Futbolcuların En İyi 10 Saç Modeli ve Görünüşü Nasıl Elde Edilir

Futbolcular modern zamanların gladyatörleri, diğer dünyadan varlıklar her hafta “Eğlenmiyor musun?” Diye bağırarak savaşa giriyor. Her iyi yerleştirilmiş mücadele ve kavurucu paslarla. Futbolcuların kişisel tarzları söz konusu olduğunda gösterişe eğilimli olmaları şaşırtıcı değil. Zaten baştan ayağa tasarımcı kıyafetleri ve Real Madrid’in kupa dolabındaki gümüş eşyalardan daha fazla dövmeyle donanmış durumda, bir futbolcunun bizden ne kadar yükseldiğini göstermesi için son çağrı noktası, sadece ölümlüler saçını kestiriyor.

Burada en iyi futbolcuların saç stillerinden bazılarına bir göz atacağız ve eğer onları çıkaracak güveniniz varsa, o zaman Justin Carr’dan, berberden İngiltere futbol takımına ve şampuan markası Head & Shoulders’ın elçisinden ipuçları alıyoruz. , stili nasıl elde edeceğiniz konusunda.

Justin Carr, Dele Alli’nin saçını kesiyor

Hector Bellerin

Futbola hiç ilgi duymayan modacılar, Arsenal’in bekçisi Hector Bellerin’i tanıyacaklar. Süvari İspanyol, rönesans benzeri saç stilinin iyi bir uyum yakaladığı Londra Moda Haftası’nda ön sırada yer alıyor. Uzun. Tertemiz bir şekilde şartlandırılmış. Ve onun dışa dönük sokak stiline mükemmel bir şekilde uyuyor.

Carr, bakacaksanız, bu sadece saçınızı uzatmakla ilgili değil, diyor. Hector kadar tatlı olmasını istiyorsanız, sık sık kesmeniz gerekecek. Carr, “Bölünür bitmez büyümeyi engeller ve o kadar hızlı büyümez” diye açıklıyor. “Sadece kırılgan ve kuru hissedecek.”

Gerekli uzunluğa sahip olduğunuzda, sabahları kendinize fazladan 10 dakika verin. “Şekillendirmek için, biraz titretmek için fön ile yan tarafa kurutun ve bekletmek için biraz tuz spreyi kullanın. Tüm bu sıcak hava, bir ısı koruyucu spreye ihtiyacınız olacağı ve ayrıca elektriklenmeyi evcilleştirmek ve sağlıklı tutmak için bir serum satın alacağınız anlamına gelecektir. “

David Beckham

David Beckham’ın saçı, sportif yeteneği kadar neredeyse sütun inçlerini topladı. Futbol modası efsanesi o kadar iyi bir araya getirilmiş ki, kendi ödüllü tımar markasına bile sahip ve kesintileri sürekli değişiyor ama sürekli olarak ağın arkasına vuruyor. Becks, 2018’de Kraliyet Düğünü’ne sallandığında bu kısa ve dalgalı kesime gitti ve yaz için düşünülmesi harika, yönetimi kolay bir kesim.

Carr, “Beckham bu kesimle ortaya çıktığından beri çok daha fazla insan bu stili istiyor” diyor. “Önde biraz uzun olacak şekilde kısa bir sırt ve yanlar isteyin. Berberiniz saçı noktadan keserek doku eklemelidir. Aynı zamanda güzel olmalı [tapered] oldukça yüksek bir solmaya ve tutulan kare olan kenarlarda. Çok fazla ürün kullanmayın, sadece hızlı bir fön ile güzel ve doğal tutun ve tutması için biraz deniz tuzu spreyi. “

Cristiano Ronaldo

Muhtemelen tüm zamanların en iyi oyuncusu (diğerine daha sonra bakacağız) Cristiano Ronaldo’nun keskin, sıkı kesimi, spora olan bağlılığına mükemmel bir şekilde uyuyor. Bu stildeki ana ilgi noktası, Carr’a göre bir düzeltici tarafından oyulacak olan ayırma çizgisinden geliyor.

