Gerçek ölçümlerle iki katlı ev planları

Bugün kendimizi tamamen iki katlı evlerin modelleri ve planları, bu kesin durumda gerçek metre cinsinden ölçümleri ile.

Çoğu zaman çok ilginç ev planlarımız vardır, ancak ölçülerden yoksundur, bu da ev inşa edildikten sonra toplam büyüklüğün ne olacağını kesin olarak bilmemizi engeller.
Bu yüzden sizi bunları ziyaret etmeye davet ediyoruz metre cinsinden gerçek ölçümlerle iki katlı ev planları.

İnşa edilecek iki katlı evlerin modelleri

Birçoğu, iki katlı evlerin belirli bir çekiciliğe sahip olduğu konusunda hemfikir olacaktır, çünkü çift yüksekliğe sahip olmak, evin gelecekteki sakinlerinin her birinin ihtiyaçlarına göre geniş ve konforlu ortamlar elde etmeyi mümkün kılar.


Bu ilk tasarım, basit ama çok hassas bir dış kaplama sunar. Ön cephesinde üst katta bir teras, kırma çatılar ve seçkin bir ana giriş vardır.


Zemin katta çift garaj ve arka tarafta depo odası olacaktır. Ana giriş tamamen bağımsız olacak ve bir gardırop ile sağlanacak, geçtikten sonra soldaki oturma odası, mutfak ve yemek odası ile temasa geçiyoruz, sağda tam bir banyo buluyoruz ve bunun arkasında yaklaşık 17 m² ofis.


Üst katta biri en-suite olan dört büyük yatak odası ve ortak kullanım için geniş bir banyo bulunmaktadır. Ana odanın ön teras balkonuna erişimi olacaktır.


İkinci metre cinsinden ölçümlerle iki katlı ev tasarımı Oldukça benzer, sadece, biri önde, diğeri sağda olmak üzere iki balkonun varlığı gibi onu ilginç kılan bazı ekstra detaylara sahip.


Önceki tasarımdan farklı olarak, bu, arkasında bir depozito ve arka bahçeye erişimi olan tek boşluklu bir garajı olan bir evdir. Bu tasarımda oturma odası, yemek odası ve mutfağın yer aldığı geniş bir alana sahip olduğumuz gibi ana giriş de bağımsızdır. Zemin kat ise bir ofis ve eksiksiz bir banyo ile tamamlanmıştır.


Üst katta ikisi balkonlara açılan üç büyük yatak odası ve çift lavabo gibi iç özelliklerinden dolayı geniş ve çok rahat iki banyonun varlığını görüyoruz.


Bunlar metre cinsinden ölçüleri olan iki katlı evlerden sadece iki örnek, başka tasarımlar istiyorsanız bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Orada size metre cinsinden ölçülere sahip iki katlı modern bir evin başka bir modelini gösteriyoruz.

Umarız bu bilgiler sizin için yararlı olmuştur ve çok yakında bizi tekrar ziyaret edeceksiniz!

kırma çatılı evler