İki katlı ev modelleri

MODERN İKİ KATLI EVLER

 • Modern iki katlı evler
  • Küçük bir arsa bu iki seviyeli evi barındırıyor
  • Küçük iki katlı ev planları
  • İç dekorasyon alanları rahatlatır
  • İç dizayn
  • Modern cephenin asimetrik bir dengesi vardır

tek katlı betonarme ev projeleri , tek katlı ev projeleri , tek katlı müstakil ev projeleri , tek katlı ev modelleri , iki katlı ev modelleri , tek katlı villa projeleri , tek kat villa projesi , tek katlı konut projeleri,

, güzel, modern, iki seviyeli bir ev tasarımı çözümüdür. Bu modern iki katlı ev projesi, çok fazla derinliğe sahip dar bir alana oturuyor. Bu evdeki mekanlar, iki seviyeli bir evdeki mekan çalışmalarına göre düzenlenmiştir.

Bu iki katlı evi büyük pencereler aydınlatıyor “İki katlı ev modelleri

Proje , mülkün tam ortasında eksenleri döndürülmüş bir kare şeklindeki mimari plan kısmının tasarımına dayanmaktadır. Bu hafif küp, evin merkezi alanlarına güneş ışığı ve havalandırma sağlar.

Aynı zamanda çarpıcı bir dekorasyonla süslenmiş küçük bir özel avlu oluşturur. Bu yazıda, kendi evinizi inşa etmek için kullanabileceğiniz ev planlarını bulacaksınız .

KÜÇÜK BİR ARSA BU İKİ SEVİYELİ EVİ BARINDIRIYOR

Bu mimari proje, iki seviyeli bir dizi ev planında somutlaştırılmıştır. İki katlı ev düzeni, sadece 133.00 m²’lik küçük ve modern bir evdir . Proje sadece 120.00 m² arsa üzerine yerleştirilmiştir.

Bu iki katlı evi tasarlarken, alanların arazi üzerindeki dağılımından çok daha iyi yararlanacağı düşünülüyordu. Temel planların tasarımı, mekanların iki kata dağılımını, ana cepheyi ve mimari kesimleri içerir.

138.00 m² inşaatlık bir evin mimari projesi. Tasarımda 2 yatak odası, 2,5 banyo, TV odası ve çamaşır odası bulunmaktadır. Cubos ev projesini bugün satın alın!Alışveriş sepetine git

tek katlı betonarme ev projeleri , tek katlı ev projeleri , tek katlı müstakil ev projeleri , tek katlı ev modelleri , iki katlı ev modelleri , tek katlı villa projeleri , tek kat villa projesi , tek katlı konut projeleri,

PROJE, MERKEZİ BİR IŞIK KÜPÜ ETRAFINDA DÖNÜYOR

Bu iki katlı küçük evin mimari projesi , tüm mekanları sıcak tutan merkezi bir aydınlatma küpü önermektedir. Orta bölme, bu projeyi oluşturan iki katı kaplayan tabandan tavana uzanan büyük bir penceredir.

Büyük orta pencereler evin tüm iç mekanlarını tam olarak aydınlatıyor, bu şekilde arazinin bu kadar dar olmasına etki etmiyor. Bu iç çözüm ile evin ortasındaki karanlık alanların önüne geçilir. Ayrıca iç mekanlara doğal havalandırma sağlar. Bu havalandırmalı merkezi küp ile yaşam için optimum mikro alanlar yaratılır.

KÜÇÜK İKİ KATLI EV PLANLARI

Elimizdeki zaman planları ve render onu oluşturmadan önce evimizin, gelecekte hataları önlemek . Yaşamak için en keyifli olan tasarımı seçebiliriz. İki katlı bir evin bu projesinde, bu evde yaşayacak kişi sayısına göre mekan dağılımı yapılmıştır.

Modern iki katlı ev planlarında dağılım , zemin kattaki servis ve ziyaret alanları korunmuştur. Mutfak ve yardımcı oda kısmen açıktır ve zemin üzerinde tutulmaktadır. Bu sayede üst katta yatak odaları gibi evin samimi ve özel alanları korunmuş olur.

tek katlı betonarme ev projeleri , tek katlı ev projeleri , tek katlı müstakil ev projeleri , tek katlı ev modelleri , iki katlı ev modelleri , tek katlı villa projeleri , tek kat villa projesi , tek katlı konut projeleri,

İKİ KATLI EV TASARIMI

Proje, bu ev modelindeki ana girişi geniş bir odaya açılan bir alan olarak tasarlıyor. Oda, oturma odası, yemek odası ve mutfağı benzersiz ve özgürce iletişim kuran bir alan olarak barındırıyor. Merkezi pencere doğal olarak mutfağı ve yemek odasını aydınlatır . Ana cephenin açılmasıyla oda tamamen aydınlatılmıştır.

Odanın açık alanı ferahlık ve rahatlık hissi sağlar. Küçük bir ev olmasına rağmen , proje mutfağa yakınlık sağlıyor ve aynı zamanda çamaşır odası ile doğrudan iletişim kuruyor.

Bu küçük evin arkasında , arka bahçeye bakan bir çalışma odası olarak kabul edildi . Çalışma ayrıca bir televizyon odası veya ek bir yatak odası olarak da işlev görebilir. Merdiven boşluğunun altında aydınlatılan ve ana cepheye doğru havalandırılan büyük bir tuvalet bulunmaktadır.

Merdiven , yan duvarlardan birine tutturulmuş basit ve düz formlardır. Tasarım çizgilerindeki minimalizm , bu düz merdivenin güzelliğini artırıyor . Merdiven , cephedeki pencereden aydınlatılan bir iç salona ulaşana kadar üst kata çıkmaktadır.

İÇ DEKORASYON ALANLARI RAHATLATIR

iç mekanları bir dizi aydınlık ve rahat ortamdır. Odaların dekorasyonu minimalist mimari fikrini pekiştiriyor. Modern minimalist evler bazı ayırt edici özellikleri korur.Tek katlı betonarme ev projeleri Bu özellikler arasında geniş açık alanlar, düz çizgiler, bol ışık ve minimal dekor bulunur.

İki katlı bir evin planlarına sahip olmak, evinizin son inşaatını mükemmel bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur. İki katlı bir evin tasarımında, arsa, tek katlı bir evin tasarımından çok daha fazla kullanılır. Çeşitli nedenlerden dolayı iki katlı ev projesinin daha fazla avantajı vardır. Temel, bir kat diğerinin üzerine yerleştirilerek her iki kat için kullanılır. Bir bahçe veya garaj için çok daha fazla alan korunabilir.Tek katlı betonarme ev projeleri

Bu iki katlı evin üst salonu okuma ve dinlenme alanı olarak uyarlandı. Bu küçültülmüş alan, iki yatak odasına erişmek için özel bir salon oluşturur.

İÇ DİZAYN

Küçük iki katlı evler kolayca dekore edilebilir. Ayrıca oldukça keyifli ve konforlu mekanlar elde edebilirsiniz. Aşağıdaki infografik size bitişleri nasıl seçebileceğinize dair bazı fikirler verir.

İç mekanları dekore etmek için basit ve ucuz malzemeler seçildi . Duvarlar sıvalı ve beyaz boya ile kaplanmıştır. Mutfak duvarında dekoratif bir goblen önerilmiştir. Günümüzde çok çeşitli goblen tasarımları var. İç mekanlarınızı ucuz ve kolay bir şekilde dekore edebilirsiniz.