“O kadar güçlü bir çene çizgisi var ki şiddetli kesik işe yarıyor. Fade onu, çok kısa, kenarları kısa ve sonra tekrar yukarı kaydırın. Saçları daha koyu, bu yüzden ıslak parlaklığı elde etmek için pomad kullanmak rengi alıp götürmez. “

Dele Alli

Tottenham Hotspur ve İngiltere’deki orta saha oyuncusu Dele Alli biraz arsız ve saçlarının Carr tarafından kesildiği gibi, adamın kendisi kadar kaygısız ve eğlenceli olduğu anlaşılıyor.

Carr, “Üst kısımdaki vurgular ten rengini ortaya çıkarmaya yardımcı olan hoş bir hafif incelme,” diyor. “Parlak noktalar özellikle afro tarzı saçlarda işe yarıyor ve daha doğal olması için ipuçlarını az önce yaptık.

“Düşük bir incelme azalması isteyin. Sonra yanlarda iki numara. Önde güzel ve keskin bir şekil verin. Her yerine bir makas ver. Kutulu olmasını istemediğiniz için güzel yuvarlak şekli koruduğunuzdan emin olun – üst kısmı düz değildir. Sabahları güzel bir doku elde etmek için tarayıp kıvırma kremi kullanmanız ve bakımını yaptığınızdan emin olmanız yeterlidir. “

Harry Kane

İngiltere’nin süper forvet oyuncusu Harry Kane, tartışmasız bir futbolcu, sahada ve saha dışında muhteşem bir dokunuşa sahip bir oyuncu. Ve onun kesimi de aynen öyle – bir krala yakışan klasik bir haistyle. Carr aynı fikirde: “Gerçekten Harry’nin kişiliğine ve yüz şekline uyuyor. Kenarları çok kısa değildir, bu da onu temiz ve basit tutmaya yardımcı olur ve sakalıyla güzelce harmanlanır.

“Kenarlarda çok kısa olmayan bir tarak üzerinde bir makas ve biraz doku vermek için üst kısmı kesilmiş bir sopayla isteyin. Şekillendirmek için tek yönde kurutun. Sağa doğru gittiğini görebilirsiniz. Sonra saçının alt tarafını şakak çizgisine kadar fön ile kurutup aşağı indirip o güzel ayrılığı yaratırsınız.

O zaman bir kil kullan. Saçı gerçekten sarışındır, bu yüzden pomad gibi yağlı bir ürünle onu boğmak istemezsiniz çünkü rengi alıp götürür. Saç spreyi bile kullanabilirsin. “

Paul pogba

Manchester United’ın orta saha ustası Paul Pogba utanmaz bir duvar çiçeği değil ve saç stiline gelince, Pogba’nın Cumartesi günü hangi cesur görünüşü çekeceğini asla bilemezsiniz. Saçına oyulmuş bir ateş emojisi veya parlak mavi ve sarı mohawk olsun, Pogba eğlendirmek için burada.

Carr, “Milyonların önünde oynayabilecek özgüvene sahip ve bu kendine güven, hayal edebileceği her saç kesimini kaldırmaya gidiyor” diyor. “Bazı insanlar bunu işleri için giyemezler ama bu tarzları giyebileceğiniz bir işiniz varsa giyin. Güveni gösterir.

“Saç tasarımlarını yapabilen iyi bir berbere ihtiyacınız olacak. Bu tasarımlarla bir resim üzerinde çalışmaları en iyisidir. Sadece kenarları çok kısa kesik olacak şekilde nemlendirmeyi unutmayın. “

Gareth Bale

Saçınızı uzatmak karmaşık bir iş olabilir. O halde Real Madrid için çok şükür Gareth Bale, uzun saç stilleri potansiyellerini yerine getirdiğinde neyi dört gözle beklememiz gerektiğini bize gösteriyor.

