Gül suyu tarifi ile meme büyütme

Gül suyunun vücut, cilt ve saç bakımı için birçok sağlık ve estetik faydası vardır ve birçok kozmetik ürününün imalatında yer almaktadır. İşte göğüs büyütme için gül suyu kullanmanın doğal bir yolu.

Son zamanlarda gül suyundan kadınların göğüslerini veya göğüslerini doğal ve güvenli bir şekilde büyütmek için birçok yeni tarif yayılmıştır. Bu tarifler, küçük göğüsleri olan ve normal plastik cerrahi yerine doğal maddeler kullanarak büyütmek isteyen herkes içindir. Bu tarifler kadınlar arasında hızla yayıldı, çünkü meme büyütme için başka denemeler ve tarifler denedikten sonra onlara ihtiyaç duydular. Neyse ki tüm malzemeler doğaldır, kolaydır ve mutfağınızda her zaman mevcuttur! Ama önce gül suyunun estetik açıdan en önemli faydalarını, ardından evde gül suyunun nasıl hazırlanacağını öğrenelim.

Göğüs boyutunu büyütmek için gül suyunun faydaları

Gül suyunun özellikle kadınların göğüslerini büyütmek için pek çok estetik faydası vardır. Bir süre önce göğsüne su ve gül yağı tarifleri uygulayan büyük bir grup kadının deneyimleri yayıldı ve göz kamaştırıcı sonuçlara şaşırdı. Araştırmalar, gül suyunun meme boyutunu sadece bir ayda normal boyutunun üç katı büyütme konusunda muazzam bir yeteneğe sahip olduğunu kanıtladı. Bunun nedeni, gül suyunun kan dolaşımını ve göğse kan akışını iyileştirmenin yanı sıra ciltte mikrop ve bakteri oluşumunu önlemeye yardımcı olmasıdır. Aynı zamanda göğüs derisindeki tahriş ve kaşıntı sorununu tedavi ettiği gibi uzun süre sütyen giyildiğinde göğüs altında oluşan ekstra hassasiyeti de ortadan kaldırır. Sadece bu da değil, gül suyu göğüs derisini emzirmeden kaynaklanan çatlak ve kırışıklıklardan koruduğu için memelere canlılık ve tazelik verir ve yeterli nemlendirme sağlar. Tüm bunlar vücutta uzun süre kalıcı olan aromatik kokusunun yanı sıra.

gül yapmanın yolu, evde su

Piyasada gül suyuna ek olarak büyük oranda su içerdikleri için sağlık veya kozmetik düzeyde faydası olmayan doğal olmayan gül suyu şişeleri bulunmaktadır, bu nedenle çözelti hafif olur ve konsantre olmaz. Orijinal gül suyu, konsantrasyon, etki ve ferahlatıcı bir kokunun tadını çıkarmak için aşağıdaki yollardan biriyle:

İlk yöntem

Bir kase suya bir miktar doğal gül yaprağını batırın ve iki saat güneşte bırakın. İyice nemlendirdikten sonra ezin ve başka bir kaseye koyun. Rengi pembeye dönene kadar bırakın, sonra süzün ve ferahlatıcı ve konsantre bir gül suyu elde edin.

İkinci yöntem

Gül yapraklarını güneş ışığına koyun, sonra tamamen eriyene kadar blendere koyun, ardından üstüne birkaç damla su ve alkol koyun. Alkol buharlaştıktan sonra. Bir damıtma cihazı satın alabilir ve bir miktar gül yaprağını damıtılmış suya koyabilir, doğrudan gül suyundan çıkarabilirsiniz.

Göğüs boyutunu büyütmek için gül suyu tarifleri

Bir bardak gül suyu, iki yemek kaşığı öğütülmüş çemen otu, iki yemek kaşığı ezilmiş nohut, iki yemek kaşığı limon kabuğu ve iki yemek kaşığı portakal kabuğu hazırlayın. Tüm bu malzemeleri uygun bir tencerede karıştırın ve tüm malzemeler homojen hale gelene kadar ateşte karıştırmaya devam ederken kısık ateşte koyun.

Karışımı ateşten kaldırın ve biraz yumuşaması için bir süre bekletin, göğsünüze ve dairesel hareketlerle karışımı parmaklarınızla ve çok nazikçe masaj yapın. Karışımı on dakika boyunca göğsünüzde bırakın ve göğsünüzü ılık suyla durulayın. Bu tarifi bir ay boyunca haftada iki kez yapabilirsiniz ve farkı göreceksiniz.

Göğüs boyutunu büyütmek için gül suyu hazırlamanın bir başka yolu da gül suyu içmektir. Bu tarifin evde hazırlanmaması tercih edilir ve mutlaka piyasadan alın çünkü evde yapılanlar dışında kesinlikle arıtma ve arıtma işlemlerine tabidir. Gül suyu, çeyrek bardak gül suyunun bir litre maden suyu veya bir litre doğal meyve suyu miktarına karıştırılmasıyla içilir. Günde üç bardak yiyebilir, yani bir ay boyunca her öğünden sonra bir bardak gül suyu içebilirsiniz.