Google Kamera 8.1, daha yeni kullanıcı arayüzünü ve sinematik tavayı bazı eski Pixel telefonlara getiriyor

Google Kamera 8.0, bu yılın başlarında Eylül ayında Pixel 5 ve Pixel 4a 5G ile piyasaya çıktı. Beklendiği gibi, güncellenen uygulama, cihazlar için Gece Görüşü portre modu, Sinematik tava ve daha fazlası gibi bir dizi yeni özellikle geldi. Yeni özelliklerin yanı sıra, Google Kamera 8.0 ayrıca yeni düğmeler, hızlı yakınlaştırma geçişi, video modlarına hızlı erişim geçişleri vb. İçeren yenilenmiş bir kullanıcı arayüzü getirdi. Ancak bu yeni özellikler ve kullanıcı arayüzü şu ana kadar Google’ın en yeni Pixel cihazlarıyla sınırlı kaldı.

Eski Pixel cihazlara sahip kullanıcılar, bir süredir bu yeni özelliklere erişmek için Google Kamera 8.0’ı yan yükleme seçeneğine sahipken, yöntem herkes için işe yaramıyor gibi görünüyor. Şimdi, yine de, tüm kullanıcılar, Google Kamera 8.1 güncellemesiyle yenilenen kullanıcı arayüzünü ve özellikleri alabilmelidir. Güncelleme, Play Store aracılığıyla bazı kullanıcılara sunulmaya başladı ve yeni kullanıcı arayüzü ve Sinematik Pan özelliğini içeriyor.

Twitter’daki bir Pixel 4 XL kullanıcısı kısa süre önce kullanıma sunulduğunu onayladı ve yeni kullanıcı arayüzü ile Sinematik Pan özelliğini gösteren bir ekran görüntüsü paylaştı. Ancak şu an itibariyle güncellemenin Pixel 5 / 4a 5G ile sunulan tüm yeni özellikleri içerip içermediğinden emin değiliz. Google Kamera 8.1 güncellemesinin Sinematik Pan özelliğini tüm eski Pixel telefonlara getirip getirmeyeceği de net değil.

Google Pixel 5’ten Google Kamera 8.0 ile uygulamalı

Güncellemeyi henüz almadıysanız, Google Kamera 8.1 APK’sını APKMirror’dan başka şekilde yüklemeyi deneyebilirsiniz. Ancak bu yöntem tüm kullanıcılar için çalışmayabilir. Aşağıdaki yorumlar bölümünde cihazınıza APK’yi başarıyla yükleyip yükleyemeyeceğinizi bize bildirin.

APKMirror’dan Google Kamera 8.1’i indirin

Bir cevap yazın