Hasar ve avantajları detaylı ve piyasadaki fiyatı arasında bir burun küçültme cihazı

Büyük burun birçok kadın için bir engel haline geldi ve kızın özgüveninde net bir etkiye sahip olabileceği gibi, yüz hatlarının şeklini de can sıkıcı bir şekilde değiştiriyor ve aşağıda sizlere burun küçültme cihazı veya herhangi bir yöntemle burnu küçültmek için kullanılan birçok yöntemi göstereceğiz. Diğer.

Bu konu içerir …

Burun küçültme cihazı

Burun küçültme hasarı ve nedenleri, ameliyatsız burnu küçültme yöntemleri, burnu küçültmede botoks ve lazer kullanımı, burnu küçültmenin doğal yöntemleri

Bu cihaz birçok kişi tarafından denenmiş ve bazı durumlarda istenilen sonuçları vermiş ancak başka bir zamanda yapılamamış, mesele burnun niteliğine ve bu cihazın yapılma süresine göre farklılık göstermektedir. Burun gerektiği gibi.

Bunun üzerine burnu küçültme özelliğine sahip krem ​​yerleştirilerek yapılır ve ardından cihaz günde çeyrek saate kadar yerleştirilir ve bu konuda endişeleriniz varsa doktor tavsiyesi ile bu cihazı kullanmalısınız.

Burun küçültme cihazında hasar

Bu cihazın kullanımı bazı hasarlara da neden olabilir ve kontrol edebileceğiniz hasarlara son verebilmeniz için bunun farkında olmalısınız ve bu zararlar arasında şunlar yer almaktadır:

– Solunum problemine neden olan buruna baskı uygulayabilir ve bu cihaz sadece on dakika kullanılarak önlenebilir ve bu sırada burundan nefes alabilirsiniz.

– Bu cihazın buruna uyguladığı baskı nedeniyle cildi etkileyebilir ve cilt renginde maviye veya kırmızıya dönüşme gibi bir değişikliğe neden olabilir ve cihazı kullanırken durduğunuzda bu değişiklik kaybolacaktır.

– Ayrıca çalışmaların gerekli sonuçları elde etmek için bu cihazın garanti vereceğini doğruladığında sizlere açıkladığımız gibi bu cihazı bir süre kullandıktan sonra olduğu gibi burun şeklini de alabilir.

– Cihazı üzerine yerleştirdiğinizde burun bölgesinde ağrıya neden olursunuz.

Kadınlar neden burun küçültme cihazına başvurur?

Burunları küçültmek için güvenebilecekleri birçok başka yöntem olmasına rağmen, kadınları bu cihazı kullanmaya iten birçok neden vardır:

Ameliyat çok zaman ve çok seans gerektirecektir.

Ayrıca, ameliyatların fiyatı pahalıdır ve kadınlar bunun için ödeme yapamaz.

Ameliyattan kaynaklanabilecek ve kadınların daha basit yöntemle kaçındığı bazı yan etkiler vardır.

Bazen ameliyatın sonuçları garanti edilemeyebilir.

Ameliyatsız burnu küçültme yöntemleri

Bazı kadınların daha önce bahsettiğimiz nedenlerle kaçındığı ameliyatlar yerine kadınların başvurabileceği birçok farklı yöntem vardır ve burnu küçültme yöntemi de bu yöntemlerden biridir ancak alabileceğiniz sonuçlar garanti edilmemekte ve burnu küçülterek yapılabilecek diğerleri arasında aşağıdaki:

Burun bölgesindeki yağlardan kurtularak burun boyutunu küçültmeye çalışan bazı doğal tarifler vardır.

– Uzman doktorlar, burnu küçültmek için yapabileceğiniz ve çalışabileceğiniz bazı burun egzersizleri olduğundan bahsetti.

Burnu küçültmek için kullanılan bir krem ​​vardır ancak bu kremden alabileceğiniz sonuçlar garanti edilmese de en çok kullanılan yöntemlerden biri olarak kabul edilmektedir.

Burnu küçültmek ve genellikle iyi sonuçlar vermek için kullanılan bir serum.

Yoga ayrıca uzun vadeli sonuçlar verir.

