Güncel İçerikler

Eviniz için en güzel Türk dekorasyonları

Türk dekorları, neşeli ve canlı renkleri ve mobilya parçaları arasında uyum yaratmaya olan bağımlılığıyla öne çıkıyor. Türk tiyatrosunun son yıllarda yaygınlaşmasının ardından Türk evi ve dekorasyonu herkesin ilgi ve hayranlık odağı haline geldi. Keyif ve lüksün eşsiz bir karışımını yansıtan Türk dekoru, geleneksel ve klasikten farklılığı ve belirli bir tarza veya belirli bir dekor trendine […]

Bu Haber 18 Aralık 2020 - 0:19 'de eklendi ve 27 kez görüntülendi.

Eviniz için en güzel Türk dekorasyonları

 • Türk dekorları, neşeli ve canlı renkleri ve mobilya parçaları arasında uyum yaratmaya olan bağımlılığıyla öne çıkıyor.

  Türk tiyatrosunun son yıllarda yaygınlaşmasının ardından Türk evi ve dekorasyonu herkesin ilgi ve hayranlık odağı haline geldi. Keyif ve lüksün eşsiz bir karışımını yansıtan Türk dekoru, geleneksel ve klasikten farklılığı ve belirli bir tarza veya belirli bir dekor trendine bağlı olmamasıyla öne çıkıyor, bu nedenle canlı ve çeşitli renkleri bulup odalarda, özellikle pastel tonlarda zarif bir şekilde karıştırıyoruz. Türk dekorasyonu, aynı zamanda rahatlık hissi yaratma ve zamanın ruhuna ayak uydurma yeteneği ile de karakterizedir.

  En güzel Türk dekorasyonlarının bir turunu keşfedin.

 • Türk iç mekanlarında pastel tonlar

  Türk dekorasyonları canlı renk paletine bağlıdır ve bunları evin farklı alanlarında birlikte koordine eder.

  Turkuaz, zarafetini asla kaybetmeyen ve herhangi bir eve canlılık dokunuşu veren canlı ve canlı tonlardan biridir. Yatak odası dekorasyonları nötr ve nötr olma eğiliminde olsa da, Türk dekoru yatak odalarında bile canlı dereceler kullanarak bu kuralı bozmuştur.Yatak odalarında Türk dekorları, odalara huzur ve güzellik dokunuşu veren beyaz yatakların kullanımıyla da karakterize edilmiştir.

 • Türk mobilyalarında beyaz renk

  Beyaz, Türk mobilya ve dekorasyonlarında popüler bir renktir.

  Türk dekorasyonları, renkler arasındaki zıtlığı göstermek için özellikle canlı duvar boyaları ile mobilyalarda derecelerinde beyazın kullanılmasıyla karakterizedir. Yukarıdaki dekoru elde edebilirsiniz, sadece gümüş Arap desenleri ve beyaz halı ile beyaz yemek odasını seçin. Monotonlaşmamak için vazoya turkuaz veya kırmızı gibi canlı bir renk paleti ekleyerek beyazı canlandırın.

 • Klasik Türk dekorları

  Türk dekorları, onlara daha fazla lüks ve incelik veren klasik bir karakterden yoksun değildir.

  Bazıları, özellikle salon odalarında misafirleri sofistike bir atmosferde ağırlamak için klasik tarzı tercih ediyor ki bu da beyaz tabanlı altın veya gümüş tonlarında boyanmış mobilyalarla elde edilebilecek dekor tarzlarından biri. İster oturma odalarında, ister yemek odalarında, ister yatak odalarında olsun, kapitone mobilyalar Türk dekorunu farklı kılan unsurlardan biridir. Kapitone mobilya bir süre yok olduktan sonra en son dekor trendi oldu. Mavi tonlar paleti, Türk dekorunun popüler tonlarından biridir ve onu güzelce birleştirebilirsiniz.

 • En sevdiğiniz köşede Türk dekorları

  Evin her yerinde Türk süslerini uygulayamıyorsanız, bu süslemeleri benimseyerek en sevdiğiniz köşeyi oluşturabilirsiniz.

  Gazetenize baktığınız veya kitabınızı okuduğunuz en sevdiğiniz köşede, Türk süslemelerini kullanarak kendi harika sığınağınızı ve mekanınızı yaratabilirsiniz. İster duvarlarda ister masa üzerinde pastel renk paleti olan fuşya bir koltuk ve zebra çizgili duvar resimleri gibi bohem dokunuşlu harika dekor parçaları ile evinizde sıra dışı bir alan ve size daha pozitif enerji verecek harika bir köşe elde edeceksiniz.

 • Türk stili mutfak eşyaları dolabı

  Mutfak eşyaları dolabı, sadece aletleri saklamak için değil, aynı zamanda zarif tasarımı için de evinizde dekorasyon ve yemek odası için olmazsa olmazlardan biridir.

  Mobilya tasarımları, evde kendinizi rahat ve nefes alabilir hissettirecek mekanlar sağlamak için genel olarak Türk dekorasyonunda küçük boyutta öne çıkmaktadır. Türk mutfak dolabı tasarımı, beyaz ve altın karışımı zarif şekli ve küçük boyutu ile fonksiyonel tasarıma dayanmaktadır. Duvarlarda oryantal tasarımlı alçı veya ahşap kullanılan kısmalar, cepheye ve popüler Türk dekorasyonları arasında farklı bir görünüm vermenin harika bir yoludur.

 • BENZER HABERLER
  YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

  Güncel İçerikler
  sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal