Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

İkiz erkek çocukların isimleri aynı ve aynı harfle farklıdır

Hamilelik haberini duymak aileye mutluluk getirmek için yeterlidir, peki ya anne ikizlere hamile ise ve tek bir fetüse değilse? Elbette, neşe ve beklenti duyguları ikiye katlanır ve anne hemen aynı ikiz ismi aramaya başlar, bu nedenle hassas bir günlük size aynı ikiz isimleri sunar. İkiz erkek çocukların isimleri aynı ve farklı Kusay ve Uday Qusay […]

02 Ocak 2021 - 22:28 'de eklendi ve 40 kez görüntülendi. A+A-

İkiz erkek çocukların isimleri aynı ve aynı harfle farklıdır

Hamilelik haberini duymak aileye mutluluk getirmek için yeterlidir, peki ya anne ikizlere hamile ise ve tek bir fetüse değilse? Elbette, neşe ve beklenti duyguları ikiye katlanır ve anne hemen aynı ikiz ismi aramaya başlar, bu nedenle hassas bir günlük size aynı ikiz isimleri sunar.

İkiz erkek çocukların isimleri aynı ve farklı

İkiz erkek çocukların isimleri aynı

Kusay ve Uday

Qusay ve Uday isimleri modern isimlerden biri olarak kabul edilmez.

 • Qusai: Arapça kökenli ilmin adı erildir, ya uzak anlamındaki anlatının kısaltılmasıdır ya da uzak sülal olan kasadan türemiştir, yani yan anlamındadır. Kusay bin Kalab, asil Peygamber’in soyunun beşinci babasıdır.
 • Oday: İsmin kökeni Arapça, düşmanla savaşmak için koşan ilk savaşçılara verilen Arap kökenli eril bir bilimin adıdır.Rahat Ömer bin El Hattab’ın adıdır, Allah ondan razı olsun.

Nael ve Wael

Nael ve Wael adı ikizler için daha az kullanılır, bu nedenle bu iki farklı ismi, yüksek anlamlara sahip oldukları için beklenen ikizleriniz için kullanabilirsiniz.

 • نائل: Arap kökenli eril bir isim, katılımcının ismi biçiminde geldi.Filden herhangi bir zafer elde etti ve kazandı, amacına ve amacına ulaştı. Aynı zamanda bir hediye veya hediye verilen anlamına gelir ve değerli, cömert kazanan anlamına gelir. Veren, bağışçı ve hediye veren de öyle. Nael aynı zamanda fiilin kaynağı, yani verme ve cömertliktir.
 • Wael: Geri anlamına gelen, sığınak ve referans anlamına gelen Wala’dan türetilen bir isim ve eski bir Arapça isimdir ve Wael isminin barış anlamına geldiğini ve onu sembolize ettiğini söyleyen birçok kitap vardır ve geçmişte Araplar diyarına, Wael bin Qasit adında bir kabilenin, şubelerinden biri olan Bakr ve gücünün olduğu yere kadar uzanır. .

Leith ve Gaith

Laith ve Ghaith isimleri çok az kullanışlıdır ve birbirleriyle uyum içinde oldukları için çok farklıdırlar. Babalar ve anneler ikizleri bu iki isimle adlandırabilirler ve biz size her ismin anlamını açıklıyoruz:

 • Aslan: Aslan, güç ve güç anlamına gelen eril kökenli Arapça bir bilimsel isim. Ve cesurla aynı niteliklere sahip herkesi metafor etmek için Zaid Alyth’in yoldaşlarının en cesurunu kastettiği söyleniyordu.
 • GaithAllam adı erkek bebeğe verilir ve adın kökeni Arapça kökenlere kadar iner ve Ghaith isminin anlamı yağmur, bulutlar veya gökten inip içinden filizlenen sudur ve Ghaith ismiyle ilgili Arapça isimler dişil için Ghaith adıdır.

