Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

Gülümseme diyarı ile ünlü Tayland gezim ve en önemli turistik yerlerine ziyaretim

Bugünkü gezim çok keyifli bir tur çünkü birçok turistik atraksiyonu ve en güzel doğal manzaraları bir araya getirdiği için, dünyanın pek çok ziyaret etmeyi hayal ettiği en güzel yerlerinden biri ve Tayland gezim çok ilginç ve farklı olduğu için onu ziyaret etmek isteyenler için hala çok şey var. Peki o güzel ve farklı ülkeyi bizimle […]

19 Aralık 2020 - 16:04 'de eklendi ve 26 kez görüntülendi. A+A-

Gülümseme diyarı ile ünlü Tayland gezim ve en önemli turistik yerlerine ziyaretim

Bugünkü gezim çok keyifli bir tur çünkü birçok turistik atraksiyonu ve en güzel doğal manzaraları bir araya getirdiği için, dünyanın pek çok ziyaret etmeyi hayal ettiği en güzel yerlerinden biri ve Tayland gezim çok ilginç ve farklı olduğu için onu ziyaret etmek isteyenler için hala çok şey var. Peki o güzel ve farklı ülkeyi bizimle tanımak için ne düşünüyorsunuz?

Bu konu içerir …

Tayland gezim

Tayland hakkında duyduklarım, geleneklerini birleştiren Tayland kültüründeki farklılığa ek olarak, turistik bölgeleri kuzeyden güneye yaydığı için Güneydoğu Asya ülkeleri arasında en güzel ve eğlenceli ülkelerden biri olarak kabul edildiğinden, o ülkeyi ziyaret etme ve turistik yerleri keşfetme arzumu güçlendirdi. Ziyaretçinin gereksinimlerini karşılayan bu çağ modernliğinin özel karakteri ve gelişimi, ancak bu ilerleme onu karakterize eden macera ruhunu gölgede bırakmadı.

Tayland’daki turistik yerler

Kuzeyde yeşil çayırlar, güneyde şirin adalar, dağ köyleri ve plajlarla dolu olduğu için turunuza Tayland’ın herhangi bir bölgesinden dilediğiniz gibi başlayabilirsiniz.Tayland’ı tamamen kapsamak için aylar gerektiren geziler olduğu için hareketli başkent Bangkok’tan da başlayabilirsiniz ve Tayland gezim kısa olduğu için ben seçtim Aşağıdaki yerler: –

Bangkok mutlu şehir

Tayland gezim, başkenti ve hiç uyumayan en büyük canlı şehir olan, yüksek binalar, antik tapınaklar, saraylar, lüks gece kulüpleri ve kalabalık pazarlarla karakterize olan Bangkok’ta başlıyor ve sokakları egzotik meyveler, özel yiyecekler ve hediyelik eşyalar sunan satıcılardan yoksun değil ve sadece Bangkok’taki tüm bu karmaşaya rağmen Tayland tarihini anlatan anıtlarla dolu.

Tayland gezim

Railay Plajı

Bu pitoresk plaj Krabi ilinde bulunur ve Tayland’ın en iyi plajlarından biridir.Tıpkı hayal ettiğiniz gibi beyaz kum ve çok berrak mavi su ile karakterizedir.Bu noktayı yeryüzünde bir cennet parçası gibi hissedecek ve sizi Ao Nang veya Krabi’den buraya götürecek tekne yolculuğunun da tadını çıkaracaksınız. Kasaba.

Tayland gezim

Plajlar, turistlerin Relay bölgesini ziyaret etmeleri için her zaman ana cazibe merkezidir, ancak kaya tırmanışı ve güzel doğasının koynunda kano, deniz canlılarını görmek ve internette ve televizyonda her zaman gördüğümüz fillere binmek gibi daha birçok aktiviteye de izin verir ve ayrıca rahatlama, masaj ve ders alma gibi daha kolay aktiviteler de vardır Tay yemeği pişirin.

