Hassas bölgeye lazer hasarı ve en iyi garantili epilasyon yöntemi

Vücudunuzu ve zihninizi yoran ve zamanınızı boşa harcayan geleneksel epilasyon yöntemlerinden bıktınız mı? Vücudun hassas bölgelerinde lazer epilasyon kullanmayı düşünüyor musunuz? Hassas bölgedeki lazer hasarının ne olduğunu ve en kusursuz yöntemi öğrenmek için bu makaleyi okuyabilirsiniz. Lazer epilasyon kullanmaya başlayıp başlamayacağınızı belirlemek için.

Bu konu içerir …

Hassas bölgeye lazer hasarı

Başlangıçta bazılarının düşündüğü gibi vücuttan tüy almanın nihai bir çözümü yoktur, lazer kadın dokuz seansa ulaşsa da birden fazla seans geçirse de tüylerin yeniden çıkmasını engelleyemez ancak lazer kullanmanın faydaları çoktur, bunlardan en önemlisi uzun süre epilasyondur. Geleneksel yöntemlerde.

Anlamı: Lazer kullanımı sizi birkaç ay, dört aya kadar ve bir yıla kadar değişen saç ve görünümünden kurtarabilir ve vücudun yapısına ve saç tipine bağlı olarak bir yılı geçebilir ve cildin rengi açık mı koyu mu?

Lazerler, saç köklerini zayıflatmak ve sonra ölmek ve onlardan kurtulmak için sırayla cilde nüfuz eden ışınlardır ve saçlar haftalarca ve aylarca büyümeyi durdurur, bu nedenle bayan, ister hassas bölgelerde ister genel olarak vücutta saçtan kurtulmak için günlük veya haftalık yorgunluktan gevşer.

Ayrıca okuyun: Daha pürüzsüz bir cilt için yüzdeki fazla kılları kalıcı olarak temizlemek için 4 doğal tarif

Tatlılıktan ve köpük veya cımbızdan kurtulmak için lazer seansları çok popülerdi. Özellikle tüylerin kalıcı olarak alınması ve asla geri dönmemesi şeklinde pazarlandığı için, ki bu imkansızdır; Vücudun doğası gereği her türlü dış etkenlerin üstesinden gelmesini sağladığı için ve saç görünümü kadının hormonları kontrol altına aldığının ve herhangi bir sağlık sorunu olmadığının göstergesidir.

Her şeyin faydası olduğu gibi hataları da vardır ve her kadın kendisine neyin uygun olup neyin uygun olmadığını anlarsa ürünün itibarına zarar vermeden, cildine ve vücuduna zarar vermeden rahat eder. Çünkü lazer birçok nedenden dolayı tüm kadınlara uygun değildir.

Yanma riski

Lazerlerin çok yüksek sıcaklıkta yapıldığı bilinmektedir ve bu nedenle bölge yanıklara ve deformasyonlara meyillidir, bu nedenle saçları ondan güzelleştirmek ve çıkarmak yerine yanma meydana gelir, bazen kısmi, tedavi edilebilir, bazen tamdır.

Ancak buradaki olumsuzluklar, pek çok deneyim ve deneyime sahip tanınmış ve ünlü kozmetik merkezinin yanlış seçiminden kaynaklanmaktadır ve ortaya çıkan birçok olumsuzluktan en önemlisi, bazılarının yanıklara maruz kalmasıdır; Lazerler sıcaklıkları çok yüksek olduğundan ve bu nedenle operatörün yanlış kullanımı ve yanlış yönetimi yanıkların varlığının temel sebebidir ve bu konudan kurtulmak için güvenilir bir merkez seçip lazeri kötüye kullanan bilinmeyen merkezlerden uzak durmak gerekir.

Deride tahriş ve kızarıklık

Ayrıca yüksek lazer sıcaklığı hassas bölgeyi tahriş etmeye çalışır ve bu madde cilde göre değişir, ter gibi, kolay ve kızarıklık yapanlar vardır ve kullananlar ve enfeksiyonlara neden olanlar vardır ve bu konu göreceli ve geçicidir, saatler veya birkaç gün sonra kaybolabilir ve sadece yüksek sıcaklık için normaldir, değil Kullanırken bir sorun var.

Saç yeniden belirir

Bazılarının beklediği gibi saçların ölene kadar hiç çıkmaması, henüz sonsuza kadar ortaya çıkmasını engelleyen bir keşif yok, ancak bir yıl boyunca ortalama 8 ay kalıyor ki bu da birçok kadının sevdiği bir şey, özellikle geleneksel yöntemlerle her hafta bir iki haftada bir ağrı ve acı hissi ile saç almanızı sağladığından Zaman kaybı.

Göz için tehlikeli

Bilinmeyen ve vasıfsız merkezlerde, lazerin vücutta örneğin gözler gibi hayati bölgeleri etkilememesi için önlemler alınmaz, lazerin yüksek ısısından etkilenmesi halinde geçici körlüğe veya başka sorunlara yol açabilir. Yani en önemli husus, güvenilir bir yer seçmektir.

