Güncel İçerikler

Fascinista Zainab El Helou’nun Instagram’daki düğünü

Fascinistista Zineb El Helou, Barselona’da Castell de Sant Marçal’da düzenlenen düğününe harika bir bakış attı. Instagram’daki en ünlü Arap modacılarından biri olan Zainab El Helou, farklı ve zarif tarzıyla takipçilerinin son moda ve modadan ilham almak için görünüşünü merakla beklemesini sağlayan en ünlü Arap modacılarından biri. Zainab El Helou, en son moda trendlerine ayak uydururken […]

Bu Haber 23 Aralık 2020 - 20:29 'de eklendi ve 37 kez görüntülendi.

Fascinista Zainab El Helou’nun Instagram’daki düğünü

Fascinistista Zineb El Helou, Barselona’da Castell de Sant Marçal’da düzenlenen düğününe harika bir bakış attı.

Instagram’daki en ünlü Arap modacılarından biri olan Zainab El Helou, farklı ve zarif tarzıyla takipçilerinin son moda ve modadan ilham almak için görünüşünü merakla beklemesini sağlayan en ünlü Arap modacılarından biri. Zainab El Helou, en son moda trendlerine ayak uydururken eğlenceli genç görünümler seçmesiyle birçok modacıdan ayrılıyor.

Instagram sayfasında @fashion_pirate Zainab El Helou, kraliyet düğününün ilk fotoğraflarını yayınladı. Zainab Al-Helou’nun kitabının geçen Şubat ayında Lübnan’daki ailesinin evinde Pazarlama Direktörü Mohamed Kansu ile nişanlandığı ve yazıldığı bildirildi. Törenin detaylarının çoğu çift tarafından hashtag altında paylaşılıyor kanzozo2017 Kansu ve Zainab adlarının bir kısaltmasını birleştiren.

Zainab El Helou, evlenmeden önceki gece Maison Yeya’nın sahibi Mısırlı-Fransız moda tasarımcısı Yasmine Yaya’nın imzasını taşıyan zarif bir elbise giymiş, gelinlikleri zarafet ve lüks ile ayırt edilerek her bir parçayı bir tablo gibi gösteriyor. Elbise, maksi kesimi, uzun kuyruğu, pelerin tasarımıyla kendine özgü göğüs detayı ve açık sırtı ile şıklık ve yumuşaklığı ile ayırt edildi ve elbisenin malzemesi beyaz işlemeli bej danteldi.

Gelinlik ise Lübnanlı tasarımcı Zuhair Murad tarafından imzalanan kraliyet tasarımıydı. Elbise zarifti, harika detaylar, peplum bağırması, uzun kuyruğu ve uzun duvağı elbiseye daha lüks katıyordu. Elbisenin uzunluğu boyunca ışıldayan kristaller şıklığını artırdı ve ona harika bir parlaklık kazandırdı.

Modacı Zainab El Helou, makyaj sanatçısı Vianne Najeeb’in bir görünümünde bronz tenine uygun kaşmir rujla yumuşak pembe makyaj kullandı.

Düğün detayları ziyafetler ve etkinlik koordinatörü Paul Nasr tarafından organize edildi ve fotoğraflar Brightlight Image-Photography tarafından yapıldı ve Vako Kibarian lenslerle çekildi. Sonunda gelinin görünümü çok başarılı oldu ve törenin tüm detaylarına hayran kalan Instagram takipçilerinin beklentilerini hayal kırıklığına uğratmadı.

BENZER HABERLER
YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Güncel İçerikler
sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal