Gelin için en önemli kozmetik


önceki
Sonraki

 • 123rf milkos

  Her gelin, düğün öncesi stres ve gerginlik hissetmemek için, genellikle nişan döneminde, düğünden çok önce, kendisi için gerekli olan tüm eşyaları hazırlamaya isteklidir.

  Düğününüzü yakında planlıyorsanız, düğünden çok önce ihtiyacınız olan her şeyi satın aldığınızdan emin olmak için tüm düğün malzemelerinin bir listesini hazırladığınızdan, bunları yenilediğinizden ve zaman zaman gözden geçirdiğinizden emin olun. Kozmetik, makyaj ve kişisel bakım ürünleri listenize eklemeniz ve bunlara özen göstermeniz gereken en önemli şeyler arasında, sonuçta her kız en güzel görünümüyle özellikle balayında görünmeye hevesli. Pek çok kozmetik, düğünden çok önce satın alınabilir ve bazılarını, erken sona ermemesi için düğünden kısa bir süre önce satın almalısınız.

  İşte gelinin en önemli kozmetik ve kişisel bakım ürünleri.

 • Cilt bakım ürünleri

  123rf Yulia Grogoryeva

  Balayınızda ve düğününüzde canlı bir görünüm elde etmek, cildinize özen göstermek ve cildin güzelliğini ve gençliğini korumak için günlük ve haftalık rutini takip etmekle başlar.

  Cilt bakım ürünlerinin bir listesini yaptığınızdan ve son kullanma tarihlerinin dolmaması için düğünden kısa bir süre önce satın aldığınızdan emin olun. Cilt bakımınız için entegre bir rutin oluşturmak için temel ürünlere ihtiyacınız var: günlük yıkama, ovalama, toner ve nemlendirici krem ​​ve ayrıca makyaj temizleyici, vücut losyonu ve kokulu vücut pudrası gibi diğer bakım ürünlerine de ihtiyacınız var. Cilt bakım ürünlerini seçerken sabun, paraben ve parfüm içermediğinden ve cilt tipinize uygun olduğundan emin olun.Uzun süre saklanmasını sağlamak için üretim tarihini görmeyi ve en son tarihli ürünleri tercih etmeyi unutmayın. Düğünden çok önceden endişelenmeden satın almaya başlayabileceğiniz şeyler arasında kokular da var.

 • Kişisel Bakım ürünleri

  123rf Marilyn Barbone

  Kişisel bakım ve samimi alanı temiz tutmak, düğünden çok önce satın alınması gereken bazı ürünlerin özel bir listesini yapmanızı gerektirir.

  Vajinal yıkamalar kişisel bakım listenizde olması gereken en önemli ürünlerden biridir. İlaçlı bir vajinal yıkama, tercihen mantarların büyümesine karşı koruyan ve size ferahlatıcı bir koku veren çay ağacı yağı gibi doğal maddeler içeren bir yıkama seçin. Tıraş bıçakları, saç çıkarıcı krem ​​veya fazla kıllardan kurtulmak için tercih ettiğiniz yöntem de listenizde ihtiyacınız olan en önemli şeyler arasındadır. Hijyenik pedler, günlük kullanım pedleri, banyo ve vücut fırçaları, lif kabağı, diş fırçaları ve deodorantlar gibi kişisel hijyen ürünlerini eklemeyi unutmayın.

 • Makyaj

  123rf Dejan Radic

  Çok fazla güzellik veya makyaj ürünü satın almayın ve günlük kullanımınıza uygun olanı seçin, böylece hızlı bir şekilde sona ermesinler.

  Makyaj çantanız için ürün seçerken, listeyi günlük ve özel makyaj olarak ikiye ayırdığınızdan emin olun. Günlük makyajınızda ihtiyacınız olacak: astar, kapatıcı, fondöten, pudra, pudra, göz farı, allık ve fırçaların yanı sıra eyeliner, eyeliner, ruj ve maskara. Çantanıza koymak için günlük olarak kullandığınız kozmetikler için küçük bir çanta satın alın. Ayrıca akşam görünümleri ve özel durumlar için yüksek kapatıcı fondöten, parıltılı ve metalik göz farı ve fosforlu kalem satın aldığınızdan emin olun. Oje ve nemlendirici krem, tırnak yağı veya manikür yağı gibi el bakım ürünlerini ve pedikür araçlarınızı eklemeyi unutmayın.

 • Gelin saç bakım ürünleri

  123rf Iakov Filimonov

  Ayrıca şekillendirici, düzleştirici ve bakım ürünleri olarak ikiye ayrılan saç bakım ürünlerinizin bir listesini yapmanız gerekecektir.

  Düğünden çok önce fırça, fön ve kalorifer gibi şekillendirme ve düzleştirme aletleri satın alabilir, saç bakım ürünleri için ise düğün malzemeleri listesinin sonuna koyabilirsiniz. Bu listede şampuan, saç kremi, saç spreyi, banyo yağı veya krem ​​banyosu, şekillendirici krem ​​veya seruma ihtiyacınız olacak. Saç aksesuarlarını listenize eklemeyi unutmayın.