BP adası Koh Phi Phi

Tayland seyahatimde de güzelliğinden keyif aldığım alanlardan biri de o ada, özellikle rahatlamanıza ve dinlenmenize yardımcı olan sakin atmosferi ile çevredeki alanlardan görece izolasyonu nedeniyle, birçok gezgin ve turist için bir destinasyon. Aralarında geziler yapın.

Tayland gezim

Phuket adası

Tayland’a giden ziyaretçiler deniz, kum ve güneşin ideal atmosferinden bahsederken aklınıza gelen ilk şey, 1974’te ünlü James Bond filmlerinden birinde göründüğünde dünya çapında şaşırtıcı derecede popüler hale gelen büyüleyici Phuket adasıdır.

Tayland gezim

Chiang Mai Şehri

Dağlarla çevrili ve Tayland’ın kuzeyinde yer alan pitoresk bir şehir olan turistler ve gezginler, birçok kültürel ve tarihi bileşenin zenginliği, mimari yapıları ve pek çok kişinin bilmek istediği gelenekleri sayesinde Tayland’ın en önemli turistik şehri olarak gördükleri için, seyahatlerinin başlangıcında genellikle Chiang Mai’ye giderler, dağlık alanları, yeşil alanları ve diğer turistik alanları keşfetmek .

Tayland gezim

Ayutthaya

Bu şehrin kökleri MS 1350 yılına kadar uzanmaktadır.Ayutthaya şehri, üç nehir tarafından kucaklanan güzel bir adada yer almaktadır.Geçmiş çağlardan bir dönemde, Ayutthaya’nın üç büyük saray, dört yüzden fazla tapınak ve bir nüfusa sahip olması nedeniyle genel olarak Tayland ve Doğu Asya’nın en güzel şehri olarak kabul edildiğini belirtmek gerekir. Bir milyon insanı aştı, ancak MS 1767’de Burmalılar Tayland’a saldırdı ve Ayutthaya’yı yok etti.

Tayland gezim

Ayutthaya şehrinin kalan kalıntıları, şu anda başkent Bangkok’un seksen kilometre kuzeyinde bulunan Tayland’ın en önemli turistik yerlerinden biri olarak kabul edilir, bu nedenle tekne veya otobüsle ulaşmak kolaydır.

Kanchanaburi idari bölge

Batı Tayland’da bulunan bu bölge, şaşırtıcı doğası ve bir grup muhteşem şelaleye ve milli parka yakınlığı nedeniyle dünyanın tüm ülkelerinden birçok turist için bir hayranlık kaynağı olarak kabul ediliyor ve bu ilin şöhreti, seyahatimde gördüğüm en güzel turistik yerlerden biri olan Kwai Nehri Köprüsü’nden geliyor. Tayland Tarihi, İkinci Dünya Savaşı sırasında Japonların Tayland’ı işgali sırasında Müttefik ordularının savaş esirleri ve Asya’dan işçiler tarafından yaratıldığını belirtir.

Tayland gezim

Kanchanaburi, şehrin tarihini ve köprüyü inşa etme hikayesini anlatan bir grup savaş mabedi ve müzesi içerir ve bunun dışında Tayland’ı karakterize eden şelaleler gibi birçok garip mağara ve harika doğal manzaralar bulacaksınız.

Pai

Kuzey Tayland, Burma sınırına yakın bir konumdadır ve Tayland’ın güney sahillerinin popülerliğine rağmen, yürek burkan manzaraların yanı sıra eğlenceli dağ ormanlarıyla dolu olan kuzey bölgesi de keşfedilmeye değerdir, bu nedenle Bai bölgesi, Tayland’ın göz kamaştırıcı doğasının ve dost canlısı sakinlerinin keyfini çıkarmak için ideal bir yerdir. Ve ev sahipleri.

