Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

İnsan kişiliklerinin zor stilleri ve bunlarla nasıl başa çıkılacağı

Bazen farklı kişiliklerimiz nedeniyle birbirimizle uğraşmak bizim için zor, en zor beş erkek kişiliği nedir ve onlarla nasıl başa çıkabilirsiniz? Hiç şüphe yok ki, farklılıklar ve karmaşıklıklar, insan olarak aramızdaki etkileşimleri bazen zor olmasa da rahatsız eden insan doğasından kaynaklanmaktadır, ancak bu konu doğaldır, çünkü her insanın bazı insanların diğerlerinden daha şiddetli yaşayabileceği kendi deneyimleri […]

24 Aralık 2020 - 18:14 'de eklendi ve 24 kez görüntülendi. A+A-

İnsan kişiliklerinin zor stilleri ve bunlarla nasıl başa çıkılacağı

Bazen farklı kişiliklerimiz nedeniyle birbirimizle uğraşmak bizim için zor, en zor beş erkek kişiliği nedir ve onlarla nasıl başa çıkabilirsiniz?

Hiç şüphe yok ki, farklılıklar ve karmaşıklıklar, insan olarak aramızdaki etkileşimleri bazen zor olmasa da rahatsız eden insan doğasından kaynaklanmaktadır, ancak bu konu doğaldır, çünkü her insanın bazı insanların diğerlerinden daha şiddetli yaşayabileceği kendi deneyimleri vardır. Hayatta, uyum sağlamanın neredeyse imkansız olduğu kişiliklerle karşılaşabiliriz ve bu karakterin karakteri, koca ya da işveren olmak gibi ayrılması kolay olmayan bir ilişkimiz olana kadar ortaya çıkmayabilir.

Aşağıda, psikologların hayatınızda karşılaşabileceğiniz en zor kişilikler arasında olduklarını ve şartlar sizi bu beş kişi içinde sınıflandırılabilecek biriyle bir araya getirmesi durumunda ne yapmanız gerektiğini temin eden beş erkek kişiliği bir araya getiriyoruz ve şu andan itibaren başa çıkması zor olan her insanın mutlaka kötü biri olmadığını aklınızda bulunduruyoruz. .

Oyuncu drama aşığı

Başa çıkması zor karakterler denilince akla gelenlerin aksine dizinin aktörü ya da sevgilisi olan adam listenin başında geliyor. Ancak aslında çok yüzeysel bir karakterdir ve uzun süreli bir ilişki kuramaz ve duyguları dengesizdir.

Bu adam size size hayran olduğunu veya bir sonraki projenizde size yardımcı olacağını söyleyebilir ve ona güvenebileceğinize ve her şeye hazır ve hazır olduğuna yemin edebilir, ancak ertesi sabah tüm sözlerini ve vaatlerini ve coşkusunu unutabilir ve hatta içindeki özlem ve sevgi duyguları sizi şaşırtacak şekilde bitebilir.

Bu türden biriyle karşı karşıyaysanız, onun coşkusuna ve tekrarlanan yardım çağrılarına cevap vermemelisiniz ve birkaç saatten fazla sürmeyeceğini bildiğiniz vaat ve vaatlerine şevk veya ilgi göstermemelisiniz, çünkü bu tür erkeklerle dengeli bir ilişki kurmanın tek yolu budur.

Bencil narsist

Narsist, başa çıkması zor olan en yaygın kişiliklerden biridir ve çoğu insan narsistin aynaya bakmayı bırakmayan kişi olduğunu veya kendini insanlığın geri kalanından daha iyi düşündüğünü düşündüğü için en çok yanlış anlaşılan kişidir, ancak bu narsist için her zaman doğru değildir. .

Bencil narsist kendini farklı hisseder, ancak bu duygu kendisine olumsuz bir bakış açısının sonucu olabilir ve bunun tersi olmayabilir ve başkalarıyla empati kurması zordur, bu nedenle narsistin duygularınıza veya kişisel ihtiyaçlarınıza çok fazla ilgi göstermesini beklemeyin.

Bir narsistle uğraşmak zorunda kalırsanız, kararlarını dikkatlice incelemelisiniz, eğer biri sizi doğrudan etkiliyorsa, o zaman buraya geçilmemesi gereken kırmızı çizgiler koymanız veya sizin için önemli olan konuları hafife almaması ve kayıtsız kalmaması için netleştirmeniz gerekir.

