Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

İmza Stili: Her Gün İyi Giyinmek İçin Eksiksiz Bir Kılavuz

Çok az şey giyinmeyi özel bir stile sahip olmaktan daha kolay hale getirir. Sizin için neyin işe yaradığını ve nasıl bir araya getirileceğini bildiğiniz anlamına gelir. Her mağazada raylarda gezinmenize yardımcı olur, çünkü bu görünüme uymayan her şeyi kolayca indirim yapabilirsiniz. Ancak ‘imza’ her gün aynı görünümü giymek anlamına gelmez. Erkek stil servisi Thread’den Luke […]

16 Kasım 2020 - 10:07 'de eklendi ve 31 kez görüntülendi. A+A-

İmza Stili: Her Gün İyi Giyinmek İçin Eksiksiz Bir Kılavuz

Çok az şey giyinmeyi özel bir stile sahip olmaktan daha kolay hale getirir. Sizin için neyin işe yaradığını ve nasıl bir araya getirileceğini bildiğiniz anlamına gelir. Her mağazada raylarda gezinmenize yardımcı olur, çünkü bu görünüme uymayan her şeyi kolayca indirim yapabilirsiniz.

Ancak ‘imza’ her gün aynı görünümü giymek anlamına gelmez. Erkek stil servisi Thread’den Luke McDonald, “Özel bir stil ile üniforma arasında bir fark var” diyor. “İmza, taşıdığın özdür, oysa sadece tek bir bakışa sahip olmak seni garip gösterir. Bu tutarlılık, tekrar değil. “

Bu nedenle amaç şık olmaktır – bayat değil. İşte nasıl çivileneceği.

İmza Stili Bulmak İçin Stil İpuçları

Bağırsaklarınla ​​Git

Görünümün bir gecede imza stili olmayacak; birkaç geziye çıkar, ki bu gerçekten hoşlanmıyorsanız çok daha az olasıdır. McDonald, “Bu, çoğu deneyle ilgili” diyor, “ancak içgüdüleriniz genellikle haklıdır. Bir odaya girdiğinizde kendinizi rahatsız hissediyorsanız, o zaman bu sizin için değildir. “

Çoğu zaman, bu rahatsızlık dışarısı içeriyle eşleşmediğinde ortaya çıkar. “[Your clothes] Kim olduğunuzu yansıtın ve daha tek kelime etmeden kendinizle ilgili bir şeyler ifade edin ”diyor McDonald. Bu, dünyayı görme şeklinizi yansıtan ve sizi görmesini isteyen bir görünüm seçmek anlamına gelir. Kişiliğinize uygun bir şey giyiyorsanız, gösterecektir.

Büyüklerden İlham Alın

Daha önce denenmemiş birkaç stil hareketi vardır, bu da kendi hareketinizi bulmak, lideri takip etmek kadar basit olabileceği anlamına gelir. McDonald, “Size benzeyen ve bunu temel alan erkeklere bakın,” diyor.

Özellikle uzun boylu ve zayıfsanız, Jeff Goldblum’un kişiye özel terzilik konusundaki dönüşü bir plan olabilir. Kesinlikle hayırsanız, ilham almak için Jonah Hill’in sokak giyimi ağırlıklı gardırobuna bakın. “Deneme ve yanılma olabilir, ancak diğer erkekleri taklit etmek, birçok hatayı ortadan kaldırmak için iyi bir yoldur.”

Sizin İçin Neyin Çalıştığını Bilin

Özel bir stille ilgili en iyi şeylerden biri, yalnızca bir avuç giysinin nasıl sığması gerektiğini anlamanız gerektiğidir. Sadece onları kesinlikle mükemmel hale getirmek için yeterince zaman harcadığınızdan emin olun. McDonald, “Özel bir stil size uymalı ve fiziksel olarak vücut şeklinize uygun olmalı” diyor.

En iyi iki hareketiniz, profesyonel olarak ölçülmek ve sizin ölçülerinizdeki erkekler için kıyafetlerini hangilerinin yaptığını bulmak için olabildiğince çok markayı denemektir. Denim üzerinde all-in yapmaya karar verirseniz, en iyi sonucu veren kesimi ve etiketi bulmak için geniş numune alın.

Toptan satın al

Markalarınızı bulduktan sonra derinlere inin. İmza parçaları çok fazla yıpranacak ve görünüşünüzü tanımlayan tişörtün üretimi sona erdiğinde kendinizi tekmeleyeceksiniz.

McDonald, “Çalışan ve çalıştığından yüzde 100 emin olduğunuz bir şey bulduğunuzda, yükleyin” diyor.

Küçük başla

Maddi olarak, terzinin sizin için uygun olmadığına karar verirseniz, üç ısmarlama takım elbise aldığınız için pişman olacaksınız. Öyleyse, imzanızı anlamaya devam ederken, uygun fiyatlı uçta deneyin.

McDonald, “Ayakkabı ve kot gibi şeyler sizi tanımlayabilir” diyor. “Moda adamları genişleyebilir ve kırpılmış olabilir, ancak klasik bir adam Levi’s 501’ler gibi bir şeyle gidebilir. İmzanız bağcıklı ayakkabılar, güçlü spor ayakkabılar olabilir. Seyahat yönü hakkında çok şey söyleyen şeylerdir. Her gün giydiğiniz şeyler. “

İmza Stilini Çivilenmiş Üç Adam

Jarvis Cocker

Özel bir gardırop ile üniforma arasında bir fark var. Cocker çiviler. McDonald, “Giydiği şey 1997’den beri değişti, ancak aynı his” diyor. “O zamanlar olduğu kişinin bir versiyonu.”

