Güncel İçerikler

Fenty Beauty yıldızı, 30. doğum gününde Rihanna’yı şaşırttı

Rihanna’nın 30. doğum gününü kutlamak için Fenty Beauty, onu özel bir Dirty Thirty hediyesiyle şaşırttı. Bu hediye, en sevdiği Killawatt Freestyle Fosforlu Kaleminin Trophy Wife’da çivili bir versiyonu, bir 3D altın süper mat kaplama. Ve şimdi, Fenty Beauty size Dirty Thirty adı altında bu çivili fosforlu kalemin çok özel bir sürümüne sahip olma şansı sunuyor. […]

Bu Haber 27 Aralık 2020 - 11:09 'de eklendi ve 23 kez görüntülendi.

Fenty Beauty yıldızı, 30. doğum gününde Rihanna’yı şaşırttı

Rihanna’nın 30. doğum gününü kutlamak için Fenty Beauty, onu özel bir Dirty Thirty hediyesiyle şaşırttı.

Bu hediye, en sevdiği Killawatt Freestyle Fosforlu Kaleminin Trophy Wife’da çivili bir versiyonu, bir 3D altın süper mat kaplama. Ve şimdi, Fenty Beauty size Dirty Thirty adı altında bu çivili fosforlu kalemin çok özel bir sürümüne sahip olma şansı sunuyor. Ne zaman ve nerede isterseniz parlak görünün.

Kadınların almak için can atacağı çok rağbet gören bir ürün olduğundan acele etmenizi ve Killawatt fosforlu kalem satın almanızı tavsiye ederiz. 20 Şubat’tan itibaren yalnızca Fentybeauty.com’dan edinin ya da kazanma şansı için @ Fentybeauty’de bizi takip edin.

Killawatt Freestyle Fosforlu Kalem, Fenty Beauty’nin özünde yer alan ışıltılı cilt için Rihanna’nın Fenty Face makyaj tekniğini tamamlıyor. Bu fosforlu kalem, cilde uyum sağlayan ve pudra haline gelen, size uzun süreli bir sonuç veren ve cildinizin gün boyu parlak görünmesini sağlayan hafif, kremsi bir formüle sahiptir. Ayrıca, ultra pürüzsüz kremsi bir doku elde etmenizi sağlayan ultra ince parıltılı parçacıklar içerir. Büyüleyici bir ışıltının tadını çıkarmak için, yeni bir görünümle vurgulamak ve parlatmak için yüzünüze, gözünüze, dudaklarınıza ve köprücük kemiğinize Killawatt fosforlu kalem uygulayın.

Küresel süperstar Rihanna, tüm cilt tiplerine uyan formüller oluşturduğu ve kapsamlı renkler geliştirdiği için, genellikle eşleşen ürünleri bulması zor olan çok çeşitli cilt tiplerine odaklanan Fenty BEAUTY ürününü piyasaya sürdü. Her şeyden önce bir ilham kaynağı olmak istiyor: “Makyaj bizi memnun ediyor. Asla bir yük olduğunuzu veya başkalarını taklit etmeniz gerektiğini hissetmeyin. Şans denemekten, risk almaktan ve yeni veya farklı bir şey yapmaya cesaret etmekten çekinmeyin.”

BENZER HABERLER
YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Güncel İçerikler
sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal