Google Pixel 5 629 Euro’ya mal olabilir ve Siyah ve Yeşil renkte gelebilir

Google kısa süre önce yaklaşan Pixel 5 lansman etkinliği için medya davetleri göndermeye başladı ve şirketin bizim için neler depoladığını görmekten heyecan duyuyoruz. Hem Google Pixel 5 hem de Google Pixel 4a 5G kapsamlı bir şekilde sızdırılmış olsa da, henüz halka açılmamış cihazlar hakkında hala bazı bilgiler var. Örneğin, şimdiye kadar, gelecek iki cihaz için fiyatlandırma bilgimiz yoktu. Ancak bu, ünlü bilgi sızıntısının yakın tarihli bir tweet’i sayesinde bugün değişiyor Roland Quandt.

Tweet’e göre, yakında çıkacak olan Google Pixel 4a 5G 499 €, Google Pixel 5 ise 629 € olarak fiyatlandırılacak. Tweet ayrıca, piyasaya sürüldüğünde sunulacak renk seçeneklerini de ortaya koyuyor: Pixel 4a 5G için Siyah Beyaz ve Pixel 5 için Siyah ve Yeşil.

Sızıntıda ortaya çıkan fiyatlandırma ayrıntılarının doğru olup olmadığını onaylayamasak da, Google Pixel 5’in erken bir perakende listesi, tarafından paylaşılan fiyatlandırma bilgilerini yansıtır. Quandt. Liste e-ticaret portalından geliyor bilgisayar evren ve ekteki ekran görüntüsünde de görebileceğiniz gibi, 629 Euro karşılığında Google Pixel 5 128 GB varyantını listeliyor. Liste ayrıca cihazın Siyah ve Yeşil renk varyantlarında satışa sunulacağını ortaya koyuyor.

Google Pixel 5Google Pixel 5

Google Pixel 4a 5G’nin benzer bir listesi, cihazın 128GB varyantının 499 € olarak fiyatlandırılacağını ve Beyaz ve Siyah renk varyantlarında satışa sunulacağını doğruluyor. Liste ayrıca, cihazın 5,8 inç ekrana, 12,2 MP kameraya, 2,2 GHz’de saat hızına sahip sekiz çekirdekli bir işlemciye, Wi-Fi 5 desteğine, NFC’ye, şarj için bir USB C Tipi bağlantı noktasına ve bir parmak izine sahip olacağını ortaya koyuyor. tarayıcı. Ancak bu özellikler, önceki sızıntılarda gördüklerimizle tam olarak aynı değil.

Google Pixel 4a 5G

Google Pixel 5’in daha eski sızıntıları, cihazın Qualcomm’un Snapdragon 765G yongası tarafından 8GB RAM ve 4.000mAh pil ile birlikte çalıştırılacağını iddia ediyor. Cihazın 12,2 MP birincil kamera ve 0,5x geniş açılı kamera içermesi bekleniyor. Ön tarafta, cihazın tek bir 8MP selfie atıcı içerdiği söyleniyor. Cihazın ayrıca 90Hz yenileme hızı ekranı ve arka panelde kapasitif bir parmak izi tarayıcıya sahip olması bekleniyor.

Öte yandan, Google Pixel 4A 5G ile ilgili önceki sızıntılar, cihazın 6GB RAM ve 3.800mAh pil ile birlikte Snapdragon 765G SoC tarafından destekleneceğini gösteriyor. Cihazda 12,2 MP birincil kamera, 0,5x geniş açılı kamera ve 8 MP selfie kamera yer alacak. Cihazın 60Hz ekrana, 3,5 mm kulaklık jakına ve arka panelde kapasitif bir parmak izi tarayıcıya sahip olduğu söyleniyor.


Kaynak: Twitterbilgisayar evren (1,2,3)

Üzerinden: Twitter