Franco mektupları nedir, kökenleri nedir ve nasıl başladılar

Franco harfleri İngilizce, yazı ve Arapça telaffuz için gelişmiş bir iletişim dilidir, İngilizce harfler, o dili uygulayanların telaffuzlarını netleştirmek için sayılarla birlikte kullanılır.

Bazı sosyal medya öncüleri, kentleşmenin ve zamana ayak uydurmanın Franco dilindeki kanıtlarını buluyor, ancak şok, Franco dilinin, oyun üyeleri arasındaki iletişimde Arapça dilini desteklemeyen elektronik oyunları seven bazı oyuncular tarafından icat edilen yeni bir dil olması ve ayrıca sosyal ağ sitelerinde dili desteklemeyen bazı uygulamalar. Kendi zamanında Arapça.

Bu konu içerir …

Franco Alfabe Kılavuzu

Franco harfleri

Franco mektupları Arap dilini tehdit ediyor mu?

Pek çok makale, Franco dilinin Arap dili ve ana dili üzerindeki etkisinin kapsamının Arapça korunması gerektiğini belirtmiştir, ancak Arap dilinin tarihi, yeni yaratılmış bir dilin, MS 6. yüzyıldan kalma mevcut bir dil olması ve zamanında İslam öncesi şiirle ve altıncı yüzyıl Kuran ile ilişkilendirilmesi nedeniyle konumunu değiştirmesine izin vermemektedir. reklam.

Şu anda Franco harflerinin kullanımı

Bazı insanlar, Arapça’nın mevcudiyetine rağmen sosyal ağ sitelerinde iletişime bir alternatif olarak Franco dilini kullanma eğilimindedir, ancak bu iki sınırla ölçülür: Birinci sınır, bir kişinin İngilizce iletişim kurmaya ve yazmaya alışması ve bu dilde yazmayı onun için daha kolay ve daha hızlı bulmasıdır ve diğer sınır bunun kanıtını bulur. Kentleşme ve gelişmişlik.

Franco harflerini öğretmek

Bu dilin kuralları veya kanunları yoktur, ancak İngilizce yazmada ustalaşırsanız ustalaşmak çok kolaydır; bu, yazmanızı ve ifade etmenizi kolaylaştırır, sadece sayıları yukarıda gösterilen harflerin telaffuzlarının yerine koymanız gerekir, örneğin:

t4rab 4ay? = Çay içer misin?

wla t7b t4rab 8ahwa = Kahve içmeyi sevmiyorsun

Böylece harfler ilgili sayılarla değiştirilir.

Makalenin sonunda amacımız, toplumumuzda amacı olmayan veya gerçek değeri olmayan bu tür gelenekleri teşvik etmek değil, ancak Arapça veya İngilizceyi her ikisi de doğru konumda kullanmanın Franco gibi çarpık bir dil kullanmaktan daha iyi olduğunu görüyoruz, ancak sadece bu tür konuları açıklığa kavuşturmak istedik. Gençliğimiz şu anda bununla ilgileniyor.

Öğlen Mısır’dan Görünüm

İnce dergi kuponu kullanırken siparişinizde 100 EGP indirim ( AK107 Teklif bugün sona eriyor