Glysolid bebek kremi ve bebeğiniz için cilt bakımı ipuçları

Çocuk cildi, hassasiyeti nedeniyle özel nemlendirmeye ve bakıma ihtiyaç duyar. Glysolid bebek kremi Çocuğunuzun cildi için en popüler nemlendirici kremlerden biri ve sonraki yazımızda en öne çıkan çeşitlerini ve özelliklerini birlikte öğreneceğiz.

Glysolid bebek kremi

Bu konu içerir …

Glysolid bebek kremi

Glisolid kremin kadın cildini nemlendirmek için kullanıldığı bilinmektedir, ancak pek çok kişinin bilmediği şey, çocuğunuzun cildi için onu cildin iltihaplanmasından ve tahrişinden koruyan bir grup doğal ve güvenli bileşen içerdiğinden çocuk cildi için özel bir kremin mevcudiyetidir.

Glisolid bebek kremi çeşitleri

1. Glysolid bebek losyonu:

Bu losyon, bebeğinizin hassas cildini korumaya yarayan kremsi bir sıvı olarak nitelendirilir, banyodan hemen sonra kullanıldığı için yapmanız gereken tek şey, çocuğunuzun cildine uygun bir miktar sürmek ve nazikçe cildi tarafından emilmesi, uyluk bölgesine odaklanarak nemlendirmek ve bez iltihabından korumaktır ve bebekler için tavsiye edilir.

Glysolid bebek kremi

2. Glysolid bebek kremi:

Krem, bebeğinizin kuru ve hassas cildini koruduğu için bebeğinizi enfeksiyonlardan koruyan, daha uzun süre yumuşak bırakan, böylece bebeğinizin cildinin bulaşmasını önleyen ve yumuşaklığını koruyan kremsi bir sıvıdır.

Glysolid bebek kremi

Çocuğunuzun cildine bakmak için ipuçları

1. Zeytinyağı gibi doğal ürünler kullanarak bebeğinizin cildini yumuşak ve yumuşak tutmak için masaj yaptığınızdan emin olun.

2. Bebeğinizin bakım ürünlerini özellikle yaşamının ilk aylarında cildini kurutmamak için ölçülü kullanın.

3. Çocuğunuza alerjiye neden olmamak için, giymeden önce yeni giysileri yıkamayı göz önünde bulundurarak çocuğunuzun giysilerini ayrı yıkayın.

4. Çocuğunuzun cildinin dehidrasyona maruz kalmaması için her gün banyo yapmaktan kaçının, tamamen normal sabunlardan veya büyük oranda kimyasal içeren şampuanlardan kaçının.

5. Çocuğunuzun cildinin iltihaplanmaması için bezini düzenli olarak değiştirdiğinizden emin olun ve kızarıklık durumunda, iltihabın şiddetini azaltmak için bu bölgenin havalandırılmasını dikkate alarak cilde en az iki saatte bir zeytinyağı veya bunun için belirlenmiş kremlerle uygulayın.

Sonunda, makaleyi beğendiyseniz, bebeğinize ve cildinize bakım alanında yeni olan her şeyi öğrenmek için ince bir dergi takip etmeyi unutmayın.

Ayrıca ilginizi çekebilir: Faydaları ve fiyatları ile her türden Cetaphil bebek kremi

Veya Sebamed hassas bebek kremi ile faydaları ve fiyatları

İnce dergi teklifleri

Tüm takipçileri için ince bir dergiden özel indirimler, buradan daha fazlasını öğrenin