Gelin Çiçek Buketi 2018


önceki
Sonraki

 • 123rf hreni

  Çiçek buketi, her gelin için ona daha fazla zarafet ve kadınlık katan vazgeçilmez bir aksesuardır.

  Gelin için yelpaze, el çantası ve diğerleri gibi birçok aksesuarın ortaya çıkmasına rağmen, hayalet buket, çiftin hayatının başlangıcındaki mutlu alâmeti sembolize ettiği için düğün gününün en sevilen ve en popüler parçası olmaya devam ediyor. Ayrıca çiçekler size düğününüzün harika fotoğraflarını verir ve özellikle rengarenk çiçek demetleriyle görünümünüze bir neşe katar. Renkli çiçekler gelin için favori seçeneklerden biri haline geldiğinden, birçok çiçek buketi tasarımı ortaya çıktı ve artık sadece beyaz çiçek buketleriyle sınırlı değil.

  2018 gelini için en yeni çiçek buketleri trendlerini keşfedin.

 • Sonbahar ve kış mevsimi için çiçek demetleri

  123rf Chris Humphreys

  Sonbahar ve kış buketleri, sıcak kırmızı, turuncu ve sarı renkleri ile ayırt edilir.

  Mevsime uygun, daha canlı ve taze çiçek renklerini seçin. Sıcak renkler, yeni evliler arasındaki samimiyeti, sevgiyi ve sıcaklığı yansıtır. Buketle uyumlu olması için yine bakır ve kahverengi gibi sıcak tonlarda bir saten kurdele seçin. Yaşamın başlangıcını, büyümeyi ve refahı sembolize ettiği için bir bukete zarif bir görünüm veren tomurcuklar, kiraz çiçekleri ve diğer şeyler.

 • Gül demetleri

  123rf hreni

  Yine de kırmızı, kırık beyaz ve pembe gibi farklı renklerde güller gelin için en popüler ve en sevilen güllerdir.

  Güller, yıl boyunca mevcudiyetleri ve belirli bir mevsimle ilgisi olmayan diğer çiçek türlerine göre ayırt edilir. Tomurcukları güllerle tek bir buketin yanı sıra büyük yeşil yaprakları birleştirebilirsiniz. Kendinizi samimi hissettiren ve aynı zamanda gelinliğinizin rengiyle uyumlu bir buket rengi seçin, beyaz güller, kırık beyaz ve beyaz elbiseler seçin, ancak alışılmadık bir görünüm tercih ediyorsanız, size çekici ve çekici bir görünüm kazandıracak kırmızı çiçekleri seçin.

 • Mor çiçekler

  123rf Maitree Laipitaksin

  Mor çiçekler, 2018 gelini için en iyi çiçek buketleridir.

  Menekşe ve leylak tonları, ruh halini iyileştirmeye ve kişisel yaşamda refah sağlamaya yardımcı olan kraliyet tonlarıdır, bu nedenle çiçek buketlerindeki favori tonlar arasındadırlar. Laleler, cennet kuşları, nergisler, karanfiller ve diğerleri gibi aralarından seçim yapabileceğiniz birçok mor-mor çiçek vardır. Mor çiçekleri, her ikisi de menekşe ile mükemmel uyum sağlayan beyaz tomurcuklar ve sarı güllerle birleştirin.

 • Çiçek buketlerindeki canlı renkler

  123rf kzenon

  Çiçek buketlerindeki canlı tonların kombinasyonu son zamanlarda çok popüler hale geldi.

  Klasik beyaz güller ve güller artık gelinin ilk tercihi değil. Zevkler, beyaz elbiseyle harika görünen canlı renkler ve açık kırmızılara yöneldi. Harika görünmek için mor çiçekleri fuşya ve bazı papatya çiçekleri gibi tonlarla veya bilindiği gibi birleştirin. Harika bir görünüm için partnerinizin yakasında gül bulunan çiçek buketleri düzenlemeye çalışın.

 • Sarı gül demetleri

  123rf Tatiana Chekryzhova

  Sarı güller, bir düğün gününde size parlak bir görünüm veren parlak ve sıcak tonlardır.

  Parlak renkleri tercih ediyorsanız sarı güller idealdir. Harika ve uyumlu görüntüler elde etmek için çiçek buketlerinin rengini, masa üzerindeki nedime elbiseleri ve çiçekleriyle veya Merkez Parça olarak bilinenlerle koordine etmeye çalışın. Tek renkli bokeh’e bağlı kalmayın ve fuşya, beyaz ve pembe gibi alışılmadık bir görünümün birden fazla farklı tonunu kullanmaya çalışın.