Bu film afişleri ile evinizin duvarlarını pop art tarzında dekore etmenin harika bir yolu.

  Eve girer girmez dikkat çekmek ve evin duvarlarına alışılmadık bir dokunuş katmak için ister Arap ister yabancı klasik film afişlerini kullanın. Pop art tarzında modern ve farklı bir dekor elde etmek için sevdiğiniz filmi bastırarak, ahşap bir çerçeve üzerine kurarak ve evin en sevdiğiniz köşesine yerleştirerek tabloyu evde kendiniz yaratabilirsiniz.