Güncel İçerikler

Fotoğraflarla: Modern dokunuşlu duvar süsleri

önceki Sonraki Örümcek Duvar dekorasyonları evinizin görünümünü tamamen değiştirebilir! Duvara zarif bir his kazandırmaya yardımcı olan duvar resimleri, duvar kağıtları, raflar ve metal parçalar arasında farklılık gösterirler. Duvarın güzelliğini vurgulamak için aynaları da kullanabilirsiniz. Duvarlar, evin en geniş alanını temsil ediyor ve bu da onu çeşitli dekor öğelerini kullanmak için geniş bir taban yapıyor. İç […]

Bu Haber 02 Ocak 2021 - 0:40 'de eklendi ve 33 kez görüntülendi.

Fotoğraflarla: Modern dokunuşlu duvar süsleri


önceki
Sonraki

 • Örümcek

  Duvar dekorasyonları evinizin görünümünü tamamen değiştirebilir! Duvara zarif bir his kazandırmaya yardımcı olan duvar resimleri, duvar kağıtları, raflar ve metal parçalar arasında farklılık gösterirler. Duvarın güzelliğini vurgulamak için aynaları da kullanabilirsiniz.

  Duvarlar, evin en geniş alanını temsil ediyor ve bu da onu çeşitli dekor öğelerini kullanmak için geniş bir taban yapıyor. İç dekorasyon şirketleri, duvar dekorasyonları için çeşitli formlarda birçok ahşap ve metal parçanın üretiminde rekabet ettiği için, paneller artık duvar dekorasyonları için tek seçenek değil. Alçıdan yapılan parçalar ideal duvar dekorasyonları olup, isteğe ve tercih edilen renklere göre tasarlanabilmektedir.

  3B duvar kağıdı eve başka bir boyut kazandırır ve sizi ormanlara ve hatta başka bir çağa doğru bir yolculuğa çıkarabilir.

  En iyi duvar dekorasyonlarından oluşan bir koleksiyonu izleyin ve diğer ev dekorasyonlarıyla koordinasyon sağlamak için en önemli ipuçlarını öğrenin …

 • Alçı duvar dekorasyonu

  Kazaconcrete

  Alçı, kullanımı ve şekillendirmesi kolay malzemelerden biridir. Alçı duvarlar, bir odanın farklı bir karakterini veya başka bir boyutunu oluşturmak için mükemmel bir şekilde kullanılabilir. Tek tek alçı parçaları kullanabilir, tüm duvarı alçı dekorla kaplayabilir veya kendi alçı parçalarınızı oluşturabilirsiniz. Öne çıkan alçı duvar, dalgalar, geometrik şekiller ve üç boyutlu tasarımlar gibi çeşitli şekillere sahiptir. Alçı, resimler veya TV ekranları için çerçeve yapmak için de kullanılabilir, ayrıca dekoratif ve antika raflar yapmak için de kullanılabilir.

 • Duvar kağıdı

  Iza Gajewska

  Duvar kağıdı en çok kullanılan duvar dekorasyonlarından biridir. Doğal grafikler, gravürler, 3 boyutlu desenler, çeşitli efektler, tüm bu şekiller ve diğer tasarımlar tek başına duvar kağıdı ile sağlanır. Duvar kağıdı, kullanımı kolay ve evin geniş bir alanını kaplayan diğer dekorlardan ayrılır. Soğuk bir kontrast atmosferi yaratmak için tüm duvarlarda veya tek bir duvarda kullanılabilir.

 • Duvar dekoru için raflar

  İskandinav

  Metal ve ahşap raflar, güzelliği ve pratikliği birleştiren dekoratif bir araçtır. Raflar antikalar, resim çerçeveleri, tablolar, süs bitkileri ve hatta bazı sanat eserlerini yerleştirmek için kullanılabilir. Rafları bir kitaplığa pratik ve şık bir alternatif olarak da kullanabilirsiniz. Metal, alçı ve ahşap arasındaki malzemelerin kombinasyonu, çeşitli raflar yapmak için zarif bir moda haline geldi. Hazır rafların bazıları, duvarları delmeye gerek kalmadan duvarlara yapıştırılmak üzere yenilikçi bir şekilde tasarlanmıştır. Bu, onu ideal bir seçim yapar çünkü zaman zaman yerini değiştirebilirsin.

 • Ahşap duvar dekorasyonu

  OES Mimarlık

  Ahşap duvar süsleri yüzlerce şekilde kullanabileceğiniz için en iyi seçeneklerden biridir. İşlenmemiş tahta parçaları kullanın ve bunları rastgele duvara yayın. Evinize sıcak ve rustik bir his veren, işlenmemiş doğal ahşap kullanarak tüm duvarı kaplayabilirsiniz. Ahşap, modern ve klasik dekorlarla kullanılır.

  Duvarlarda bazı kelimelerin veya cümlelerin kullanılması, fikirlerinizi ve kişiliğinizi taşıyan modern duvar dekorasyon tarzlarından biridir. Ahşap döşeme ile birleştirebilir veya sadece duvarlara yapıştırabilirsiniz.

 • Freskler

  Interiorzine

  Duvar resimleri, duvar dekorasyonlarını koordine etmek için hala en popüler dekoratif yöntemdir. Duvar resimleri, kendi fikirlerinizi ve karakterinizi taşıyan sanat eserleri olabilir. Yüksek renkler, gerçeküstü parçalar, İskandinav tarzı, portreler ve mobilya parçalarıyla koordine edebileceğiniz daha fazlasını içeren çok sayıda resim var.

  Duvar boyası ile duvar resimlerini koordine ettiğinizden ve desenli duvar kağıdı ile gösterişli renklerden kaçındığınızdan emin olun. Ayrıca dekor karakterini kaybetmediğinden, klasik tabloları modern mobilyalarla kullanmaktan kaçının.

BENZER HABERLER
YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Güncel İçerikler
sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal