İki banyolu ev planı

Ev planı , ev plan , dubleks ev plan , plan köyü , ev planlari , villa planı , ev planı , Planlari köyü , ev planları , bir evim örnek ödeme planı,

Bir 2 banyolu ev planı Aşağıda bulacağınız şey, mütevazı bir aile evinin bir modelidir, ancak tamamen işlevsel olmak için ihtiyacınız olan her şeyle donatılmıştır.

Çok yakında görebileceğiniz gibi, bu bir metre cinsinden ölçümlerle ev planı, bu aile evi tasarımının donatıldığı ortamların her birinin boyutunu bilmenizi sağlayacaktır.

Tura önden arkaya başlayacağız, garajı bu şekilde sağ alt köşede buluyoruz.

İki banyolu ev planı
Ana kapıdan girdikten sonra oturma odası ve yemek odasını bulacağız, her iki oda birbirine bağlı. Ayrı bir alan, günün kahvaltı veya hafif öğünlerini yemek için içine küçük bir masa yerleştirmek için yeterli alana sahip mutfakta yer alır. Mutfaktan çamaşır odasına ve buradan evin verandasına da erişebiliriz.

Bunun kapalı alanın geri kalanı 2 yatak odalı iki banyolu ev tasarımı Tam olarak bu ortamlar tarafından işgal edildiğinde, e-postaları kontrol etmemize veya evde çalışmamıza izin veren bir bilgisayar yerleştirmek için küçük bir sektör de tahsis edilecektir.

Buradan size tek katlı güzel bir evin modelini vermeyi umarak vedalaşıyoruz: iki yatak odası, iki banyo ve bir garaj.