Haber Verilerini Uygulamanıza Uygulamak için Basit REST API

Uygulamanıza veya web sitenize bir haber akışı uygulamak istiyorsanız, mediastack sizin için en iyi çözüm olabilir. Mediastack, her türden farklı haber kaynağından veri çekebilen güçlü bir API sunar. Bu API, kullanıcılarınıza canlı ve geçmiş haber verilerini gösterebilir. Canlı haber verilerinden oluşan bir dünyaya erişebilecek, trendleri ve manşetleri keşfedebilecek, markaları izleyebilecek ve dünya çapında son dakika haberlerine erişebileceksiniz.

Bu güçlü REST API, 50’den fazla ülke ile uyumludur. Tüm bu farklı ülkelerden 13 dilde haberlere erişebileceksiniz. Konularınızla ilgili verileri almak için 7.500’den fazla haber kaynağına erişin. Uygulamanıza veya web sitenize özelleştirilmiş bir haber özelliği eklemenin kolay bir yoludur.

  • Gerçek Zamanlı Haber Verileri
  • Geçmiş Haber Verileri
  • Haber Başlıkları
  • 7.500+ Haber Kaynağı
  • 50+ Ülke
  • 13 Dil

Haber yayıncıları tahmin edilemez, dinamik ve takip edilmesi zor olabilir. Uygulaması kolay REST API’mizi kullanarak, gümüş tepside sunulan her türden haber bilgisine erişebileceksiniz – kendiniz görün!

Başlamak kolaydır. Sizin için doğru çözüm olup olmadığını görmek için mediastack API’yi ücretsiz deneyin. Ücretsiz planları size ayda 500 arama verecektir. Ücretli planlar size ayda 250.000’e kadar arama sağlayacaktır. Şu anda 2.000’den fazla kişi yeni API’leri için mediastack kullanıyor. Veritabanlarına her gün binlerce makale eklenmektedir.

Haber yayıncıları tahmin edilemez, dinamik ve takip edilmesi zor olabilir. Uygulaması kolay REST API’mizi kullanarak, gümüş tepside sunulan her türden haber bilgisine erişebileceksiniz – kendiniz görün!

sırt çantası

MEDIASTACK.COM adresinden başlayın

Bu gönderiye sponsor olduğu için mediastack’e teşekkür ederiz. Sponsorlarımız, sunucu maliyetleri, tam zamanlı geliştiriciler, haber yazarları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere XDA’yı çalıştırmayla ilgili birçok maliyeti ödememize yardımcı olur. Portal içeriğinin yanında sponsorlu içerik (her zaman bu şekilde etiketlenir) görebilseniz de, Portal ekibi bu yayınlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sponsorlu içerik, reklam ve XDA Depot tamamen ayrı bir ekip tarafından yönetilir. XDA, bir şirket hakkında olumlu bir şekilde yazmak için para kabul ederek veya herhangi bir şekilde fikirlerimizi veya görüşlerimizi değiştirerek gazetecilik dürüstlüğünden asla taviz vermeyecektir. Görüşümüz satın alınamaz.