Cocker’ın gardıropu, terzilik ve doku üzerine inşa edilmiştir, bu da bir şeyleri karıştırabileceği ancak yine de tutarlı hissedebileceği anlamına gelir. Bir gün kadife bir takım elbise, ertesi gün kadife bir ceket giyebilir, ama aynı havayı uyandırıyorlar. Paletlerini ve dönemlerini tutarlı tutmasına yardımcı olur. “Kıyafetlerin 60’lar ve 70’lerin hurda dükkanı havası var, ancak iç mekan değişmedi.”

Pharrell

Pharrell, bir imza stilinin akıcı olabileceği fikrini somutlaştırıyor. “ Deney ”, şimdiye kadar giydiği her şeyin içinden geçiyor, onu şimdi bulacağınız tepeden tırnağa Chanel’den, NERD ile ana akım dikkatini çektiği Japon sokak kıyafetlerine kadar.

Çoğu zaman, belirli bir parçanın bir stil dönemini tanımlamasına izin verir – mesela Vivienne Westwood manda şapkası veya BAPE kapşonluları – ama bu daha çok yaklaşımı, yeni markaları ve parçaları kendisininmiş gibi hissettirecek bir şekilde keşfetmesini sağlar. tersi yerine onları giyen.

Ralph Lauren

Amerikanın ustası, markasının temsil ettiği adam gibi giyinir. Ve markası gibi, zamanla uyum sağlayan ve gelişen bir estetik, ancak tek bir referans setinden geliyormuş gibi geliyor. McDonald, “70’lerden beri belirgin bir şekilde değişmedi, ancak smokin ceketi ve kot pantolonuyla büyük koşu ayakkabıları gibi şeyler giyiyor” diyor.

Bu, imza stilinin gücüdür – yeni şeyler deneyebilir, yeni parçalar ekleyebilir ve hatta trendlere dalabilirsiniz, ancak bunların kıyafetinizin geri kalanını bunaltmayacağını bilin. “Bu tutarlı uyumlar ve işaretler var, ancak imza stiliyle üniforma arasındaki fark, ruh halinize göre giyinebilmenizdir.”

Bir İmza Stili Oluşturmak İçin Beş Anahtar Parça

Beyaz tişört

Beyaz bir tişört kadar her gün bir şeyin ayırt edici olamayacağını düşünüyorsanız, en iyisi Marlon Brando’ya bildirin. Kalite ve uyum, herhangi bir eski tişört ile imza haline gelen arasındaki farklardır. Süs ve kutulu arasında bir nokta seçin ve ona bağlı kalın. Sonra bu şekle karşı değil, bu şekle uygun pantolonlar seçin.

Koku

Kokunuzu ruh halinize uydurmak için hepimiz varız, ancak sadakatin faydaları da var. Koku, oldukça güçlü bir duyudur – hepimiz kalabalık bir trende bir şeyin kokusunu yakaladık ve ilk öpücüğümüze geri götürüldük. Her yerde ve her mevsimde işe yarama eğiliminde olan narenciye veya çiçek notalarını deneyin.

Yardımcı Ceketi

Bir yardımcı ceketi gardırop imzası haline getirme dersi için, merhum, harika sokak stili fotoğrafçısı Bill Cunningham’a bakın. Seçimi aynı zamanda pratiklikte bir ders – film, pil ve kameralar için tüm bu ceplere ihtiyacı vardı, bu da formunun işlevine neredeyse ikincil olduğu anlamına geliyordu. Yaşam tarzınıza uygun olanı bulun ve her gün giymek isteyeceksiniz.

Terzilik

Don Draper’dan Tom Ford’a, doğru kıyafet her zaman kendi stil nişinizi oluşturmanın bir yolu olmuştur. Artık terzilik (en azından geleneksel haliyle) çoğu erkeğin gardırobunda ortadan kalktığına göre, işi daha da etkili bir şekilde yapıyor. Farklı ortamlara uyarlayabileceğiniz çok yönlü bir şey seçin – dar kesim, lacivert iki parça iyi bir başlangıçtır.

Gözlük

Her gün takacağınız tek şey, gözlükler (güneş gözlüğü optik olsun), kelimenin tam anlamıyla dünyayı nasıl gördüğünüz hakkında bir şeyler ifade eder. Onlarda ne sıklıkta görüldüğünüzden, etki yaratmak için tüm Elton John’a gitmenize gerek yok – sadece yüz şeklinize uyan ve kişiliğinize uygun bir şey seçin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Dünyanın En İyi Ayakkabıları Dünyanın En İyi Ayakkabıları

İyi ayakkabılar, bir erkeğin gardırobunun temelidir – diğer her şeyin yattığı temeldir. Evini kum üzerine inşa eden adama ne oldu...

Yaşla Daha Güzel Olan 12 Erkek Giyim Elbisesi Yaşla Daha Güzel Olan 12 Erkek Giyim Elb...

Hayattaki en iyi şeyler yaşla birlikte daha iyi hale gelir: şarap, dökme demir tavalar,  (seçiminizi yapın). Erkek gardırobunun kalıcı ...

4 Mükemmel Ayakkabı trendleri 4 Mükemmel Ayakkabı trendleri

TNoel dönemi beraberinde pek çok şey getiriyor: soğuk sabah işe gidiş gelişleri, çok fazla yemek, büyük elektrik faturaları ve tabii ki...

Günlük Erkek Stiline 6 Alternatif Günlük Erkek Stiline 6 Alternatif

Çeşitlilik, hayatın tuzu biberi derler. Ve kimse baharatsız bir güveç istemez. Yenilik, deney ve alışılmadık şeyler işleri ilginç kılar...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/