Ayrıca okuyun: Lazer rinoplasti, ameliyat detayları ve bununla ilgili önemli bilgiler

Burun boyutunu küçültmek için botoks ve silikon kullanımı

Bunlar burun şeklini değiştirmenin sebebi olabilir ve güzelliğinizi artıran cildin özelliklerine uyan boyuta ulaşmanıza yardımcı olabilir ve bu yöntemi denerken dikkat etmeniz gereken önlemler arasında şunlar yer almaktadır:

İlk başta site iyice uyuşmuş.

Daha sonra burunu küçültmek için bu malzemeler kullanılır.

Fazla sürmez, on dakikayı geçmez.

Bu işlemden sonra gününüze normal bir şekilde devam edebilirsiniz.

Enjeksiyondan ne kaynaklanabilir?

Burun enjeksiyonu yapmak, ameliyatı gerçekleştirmeden önce bilmeniz gereken birçok farklı soruna neden olur ve enjeksiyondan kaynaklanan yan etkiler arasında şunlar yer alır:

Enjeksiyon yapıldıktan hemen sonra burunda mavi renkli morluklar oluşacaktır.

Gözlük takmak ameliyattan sonra burunda sorunlara neden olabileceği gibi, görevini düzgün yapamamasına da neden olabilir.

Enjeksiyon, bir ila üç ay arasında değişen periyodik olarak yapılmalıdır.

Kadını etkileyen alerjik bir reaksiyondan kaynaklanıyor olabilir.

Ayrıca okuyun: Doğal Burun Küçültme Tarifi

Burnun azaltılabileceği doğal yollar

Yan etkilere neden olmadan burnu küçültmek ve en iyi sonucu almak mümkün olan bu görevde kullanılan bazı doğal karışımlar ve doğal yöntemler arasında şunlar yer almaktadır:

İlk olarak: zencefil:

Dora’nın yağ yakması ve kıkırdak ve kemiğe etkisi olmadığı için burunda fazla yağ olması durumunda kullanılabilecek en iyi tariflerden biri olarak kabul edilir ve biraz zencefil su ile macun kıvamına gelinceye kadar karıştırılır ve ardından burun etrafına yerleştirilerek çeyreklik bekletilir. Bir saat alınır ve bu yöntemi her gün tekrarlamak burundaki yağlardan kurtulmanızı sağlayacaktır.

İkincisi: Maya:

Bu tarifin tam tersi etkisi olabilir çünkü maya da zıt etkiyi verebilir, bu nedenle karışım burnun büyümesine neden olmaması için gereken şekilde uygulanmalıdır ve bu da bir kaşık maya, bal, yoğurt karıştırılarak ve üzerine bu karışımı konularak yapılır Burun ve istenen sonuçları elde edene kadar bu yöntemi sürekli tekrarlayın.

Üçüncüsü: doğal yağlar:

Bu yöntemin size herhangi bir zararı olmayacağını ve aynı zamanda istenilen sonuçları tam anlamıyla vermeyeceğini bilmelisiniz ve denemek isterseniz zeytinyağı ve çemen yağı karışımı yapıp gece burnunuza sürüp sabah yüzünüzü yıkayabilirsiniz.

Burun küçülmesinde lazerin rolü var mı?

Burun, hassas organlardan biri olduğu için burun küçültmede lazer kullanımı yaygın değildir ve herhangi bir operasyon yapılırken pek çok önlem alınmalıdır. Bu nedenle lazer yöntemi burnu küçültmede güvenilebilecek en iyi yöntemlerden biri olarak görülmemektedir.

Alternatifi ise cihazlar, ameliyat, doğal yöntemler veya burnu küçültme görevinde makyaj kullanımıdır.

Burun küçültme cihazı fiyatları

Burun küçültme cihazının Suudi Arabistan Krallığı’nda 190 riyale, Birleşik Arap Emirlikleri’nde 200 dirhem, Mısır’da 800 lira satıldığını ve fiyatların üretici ve onaylanan yere göre değişiklik gösterdiğini bilerek.

Ayrıca okuyun: Vajinanın cerrahi olarak daraltılması, detay ve fiyat olarak avantaj ve dezavantajlara sahiptir.

İnce dergi indirim kuponunu kullanarak tüm alışverişlerinizde% 15 indirim kazanın ( uxy ) VogaCloset mağazasından