İnanılmaz Kilo Verme Dönüşümü

Jhanvi Kapoor, geçtiğimiz günlerde babasının kilo verme yolculuğuyla ilgili çıldırmayı bırakamadığı bir Instagram gönderisini paylaştı.

Boney Kapoor kilo verme yolculuğu – son zamanlarda 12 Kg kaybetti ve hikayesi dünyanın her yerindeki herkes için inanılmaz bir ilham kaynağı. Spor salonunda oldukça düzenli olduğu bilinen ve hatta antrenmanları ve diyetleriyle çok profesyonel olan Jhanvi. Ve Jhanvi ve Khushi ani bir dizi olayda annelerini kaybettiğinde aile son zamanlarda duygusal bir kriz yaşadı.

O zamandan beri, Boney Kapoor, karısının ayrılışına son derece üzüldü ve bu nedenle çilesini çeşitli şekillerde anlattı. Ve şimdi kıdemli oyuncudan gelen bazı iyi haberler var gibi görünüyor. Kızı gururla Instagram’da babasının 12 Kg kaybettiğini paylaştı.

KIRILMA: Boney Kapoor inanılmaz kilo kaybı dönüşümü
KIRILMA: Boney Kapoor inanılmaz kilo kaybı dönüşümü

Jhanvi yazdı

“Baba 12 kilo verdi !!! İnce, ince ve sağlıklı… Çok gururlu !!! #en sonunda”

Boney’s Kapoor kilo kaybı dönüşümü önemlidir çünkü ileri yaşta kilo vermek kolay değildir. Narendra Modi ve Milind Soman gibi fitness konusunda bilgili insanlarla karşılaşacaksınız. Ancak örnekler bile oldukça azdır. Öyleyse, Boney Kapoor’un nasıl kilo verdiğine bir bakalım.

Önerilen Okuma:

1. Yoga –

Yoga, en iyi kilo verme egzersizlerinden biridir. Yoganın altında, sindiriminize iyi bir şekilde yardımcı olan bir dizi nefes egzersizi vardır. Ayrıca bu nefes egzersizleri oldukça basittir ve dolayısıyla kilo vermeyi sağlar. Günde 15-20 dakika yapılırsa kilo kaybı sağlanacaktır.

2. Doğru Beslenin –

Sindirim, özellikle yaşlılıkta çok önemli bir rol oynar. Bu nedenle bol meyve ve su tükettiğinizden emin olun. Ayrıca, bu süre zarfında hafif sebzeler ve türlerin az tüketilmesi tavsiye edilir.

3. Sağlıksız Alışkanlıklar –

Uygun uyku eksikliği, içki içmek, sigara içmek vücudunuzdaki stres düzeyini artıran en sağlıksız alışkanlıklardan bazılarıdır. Ve stres, kilo alımının en önemli nedenlerinden biridir. Bu nedenle, iyi bir vücut ağırlığına sahip olmak için bazı sağlıklı yaşam tarzı uygulamalarını dahil edin.