Sertleşmiş Adam

Bu kişi işleri planlama ve kontrol altında tutma konusunda çok iyi görünebilir, ancak uzun vadede onunla uğraşmayı bu kadar zorlaştıran herhangi bir gecikmeye veya aşırı uzanmaya tahammül edemediği için en ufak bir hatada patlayabilir.

İnatçı adam bahaneleri, müzakereleri veya yarı çözümleri kabul etmez ve tüm astlarının ondan korktuğu, görüşmesinden ve yorumlarından kaçınma ve öfkesinden korkma arzusu duyduğu işte çok rahatsız bir patrondur.

Böyle bir adamla karşı karşıyaysanız, hayatınızı yönetme tarzınızı netleştirmeniz ve kişisel meseleleriniz üzerindeki yargınızı etkilemesine izin vermemeniz gerekir, bu onun sizi terk etmesine neden olabilir, ancak bu dünyanın sonu olmayacaktır.

Güvenilir adam

Bu kişi sizden her zaman yakın olmanızı ve kendisini güvende hissettirmenizi ve başkalarının yardımı olmadan hiçbir şeyi kendi başına tamamlamamanızı ister, bu adam size küçük bir çocukla uğraştığınızı hissettirebilir, bu da sizi destekleyecek birine ihtiyaç duyduğunuz zor durumlarda öfkenizi kaybetmenize neden olabilir.

Bu adama üstlenmek zorunda olduğu sorumlulukları tanıtmalı, hayatındaki varlığınıza ve ona yardımınıza rağmen annesi olmadığınızı hissettirmelisiniz, karşılığında da hayatında inisiyatif almalı ve kendisine verilen sorumluluğu üstlenmelidir.

Kasvetli adam

Herkes depresyonu duyar ama hiç depresif biriyle karşılaştınız mı? Bu kişi, sanki çok kara bir buluta bakıyormuş gibi, her zaman kötü bir görüşe sahiptir ve depresif adam ciddi bir özgüven eksikliğine sahiptir ve bilmediği bir şey yüzünden kendini suçlu hisseder.

Bu adam, olumsuzluğun ve üzüntünün çok fazla çalışma gerektirmeyen rahat şeyler olduğuna ve aynı zamanda kederine ve sefaletine sempati duyan başkalarının dikkatini çekmesine yardımcı olduğuna uzun zaman önce bir karar vermiş olabilir.

Böyle bir insana sempati duymanızda utanılacak bir şey yok, ancak size üzücü duygularını ve olaylara olumsuz bakış açısını aktardığını hissediyorsanız, o zaman dikkat etmeli, normal hayatınızı yaşamaya çalışmalı, gülmeli ve suçluluk hissetmeden mutlu olmalısınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Adet ağrısı normal midir ve nasıl hafifletilebilir? Adet ağrısı normal midir ve nasıl hafifl...

Adet sancısı Kadınların yaklaşık yüzde 50 ila 90’ı, şiddeti bir kadından diğerine değişen adet ağrısı yaşar. Bu ağrıların sebebi ...

Kocamın ihanetini nasıl unuturum ve onunla ilişkime nasıl devam ederim? Kocamın ihanetini nasıl unuturum ve onun...

Eğer sen İhanete uğradın Son günlerde, Şok durumunda olduğunuza hiç şüphe yok. Daha da kötüsü, kafanız karışmış olmalı: Kocanızı affede...

Bu eylemleri yapmayın, aksi takdirde partnerinizle olan ilişkinizi yok eder. Bu eylemleri yapmayın, aksi takdirde par...

Başarı derecesine bakılmaksızın herhangi bir evlilik ilişkisi sorunsuz değildir, ancak başarılı bir evlilik ilişkisi bulmanın sırrı, bu...

Bir nişan düşünmeden önce sormanız gereken 6 soru Bir nişan düşünmeden önce sormanız gerek...

Erkek arkadaşınızla bağ kurmayı düşünüyorsanız, bunu yapmadan önce bazı sorular sormalısınız. Doğru seçimi yapmanıza yardımcı olmak içi...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/