Tayland gezim

Khao Sok Milli Parkı

Kao Sok Park, ormanlar, güzel nehirler, berrak göller ve kayalık dağlarla kaplı olduğu için Tayland gezim sırasında ziyaret etmekten zevk aldığım ve Londra’nın en güzel dinlenme yerlerinden biri olan ve ayrıca ayı, geyik, Asya filleri ve bazı çeşitli maymun türleri gibi bir grup hayvan bulacaksınız.

Tayland gezim

Parkta Kao Sok, turistlerin aralarından seçim yapabileceği, parkta dolaşıp vahşi doğal yaşamı görmenin, anı fotoğrafları çekmenin veya berrak suda yüzmenin keyfini çıkarabileceği birçok eğlence yöntemine sahip olmanın yanı sıra, büyüleyici manzaraları yukarıdan görmek için yükseklere tırmanma imkanı sunuyor.

Koh Lipe

Andaman Denizi’nde Malezya sınırlarına yakın, Ko Lipe o kadar küçük bir ada var ki, bir buçuk saatten fazla bir sürede ayaklarınızın üzerinde tamamen güzelleşebilirsiniz ve buna rağmen, dört büyüleyici kumsala sahip ve bu plajların sularının içerdiğini belirtmekte fayda var. En yaygın balık türlerinin% 25’inden fazlası.

Tayland gezim

Mercan resifleri de dalış meraklılarından pek çok insanı cezbeder, bu da onları Tayland’ı ziyaret ettiğinizde kaçırmamanız gereken en harika turistik yerlerden biri yapar ve orada doğrudan sahilde çeşitli bölgelerin güzel kulübelerinde de kalabilirsiniz.

Takımadaları Sineması

Berrak mavi sularda film izlemekten hiç keyif aldınız mı? Bunu, izleyicilerin oturması için suda yüzen bir tiyatro yaratmak için bir grup ağaçtan iki kayanın arasına kurulan Archipelago Sineması ile başarabilirsiniz çünkü bu sinema çok eşsiz bir deneyim.

Tayland gezim

Dolayısıyla Tayland gezim Doğu Asya’nın en güzel ülkesiydi, yani özgürlerin ülkesi, hem kurgusal hem de gerçek doğanın ülkesi diyebilirim. Bir sonraki varış noktanız olacak mı?

Ayrıca ilginizi çekebilir: Çin gezim ve dünyanın en ünlü sanayileşmiş ülkesinin seçkin turu

Ya da neşeli renklerin ve çarpıcı manzaraların ülkesi olan Hindistan’a seyahatim

İnce dergi teklifleri

Tüm takipçileri için ince bir dergiden özel indirimler, buradan daha fazlasını öğrenin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Özel bir gün geçirmek için ipuçları ve yapılabilecek en önemli şeyler Özel bir gün geçirmek için ipuçları ve y...

Kadının ya da erkeğin sürekli çalışması sonucunda ya da ders çalışmasının bir sonucu olarak tatil, ister haftalık ister yıllık tatil ol...

Seyahat çantanızı hazırlarken unutmamanız gereken önemli şeyler Seyahat çantanızı hazırlarken unutmamanı...

Geziye çıkıp valizleri mi hazırlıyorsunuz? Önemli ve gerekli şeyleri unutmamak ve kolay bulamayacağınız şeyleri satın almak zorunda kal...

Katar’ın en iyi turistik yerleri … Katar’da kaçırmamanız gereken turistik yerler Katar’ın en iyi turistik yerleri &...

Bu yıl Katar Devleti’nde bir yaz veya tatil geçirmeyi düşünüyorsanız, bugün ince bir dergide yayınlanan “Katar’daki Turisti...

Hyatt Regency Makkah ve Mekke’nin en güzel otelleri hakkında bilmeniz gereken her şey Hyatt Regency Makkah ve Mekke’nin ...

Mekke-i Mükerreme, hacılardan ve umre icracılarından her yıl milyonlarca turisti Kutsal Ev, Kutsal Kabe ve diğer birçok İslami anıtlara...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/