Galaxy A32 5G, Samsung’un şimdiye kadarki en ucuz 5G telefonu olabilir

Geçen ay Samsung, 6,6 inç Full HD + ekran, Snapdragon 750G SoC, dört kamera ve 5.000 mAh pil içeren uygun fiyatlı 5G akıllı telefon Galaxy A42 5G’yi piyasaya sürdü. Telefon bu ayın başlarında İngiltere ve Avrupa’da satışa çıktı ve 5G özellikli en ucuz Samsung telefonu oldu. Görünüşe göre Samsung, 5G’yi daha da düşük fiyat noktalarına getirmeyi planlıyor.

Göre GalaxyClubSamsung’un, şirketin henüz en ucuz 5G akıllı telefonu olabilecek yeni bir Galaxy A serisi akıllı telefon üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Telefonun Galaxy A32 5G olarak adlandırılacağı, SM-A326 model numarasını taşıyacağı ve Samsung’un 2021 Galaxy A serisi serisinin bir parçası olacağı bildirildi.

Rapor, Galaxy A32 5G’nin arkasında 48MP birincil kamera ve 2MP derinlik sensöründen oluşan üçlü bir kamera sistemi paketleyeceğini iddia ediyor. Telefonun, tıpkı Galaxy A42 5G gibi 5.000 mAh bataryadan güç aldığı söyleniyor. Ancak, işlemci, bellek, ekran çözünürlüğü vb. İle ilgili ayrıntılar bilinmemektedir.

Ayrı olarak, bilinen sızıntı Sudhanshu da bu yaklaşan akıllı telefon hakkında biraz daha bilgi ortaya çıkardı.

Sızdıran kişi tarafından paylaşılan kasa görüntüleri, Galaxy A32 5G’nin tasarımının dikey olarak hizalanmış üçlü kamera kurulumu, su damlası çentiği ve güç düğmesi olarak iki katına çıkan yana monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısı gibi bazı temel özelliklerini sergiliyor. Alt kısımda ayrıca 3,5 mm jak, USB Tip C, hoparlör ve mikrofon için kesikler görüyoruz.

Gerçek lansmana hala aylar kaldı ve her zaman nihai ürünün, sızıntılarda gördüklerimizden farklı olma ihtimali olduğunu unutmayın. Resmi lansmana kadar büyük olasılıkla daha fazla sızıntı olacak, bu nedenle önümüzdeki haftalarda daha önemli bilgilere sahip olmalıyız. Şimdilik bu sızıntıları bir tutam tuzla alın.

Bir cevap yazın