Fadi ve Shady

Fadi ve Shady, diğer isimlerde bulunmayan iki isim arasındaki uyum ve uyum nedeniyle ikizler için en iyi erkek isimler arasında yer alıyor ve size her birinin anlamını açıklıyoruz:

 • Fadi: Müslümanlar tarafından da anılabileceği gibi Hıristiyanlar için kutsal bir isim olan, kurtarılmış anlamı olan, kişisel, erkeksi, Arapça bir isimdir ve Arap dünyasının en yaygın isimlerinden biridir.
 • Gölgeli: Tamamen Arapça kökenli olan eril bilim adı, tatlı sese sahip kişi anlamına gelir, tatlı ses ve tatlılık zikreder, aynı zamanda tatlı bir sesle çankışının çarkını sembolize eder ve bu kişiye “Ufuklarda Shad” dendiğinde bilgiyi arayan kişinin Şadi olduğu söylenir Bilgi, edebiyat ve mükemmellik arar.

Ziad ve Yazeed

Yezid isminin yaygınlaşmasına ek olarak, Arap dünyasının tüm ülkelerinde çocuklara sık sık Ziyad denir ve bu nedenle bu iki özdeş isim, beklenen ikiziniz için kullanılabilir.

 • çok: Fiilin Arapça bir eril ismi, şeyi artırır: ekle ve falan: artışı verir. Ziad anlam verir: büyüme, bolluk, artış. Babasının oğlu Muaviye devrinde Irak Emiri Ziad.
 • Artırmak: Şimdiki zaman fiilinin ağırlığı üzerine isim, Anlam artar ve ekler, cümle hamileliği artırır, yani yükü ve yükü artırır, iyilikte artar, yani daha çok iyilik yapar ve orjinal Arapça isimlerden biridir.

İkiz erkek çocukların isimleri aynı harfle aynı

Gurbetçi ve Umut Veren

Aynı harfle başlayan tek yumurta ikizleri için en çok öne çıkan isimler arasında gelecek vaat eden bir gurbetçi isim var ve onlar da aynı harfle bitiyor, ancak aralarındaki fark sadece anlamdadır.

 • وفد: Etkili ağırlığı ve anlamı olan Arapça isim Sonraki, gelen, Elçi, deveye binen bir sonraki yolcu, Saygıdeğer. Ve yeni gelen: çiğnerken yanağından kaldırılan önceki deve. Ve bir heyet, Yüce Allah’ın sözünde olduğu gibi bir heyet topladı: “O gün, salih insanları, bir delegasyon olarak En Merhametli’ye getiriyoruz.
 • Söz vermek: Söz ve anlamından türetilmiş aktif ağırlığa sahip Arapça isim Sözünde dürüst, umutlu, başarı umudu, enstitüler, hemfikirdi.

Nahid ve Nguid

Bu iki isim, Arap dünyasının en nadir özdeş isimlerinden biri olarak sınıflandırılır, çünkü ikisi de yaygın olarak kullanılmamaktadır, bu nedenle, beklenen ikizlerinize bu iki isimle isim vererek, akranları arasında ayırt edilmeleri için bundan faydalanabilirsiniz.

 • نهيد: Arap kökenli erkeksi bir bilimin adı ve anlamı, yetiştirilen en önemli sert tereyağı olan yiyecek ve içecek Nadim’dir.
 • Biz iyiyiz: Arap kökenli bir erkek bilim adı ve anlamı, başka hiç kimsenin yapamayacağı kadar cesur olan geçmiş, çabuk kurtarıcı olan aslan, cesaretinden dolayı sıkıntılı ve sıkıntılı.

Bassem ve Bassam

Tek yumurta ikizleri için en güzel isimlerden biri Bassem ve Bassam’dır çünkü her biri gülümseme, kahkaha ve iyimserlik anlamlarını taşır, ancak aralarındaki fark, “Bassem” isminin öznenin isminin ağırlığına dayanması, Bassam ise etkili ağırlığa sahip fiilin abartılı bir biçimidir ve size her birinin anlamını açıklıyoruz:

 • Basim: Bir gülümsemeden ve bir gülümsemeden türetilen, sessiz dudaklardaki kahkahaların çizimidir, Arap erkeksi bir isim.
 • Bassam: Sürekli gülen yüzlü, sürekli hafifçe gülen, çoğu zaman gülümsüyor.

