Georges Hobeika Sonbahar 2018 gelinlik


önceki
Sonraki

 • @ImaxTree

  Georges Hobeika, şık, kraliyet ve kadınsı olan Sonbahar 2018 gelinlik koleksiyonunu piyasaya sürdü.

  Koleksiyon, Georges Hobeika’nın tasarımlarında her zaman gördüğümüz özel kadınsı ve yumuşak dokunuşunu taşıyor. Hobeika, dünyanın en güzel şehirlerinden yeni koleksiyonundan ve kültürlerin karışımından ilham aldı ve romantizm ve yumuşaklıkla dolu tüm detayları somutlaştırdı, böylece grup zarif, kadınsı ve zarif çıktı. Koleksiyonda, sonbahar gelinine muhteşem bir kraliyet görünümü verecek uzun kuyruk tasarımı olduğu gibi tül ve dantel de yer aldı. Düşük omuzlar, omuz kepi veya pelerin ve dik kollu ile grubun ayırt edici özelliklerinden biriydi.

  Georges Hobeika Sonbahar 2018 koleksiyonundan en iyi gelinliklere göz atın.

 • Georges Hobeika Sonbahar 2018 koleksiyonundaki kabarık etek

  @ImaxTree

  Kabarık etek tasarımı, Georges Hobeika Sonbahar 2018 koleksiyonunda yer alıyor.

  Kabarık etek, geline kraliyet havası verdiği için her zaman gelinliğin ayırt edici bir özelliği olmuştur ve düşük etekli, maksi ya da balık etekli gelinlik için pek çok tasarımın ortaya çıkmasına rağmen kabarık etek yine de özel parlaklığını taşır ve birçok kızın favorisi. Bu tasarımda, belden basit işlemeli ve eteğinde çok yumuşak bir şekilde uzatılmış, dantel göğüs ve atel ile elbiseye büyüleyici bir kadınsı görünüm katan harika tül katmanları buluyoruz.

 • Georges Hobeika Sonbahar 2018 koleksiyonunun şeffaf kolları

  @ImaxTree

  İnce kollar ve bol dökümlü omuzlar, New York Style Week Fall 2018’in en popüler gelinlik koleksiyonuydu.

  Lübnanlı tasarımcı Georges Hobeika’nın gelinlik koleksiyonundan çeşitli tasarımlarda benimsediği şeffaf kollar ile düşük omuz tasarımının zarif ve harika bir kombinasyonu olan Sonbahar 2018, yukarıdaki tasarımda olduğu gibi, yukarıdaki tasarımda olduğu gibi, elbisenin göğsüne, kollarına ve eteğine uyumlu ve zarif bir şekilde dağılmış ağaç yaprakları ve inci boncuklarla. Georges Hobeika, koleksiyonuna klasik bir dokunuş katan, Roma döneminden ilham alan çiçek ve yeşillik tasarımlı zarif beyaz açık saç aksesuarı seçti.

 • Georges Hobeika Sonbahar 2018 koleksiyonundaki dekoratif tasarım

  @ImaxTree

  Georges Hobeika, dekolte hikayesini son gelinliklerinde farklı ve farklı bir dokunuşla benimsedi.

  Georges Hobeika Sonbahar 2018 koleksiyonunda yer alan dekolte detayı, ancak Hobeika’nın meşhur, yumuşaklık ve kadınlık gibi harika bir kombinasyonunu tasarıma katan göğüs tasarımı ve şeffaf kollar ile sonbahar ve kış atmosferine uygun farklı bir dokunuşla karşımıza çıktı. 2017 yılında gelinlik tasarımlarının çoğunda büyük gül çiçekleri vardı, ancak bu grup, elbisenin hassas ayrıntılarına uyacak şekilde küçük bir tasarıma sahipti.

 • Georges Hobeika Sonbahar 2018 koleksiyonundan zengin detaylar

  @ImaxTree

  Şeffaf sandık, Georges Hobeika Sonbahar 2018 koleksiyonunda birden fazla tasarımda yer aldı.

  Tasarımcı Georges Hobeika, grubun sahip olma özelliğini daha basit hale getiren zengin detayları somutlaştırmayı başardı. Geniş bel kemeri, son zamanlarda gelinlik tasarımlarında görmediğimiz parçalardan biri ama Hobeika, geniş saten kurdelesi ve fiyonk ile feminen bir dokunuşla onu bu tasarımda hayata döndürdü. Geniş yarım kollu tasarım, bizi klasisizmin zarafetle buluştuğu 1950’lere geri getiriyor.

 • Hobeika 2018 koleksiyonundaki işlemenin hücre tasarımları

  @ImaxTree

  Nakışsız tasarımlar, özellikle gelinliklerde harika bir macera gibi görünebilir.

  Gelinlikler zengin ve yoğun işlemelerle ilişkilendirilse de, Georges Hobeika liderliğindeki pek çok tasarımcı tamamen işlemesiz tasarımlar benimsedi ve sonuç şaşırtıcı, sade ve zarifti. Tasarımın sadeliğini dengelemek için Hobeika, çift etekli, göğsünde öne çıkan birkaç gül ve düşük omuzlarla elbiseye yumuşak bir ihtişam dokunuşu veren saten malzemeyi seçti.