Bulaşıcı hastalık riski

Lazer işleminin tamamlanmasından sonra ciltte tahriş, kızarıklık ve iltihaplanma enfeksiyona neden olabileceği gibi bulaşıcı madde de olabilir.Kullanılan aletler birden fazla kişi tarafından kullanılıyorsa. Özellikle hassas yerlerde bunun tatsız sonuçları olacaktır.

Melanin bozukluğu

Çoğu kişi lazerin karanlık yerleri açtığını söylüyor, neden? Lazer, bezlerde melanin üreten ve onu doğrudan etkileyen cilt ile ilgilenir, melanin üretimini artırabilir ve vücudu açabilir, tam tersine olumsuz etkilenebilir, bu nedenle alan aynı kalır veya koyulaşır.

Ayrıca okuyun: Lazer cilt aydınlatma: güzellik dünyasındaki bu trendin tüm detayları

Bu madde cildinizin rengine göre kontrol edilir ve başta da söylediğimiz gibi lazer tüm cilt renklerine uygun olmayacaktır, açık ve sarı tenli olanlar için yararlıdır ve hassas bölgeleri onlarla alırken aydınlatmada fayda sağlayabilir.

Ancak koyu ve ten rengi olan kişiler lazer için uygun değildir. Açık ten renginden daha fazla ısı alan kahverengi derinin doğası gereği yanıklara daha duyarlı olduklarından ve bu nedenle olumsuzlukların ve hasarların çoğu onlara odaklandığından ve huzur içinde geçerlerse karanlık yerler açılmayacak, olduğu gibi kalacaktır.

Sonuçlar saç kalınlığına bağlıdır

Saç ne kadar güçlü, kalın ve uzun olursa o kadar yüksek, daha hızlı ve daha emin sonuçlar elde edilir, bu slogan hassas bölgeden veya cildin herhangi bir bölgesinden lazer epilasyon kullanılmasıdır ve bu nedenle ilk seanstan önceki ay boyunca bir sonraki kişinin kılların kalınlaşması için lazer jilet kullanması tavsiye edilir. Hafif, kısa, sarı saçlı ve ayrıca lazer saçlar onlar için uygun değildir.

Lazer koyu renkli tüyleri daha hızlı yakıp uzaklaştırdığı için beyaz ten canlılığını yaşattığı için, eğer saç sarıysa tatmin edici bir sonuç vermeyeceği gibi, cilt koyu renkli ve yanıklara maruz kalmış ise lazerdir.

Vücuttan ve hassas bölgelerden lazer epilasyonun faydaları

Lazerin pek çok faydası var ve hatta cildine, saçının doğasına ve rengine uygun olup olmadığını bilerek zararları giderilebilir mi? İkinci bölüm, yanıklardan, enfeksiyonlardan ve diğer hasarlardan kurtulmak için en iyi güzellik merkezlerini seçmektir.

  • Etkileyici ve hızlı saç dökülmesi sonuçları.
  • Birkaç ay boyunca saç uzamasını durdurun ve süper pürüzsüz saçların keyfini çıkarın.
  • Saçlar tekrar göründüğünde geleneksel yöntemlerde olduğu gibi açgözlü geri dönmeyecek, bıçakla kolayca çıkarılabilen basit bir rastlantısallıkla geri dönecektir.
  • Bazen lazer epilasyon ağrısızdır. Hassas cilde sahip kişilerde çabuk geçen tahriş ve kaşıntı vardır.
  • Lazer vücudun herhangi bir yerinde kullanılabilir ve saçları kalıcı olarak atar.
  • Bir bakıma titiz bir epilasyon var.
  • Sıkıcı geleneksel yöntemlere kıyasla hızlı oturum performansı.

Ve birçoğu iktidarsızlığını meseleden uzaklaşan veya doktordan self servis seçen bir doktora veya kadın doktora maruz bırakmak istemediği ve bunu yaptıkları ve şimdi hassas alan için ev lazerlerinin kullanımında yüksek kaliteli teknolojiler ortaya çıktı ve benzer ve etkileyici sonuçlarla geliyor ve talimatlara göre adımlar atıyor ve daha fazlasını öğrenmek için bunu okuyabilirsiniz. Konu.

Ayrıca okuyun: Ağrısız hassas bölge için Philips ev lazeri .. Philips Lumea bikini

Son olarak, geleneksel veya gelişmiş yöntemlerden birini kullanmanın rahatlığı, bir şeye alışmış ve onda rahatlık bulan her kadına veya bir şekilde rahat bulamayan, rahatını ve kadınlığını başka bir şekilde aramak isteyen bir kadına ait bir konudur.

İnce dergi teklifleri

Tüm takipçileri için ince bir dergiden özel indirimler, buradan daha fazlasını öğrenin