İçinde 6 departman planları

Birçok arasında modern apartman planları web sitemizde paylaştığımız, iyi bir derlemeyi kaçıramazsınız modern L şeklindeki daire planları.

Bu yüzden bugün altı tane seçtik L apartman planları, böylece bu belirli şekil ile inşa edilebilecek olası seçeneklerden bazılarını bilirler.

Farklı olanı takdir ettikten sonra L şeklindeki apartman düzenleri şimdi paylaşmaya başlayacağımız için, bunların farklı özelliklere ve iç faydalara sahip planlar olduğunu kendiniz göreceksiniz.

Bunlar L şeklinde daireler olduğundan, cepheleri çoğaldığı için çoğu yeterli doğal aydınlatmaya sahiptir.

Bu modern daire tasarımlarında, balkonların, gelecekteki sakinlere rahatlatıcı anların ve doğal ışığın tadını çıkarabilecekleri bir açık alan sağladıkları için nasıl temel bir unsur olduğunu görüyoruz.

Daha büyük tasarımlar üç yatak odasının yapılmasını gerektirirken, biraz daha küçük olanlarda sadece iki yatak odası olacaktır. Aynı durum, kapalı alana göre olan banyo sayısı için de geçerlidir.

Bu modern L şeklindeki daire tasarımları arasında ortak bir unsur, ortak kullanım alanlarının stilde açık olması ve bu güzel tasarımlarda ferahlık hissini artırmasıdır.

Bu sekiz L şeklindeki daire modeli hakkında ne düşündünüz?

https: // www google com / amp / s / deplanosycasas com / 6-departman-planları-en-ele / amp /