Workin ve Rakan

Son zamanlarda yayılan ikizlerin modern isimlerinden biri Rakeen ve Rakan’dır. Rakan ismini yanlışlıkla bu şekilde “Rakan” olarak yazmak yaygındır ve size her birinin anlamını açıklıyoruz:

 • Sokuşturmak: Bilimin adı erkeksi bir Arapça kökene sahiptir, ona benzer bir sıfattır, bu da yüksek dağ olarak adlandırıldığı için ağırbaşlı, ağırbaşlı ve sağlam anlamına gelir.
 • Rakan: Arapçada saygı ve kararlılık anlamına gelen ve aynı zamanda ağırbaşlılık ve sakinlik anlamına gelen Arap eril biliminin adı.Ad, güven anlamına gelen “köşe” fiilinden türemiştir.

Fesleğen ve Fesleğen

Bu iki isim son zamanlarda ikizler için birbirleriyle uyuşması nedeniyle, aynı harfle başlayıp üç harfle karşılaştıkları için kullanılmaya başlanırken, aradaki fark, anlam anlaşmazlığının yanı sıra son harfle de sınırlandırılıyor ve her birinin anlamını sizlere açıklıyoruz:

 • Basq: Al-Alam adı Arap kökenli erildir ve anlamı, akranları liyakati takdir eden uzun ve incedir.
 • Fesleğen: Arap eril biliminin adı veCesaret, çirkinlik ve yoğunlukla güreşmek ve savaşmaktır ve Bassel güçlü, cesur bir kalbe sahip aslandır ve yiğit sözler incitici sözlerdir.

Yam ve Yamen

Aynı harfle başlayan ve güzel bir anlamı olan isimler; Bu nedenle babalar ve anneler ikizlere aynı harfle başladıkları ve aralarında bir dereceye kadar uyuştukları için bu iki isimle isim verebilirler ve her birinin anlamını size açıklıyoruz:

 • Yamam: Niyet anlamına gelen yummam fiilinden erkeklere verilen Arapça bir isim olan ve güvercin kelimesinin bir başka anlamı da vardır, çok bilinen bir kuş ve tek olan güvercindir.
 • Yamen: Arapça isimlerden biri, kalbe tatlı gelen, çünkü sağ elini kullanan anlamına gelen sağ elini kullananlar anlamına gelir ve aynı zamanda başka bir harika anlam da içerir: kutsanmış.

Bunlar en iyi özdeş ikiz isimler ve anlamlarıydı, böylece yeni doğmuş bebeğiniz için onlardan kafa karışıklığına düşmeden seçim yapabilir ve onları diğer çocuklardan ayırt edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla paylaşın ve bize çocuklarınızın adlarını veya aklınıza gelen her şeyi söyleyin.

Ayrıca ilginizi çekebilir:

İnce dergi teklifleri

Tüm takipçileri için ince bir dergiden özel indirimler, buradan daha fazlasını öğrenin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Arapça kedi isimleri yeni Arapça kedi isimleri yeni

Birçoğu , insan adı da dahil olmak üzere yüzlerce hatta binlerce kedi adı olduğundan, kedi veya kedi için benzersiz ve uygun bir isim s...

R harfli çocukların isimlerinin ansiklopedisi (Arapça – İslami – nadir – Kürtçe) R harfli çocukların isimlerinin ansiklop...

Doktor ona fetüsün türünü söyler söylemez anne, beklenen bebeği için güzel bir isim düşünmeye başlar ve bazı anneler bebeğine R harfiyl...

Beklediğiniz çocuğunuz için bin harfli çocukların isimleri (İslami – Arapça – Türkçe) Beklediğiniz çocuğunuz için bin harfli ç...

Çocuklar, babaların ve annelerin hayatlarında en önemli şeyi temsil eder ve Allah onları süs olarak tanımlamıştır ve bu nedenle her bab...

Bebeğiniz için orijinal ve nadir Arapça çocuk isimleri Bebeğiniz için orijinal ve nadir Arapça ...

Yüce Tanrı’yı ​​bu dünyevi yaşamın süsü olarak tanımlıyoruz. Bu nedenle, ebeveynler Tanrı’nın onlara bir çocuk vereceğini a...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/