Galaxy Buds Beyond, Samsung’un yeni kablosuz kulaklıkları olabilir.

Samsung, mükemmel Galaxy Buds Live dahil olmak üzere son birkaç yılda en iyi gerçek kablosuz kulaklıklardan bazılarını piyasaya sürdü. Güçlü bir kulaklık serisini sürdürmek isteyen şirket, mevcut tekliflerinin “ötesine” geçebilecek başka bir ürünü piyasaya sürmeye çalışıyor olabilir.

ABD’de yeni bir ticari marka başvurusuna göre ( 9to5Google), Samsung, “Galaxy Buds Beyond” adlı yeni kulaklıklarını tanıtmaya hazır görünüyor. Ticari marka başvurusu ayrıntılarda hafif olsa da, adın kendisi ne beklenmesi gerektiğinin iyi bir göstergesi olabilir. Samsung kısa süre önce, her ikisi de gerçekten kablosuz kulaklık dünyasında mükemmel seçenekler olan Galaxy Buds Live ve Galaxy Buds + ‘ı piyasaya sürdü.

Galaxy Buds Beyond’un ne olabileceğini söylemek zor. Kulaklık bile olmayabilir ve hatta piyasaya çıkan bir ürün bile olmayabilir. Çok fazla spekülasyon yapmak istemiyoruz, özellikle de üzerinde çalışacak çok az bilgimiz olduğu için. Ancak tarih geçecek bir şeyse, Galaxy Buds Beyond muhtemelen 2021’de piyasaya sürülecek bir tür ses ürünüdür.

Çalışmaların içinde ne varsa, Galaxy Bud Beyond’un Ocak ayında tanıtılabileceğini söyleyen Samsung’un söylentilere göre Galaxy S21 ile birlikte tanıtılması mümkün.

Öne çıkan görüntü: Samsung Galaxy Buds Live, Aamir’in incelemesinden