Carr, bu uzunluğa ulaşmak ve onu bir çöreğe bağlamak en az bir buçuk yıl alır diyor. “Yine de saçın uzamasına yardımcı olmak için iki ayda bir saç kesimi için kuaföre gidin, saçın uzaması için ayrık uçları kırpın.”

Beklemeye rağmen Carr, uzun saçların Bale gibi düz saçları olan erkekler için iyi bir seçenek olduğunu belirtiyor. “Düz saça sahip olduğunuzda uzun saçların bakımı daha kolaydır. Bazen düz saçlı erkekler kısa olduğunda onu şekillendirmek için uğraşırlar, ama burada onu gevşek bir topuza koymanız ve arkasından sarkmasına izin vermeniz yeterli. “

Leo Messi

Arjantinli megastar Lionel Messi, Barselona’daki ilk günlerinden beri köklü bir şekilde konuşarak uzun bir yol kat etti. Bu platin bob, yıldızın sahada ve bonce oyununun zirvesindeydi.

Carr, “Birisinin o rengi elde etmek için zaman ve çaba harcadığını görebilirsiniz, çünkü elde etmesi kolay bir renk” diyor Carr. “Her gün tam anlamıyla yetkin ve boyama yapan birine gidin. Ağartma sürecinden geçeceksiniz ve sonra onu aşağı indirecek ve istemediğiniz portakallardan veya sarılardan kurtulacak bir gümüş toner koymak zorunda kalacaksınız.

“Bazen hepsini tek oturuşta yapamazsınız çünkü saçınıza zarar vermek veya germek istemezsiniz. Bir renk teknisyeni, saçınızın gücünden ve elastikiyetini kontrol ederek birden fazlasına ihtiyacınız olup olmadığını anlayacaktır. “

Sergio Ramos

Real Madrid pivot Sergio Ramos, sahadaki oyununa gelince en temiz oyuncu olmayabilirken, saçları geldikleri kadar keskin ve düzenli. Carr, “Ramos’un harika saçları var” diyor. “Sakal da çok yardımcı oluyor. Sakalsız çok temiz görünebilir ve sizi oldukça genç gösterebilir. Kimseye okul çocuğu demek istemiyoruz.

“Bu görünümü daha az ürünle giyin ve doğal olarak düşecek ve üzerinde bir kesiklik hissi yaratacaktır. Halbuki tutmak için içine daha fazla ürün koyarsanız, bir pompadour veya arka ve yanlarda yüksek oranda solukluk hissi verecektir. Muhtemelen haftada bir berberlere gitmek zorunda kalacaksın, her seferinde üst kısmı kırpmak yerine kenarlarını düzenli tutacaksın. “

Neymar

Pogba gibi, Paris Saint Germain forveti Neymar, saçlarını Dragonball Z’den bu daha doğal kıvrıma bir şey gibi sürekli düz ve dikenli değiştiren bir adam. Carr, “İnsanlara saçlarını değiştirmeleri için ilham veriyor ve stilistlere yaratma özgürlüğü veriyor” diyor.

Saçınızı bu kadar dramatik bir şekilde sürekli değiştirmenin zarar görme şansınızı artırabileceğini unutmayın. “Sarışın köklere giden yolda doğru değil, bu yüzden sonuna kadar gitmezseniz üst katmana zarar verebilir, ancak sonra onu kesebilirseniz ve yeniden büyüme foliküllere zarar vermez. ”

Yanlarda, üst kısımdaki bukleleri dramatik bir şekilde zıtlaştıran, jilet gibi keskin bir kel solması var. Kasıtlı olarak dağınıktır, bu yüzden deniz tuzu spreyinden daha güçlü bir şey seçmeyin.

Justin Carr Head & Shoulders’ın elçisi olarak konuşuyordu – İngiltere Takımlarının Resmi Saç Bakımı Ortağı

Bir cevap yazın