Gelini tedarik etmek için bir liste nasıl yapılır?


önceki
Sonraki

 • 123rf tomertu

  Düğün öncesi tüm ihtiyaçlarınızı baskı altında hissetmemeniz için gelin hazırlık listesinin düğün tarihinden bir süre önce düzenlenmesi ve önceliklerine göre ayarlanması tavsiye edilir.

  Düğünden önce herhangi bir önemli şeyi unutmamak için gelinin damat listesini hazırlamak en kolay yoldur. Bu listeyi düğünden çok önce hazırlamaya ve mutfak gereçleri, kozmetik ürünler, parfümler, giysiler ve diğerleri gibi önceliklere ve kategorilere göre ayırmaya çalışın. Bu liste, yaklaşan düğün tarihi nedeniyle ihtiyacınız olan her şeyi stresli ve stresli hissetmeden elde etmenize yardımcı olacaktır.Elinizi düğünden önce bir süre bölüştürdüğünüzde, kendinizi bu zorlu görevi baskı ve yorgunluk olmadan tamamlamış bulacaksınız.

  İşte gelininizin bakım menüsünde ihtiyacınız olan en önemli şeyler.

 • Güzellik araçları ve malzemeleri

  123rf victor69

  Düğün listenizdeki en önemli şey kozmetik ve kişisel bakım ürünleridir.

  Düğünden kısa bir süre sonra sona ermeyeceğinden, düğünden çok önce kozmetik satın almak için acele etmeyin. Düğün öncesi en iyi saklanan şeylerden biri olduğu için seksi, çekici ve karşı konulamaz kadınsı kokular satın alarak başlayabilirsiniz. Ayrıca kişisel kullanımınıza göre kozmetik ürünlerini not edin ve ihtiyaç duymayacağınız ürünleri fazla satın almayın. Fondöten kremi, allık, göz kalemi, maskara ve ruj gibi temel güzellik ürünleriyle başlayın. Ayrıca duş jelleri, vücut ve cilt losyonları, vajinal yıkamalar, epilasyon ürünleri ve daha fazlası gibi kişisel bakım ürünlerini de bağışlayın.

 • Giyim

  123rf Dmitry Kalinovsky

  Düğününüz için belirli bir tarih belirlemediyseniz, düğün hazırlık listenizin sonuna kıyafet koyun.

  Düğün tarihiniz planlanmamışsa, kıyafet kutusunu listenizin sonuna koyun. Düğünü hangi mevsimde yapacağınızı ve bu sezon hangisinin daha çok kıyafete ihtiyacı olduğunu bilmeniz gerekiyor. Eşinizle birlikte planlıyorsanız balayı gezisi için de kıyafetlere ihtiyacınız olacak ve önce gideceğiniz yeri bilmelisiniz. Belirli bir diyet uygularsanız, kıyafetlerin size yakışmamasına şaşırmamak ve düğününüzden önce modada bir değişiklik fark etmek için kıyafet satın almayı ertelemeniz gerekecektir. Kıyafet sütununu gündüz, gece, gece kıyafeti ve iç çamaşırlarına bölün ve ihtiyaçlarınıza uygun numarayı yazın. Çanta ve ayakkabılardan aksesuar eklemeyi unutmayın.

 • Mutfak aletleri

  123rf Ersler Dmitry

  Mutfak aletleri, çeşitli seçeneklerden dolayı satın almadan önce stresli hissedebilecek şeyler arasında yer alıyor.

  Mutfak gereçlerini gelinin tımar listesinin başına koyun, böylece önce onları boşaltabilirsiniz. İhtiyaç duymayacağınız eşyaları satın almamak için kişisel mutfak ihtiyaçlarınızı belirleyin. Pişirme kaplarını tencere, tabak, fincan, çatal bıçak ve daha fazlasına ayırın. Her gelin genellikle düğünden hemen önceki dönemde bazı finansal sorunlarla karşılaştığından, pahalı ve pahalı araç ve gereçler satın alarak önce bitirin.

 • Düğün günü menüsü

  123rf sheeler

  Düğün gününüzün de düğün gününüzün temel amaçlarını unutmamanız için özenle hazırlanması gereken bir listeye ihtiyaç vardır.

  Düğün günü listesini düğünden yeterince uzun bir süre önce yazmanız, güzellik merkezi ve parti organizatörü ile randevularınızı gelinlik, düğün makyajı, düğün aksesuarları, düğün gecesi iç çamaşırı ve diğerlerinden başlayarak tüm düğün eşyalarıyla birlikte yazmanız gerekiyor. İkiniz arasındaki işleri koordine etmek ve düzenlemek için partnerinizin görevlerinin bir listesini yazabilirsiniz. Ayrıca balayı gezinizin amaçlarını, özellikle de partnerinizle birlikte plaj kıyafeti, güneş kremi, güneş gözlüğü ve yürüyüş kıyafetleri gibi bir kıyı destinasyonuna seyahat etmeyi planlıyorsanız, yazmayı unutmayın.