Hayvan yazıtlarını ev dekorasyonuna nasıl dahil edersiniz?


önceki
Sonraki

 • Francois Halard

  Hayvan desenleri birkaç yıldır moda ve dekora hâkim oldu ve ne zaman ortadan kaybolsalar tekrar geri dönüyorlar ve bu yıl size ev dekorasyonunuza hayvan desenlerini dahil etmenin çeşitli yollarını sunuyoruz.

  Hayvan baskıları, eve cesur tropikal ve bohem bir dokunuş verir. Hayvan gravürleri çizgi, nokta vb. Arasında değişiklik gösterir ve bunları yastık, halı, mobilya ve mobilya gibi tüm dekor öğelerinde çeşitli renk ve şekillerde bulursunuz, bu da onları dekora kolayca dahil etmeniz ve evinize yeni bir zarafet boyutu kazandırmanız için yüzlerce seçenek ve fikir verir ve evinizi yenilemenin ve ferahlatıcı bir dokunuş vermenin en kolay yoludur. Hayvan desenleri, klasik ve modern dekorla birleştirilebildiğinden ve kısıtlama olmaksızın herhangi bir renkle koordine edilebildiğinden, belirli bir dekoratif stille sınırlı değildir.

  Evde hayvan oymalarını birleştirmenin çeşitli harika yollarını öğrenin.

 • Halı zebra deseni

  William Waldron

  Oturma odası dekorunda kendinizi monoton ve sıkılmış hissediyorsanız, hayvan desenleri onu hayata geçirmenin yoludur.

  Hayvan desenlerini evinizin dekoruna dahil etmenin en kolay yolu, onları halı, perde ve çarşaf gibi mobilyalarda kullanmaktır. Küçük bir zebra halısı kesinlikle oturma odanızı tazeleyecektir. Zebranın geleneksel siyah beyaz kombinasyonu dışında aralarında seçebileceğiniz pek çok renk var, yukarıdaki oturma odasında olduğu gibi, duvarların sarı rengiyle uyumlu ve odaya ayrı bir görünüm katan bej zeminli kahverengi çizgili halıyı bulduğumuz yer.

 • Koltuklarda zebra deseni

  Joshua McHugh

  Oturma odanızı hayvan desenleriyle yenilemenin bir başka yolu da onları mobilyalara dahil etmektir.

  Sade mobilyalar ilk bakışta klasik ve canlı görünebilir, ancak zaman geçtikçe parlaklığını kaybedebilir ve yeniden canlandırmak için bazı desenlere ihtiyaç duyabilir. Tek bir koltuk, sert değişikliklere gerek kalmadan oda dekorunu tamamen değiştirebilir. Kahverengi zebra desenini ve kadife malzemeyi koyu kahverengi mobilyalarla mükemmel uyum içinde bulduğumuz yukarıdaki dekorlarda olduğu gibi, mobilyanın orijinal tonuna uygun bir renk ve malzeme tonu seçtiğinizden emin olun.

 • Çocuk odalarında hayvan oymaları

  Kobigal

  Ayrıca küçük kızınızın odasına hayvan desenlerini modern bir şekilde dahil edebilirsiniz.

  Tüm bir duvarı hayvan desenleriyle boyamak gerekmez, yukarıdaki odadaki gibi zebra çizgili daireler gibi basitçe birleştirebilir ve pembe daireler veya çocuklarınızın favori rengiyle koordine edebilirsiniz. Hazır boya şablonları kullanarak ya da kalıp şeklinde içi boş olan Leke Hücresi olarak da bilinen bu tasarımı bir uzmana ihtiyaç duymadan evinizde kendiniz de uygulayabilirsiniz ve tek yapmanız gereken oda dekoruna uygun rengi boyayarak geçmektir.

 • Yatak odasında hayvan oymaları

  Richard Powers

  Günün sonunda rahatlamak ve stresi azaltmak için bir sığınak oldukları için yatak odalarının özel dekorasyonlara ihtiyacı vardır.

  Beyaz, bej, açık gri ve sade dekor gibi nötr renkler bir yatak odasını dekore etmenin en önemli unsurlarıdır ancak bazen oda özellikle masif beyaz tonları ile şıklığını yitirip matlaşabilir. Dekorda tek bir rengin monotonluğunu kırmak için, odaya canlılık katmak için koltuklar veya yastıklar ve döşemeler gibi bazı hayvan baskılı unsurları kullanın. Beyazı tercih ediyorsanız, uyumlu bir dekor için siyah beyaz bir zebra deseni kullanabilirsiniz. Bazı kırmızı güller veya canlı renklerde bir duvar resmi de beyaza taze ve canlı bir karışım sağlamaya yardımcı olacaktır.

 • Klasik süslemelerde hayvan oymaları

  Richard Powers

  Klasik dekoru seviyorsanız, hayvan baskılarıyla bohem bir dokunuş katmaktan çekinmeyin.

  Yukarıdaki yemek odasında, Louis XVI tarzı yastıklı yemek sandalyeleri, en popüler hayvan oymalarından biri olan leopar baskısına sahiptir. Oda dekorasyonları klasik olsa da desen onunla uyumlu ve farklı bir görünüm kazandırdı. Altın ve siyah, leopar baskısı ile birleştirebileceğiniz en popüler tonlardan ikisidir ve ev dekorunuzda tamamen tutarlı bir renk paleti elde edersiniz.