Güncel İçerikler

instagram id ile hesap bilgileri bulma

Instagram , günümüzün en popüler sosyal ağlarından biridir. Bir hesap oluştururken, bir kimlik numarası sağlamaktan sisteminiz sorumludur. Kullanıcı adı ne olursa olsun kimliğine göre bir Instagram hesabını nasıl bulacağınızı öğrenmek istiyorsanız , bu kullanışlı adım adım kılavuzu okumaya devam edin . Kullanıcı adı ne olursa olsun kimliğine göre bir Instagram hesabı nasıl bulunur? adım adım rehber Kimlik numarası kimlik olarak bilinir . Kullanıcılar için bir […]

Bu Haber 30 Ocak 2022 - 14:05 'de eklendi ve 179 kez görüntülendi.

instagram id ile hesap bilgileri bulma

Instagram , günümüzün en popüler sosyal ağlarından biridir. Bir hesap oluştururken, bir kimlik numarası sağlamaktan sisteminiz sorumludur. Kullanıcı adı ne olursa olsun kimliğine göre bir Instagram hesabını nasıl bulacağınızı öğrenmek istiyorsanız , bu kullanışlı adım adım kılavuzu okumaya devam edin .

Kullanıcı adı ne olursa olsun kimliğine göre bir Instagram hesabı nasıl bulunur? adım adım rehber

Kimlik numarası kimlik olarak bilinir . Kullanıcılar için bir yedekleme ve güvenlik önlemi olarak çalışır .

Belirli bir kullanıcıyı bulamıyorsanız veya kullanıcı adı değiştiyse kimlik , onları bulmanın alternatif bir yoludur.

 Instagram’da hesap kimliği ile kullanıcı adı arasındaki fark nedir?

Instagram’da bir hesap oluşturmak için bazı kişisel bilgilerin sağlanması gerekmektedir . Örneğin, tam adınız. Daha sonra profil kurulumu sırasında takipçilerinizin profilinize girdiklerinde adınızı görebilmelerini isteyip istemediğinizi belirleyebilirsiniz. Ancak, hesap kimliği ile Instagram kullanıcı adı arasındaki fark nedir? İsmin herhangi bir kısıtlaması yoktur, çünkü aynı isme sahip milyonlarca insan mutlaka vardır .

İngilizce’de “Kullanıcı Adı” olarak bilinir . Instagram’ın hesabınızı diğerlerinden ayırt etmesini sağlayan, kullanıcı tarafından oluşturulan bir veri parçasıdır . Kullanıcı adı, sosyal ağda oturum açabilmek için gereklidir. Adın aksine, “Kullanıcı adı” benzersiz olmalıdır . Kullanıcı adınızı ayırt etmek için sayılar veya simgeler kullanabilirsiniz. Zaten varsa, Instagram sistemi orijinal bir kombinasyon bulana kadar “kullanıcı adını” değiştirmenizi size bildirecektir.

Oluşturduğunuz isimden pişman olmanız veya değiştirmek ya da değişiklik yapmak istemeniz durumunda “profil düzenle” bölümünden yapabilirsiniz. Kullanıcı adını değiştirdiğinizde, önceki “kullanıcı adı”nın tekrar ücretsiz olacağını unutmayın. Bu nedenle başka bir kullanıcı tarafından alınma ihtimali vardır. Yeni bir hesap oluşturulduğunda Instagram bir kimlik numarası oluşturur .

Ad ve kullanıcı adı sürekli değişse de , profili benzersiz bir kullanıcı olarak tanımlayan kod olduğu için kimlik her zaman aynı kalacaktır. Kimlik numarasının da “Kimlik Kartı” ile ilgisi yoktur . Kart veya “Ad etiketi” , kullanıcınızı sizinle aynı fiziksel yerde bulunan diğer kişilerle paylaşmak için kullanılan bir sistemdir. Kullanıcı adı yazma zahmetinden kurtulmak için tek yapmanız gereken Instagram uygulaması ile kimlik kartınızı taramak.

Kimliğine göre bir Instagram hesabını nasıl bulacağınızı adım adım öğrenin

Bir hesabın kimliğinin birkaç kullanımı vardır , bu nedenle kullanıcılar arasında çok iyi bilinen bir bilgi parçası değildir. Kullanıcı adınızı hatırlamıyorsanız , çoğunlukla bir veri kurtarma yöntemi olarak kullanılır. Benzer şekilde, üçüncü taraf sitelerdeki Instagram verileriyle çalışmak için kullanılır . Örneğin: Bir web sitesinde sosyal ağın Akışını gösterin

“GÜNCELLENDİ ✅ Kullanıcının değişip değişmediğine bakılmaksızın, kimliğine göre bir Instagram hesabı bulmak ister misiniz? ⭐ BURAYA GİRİN ⭐ ve Her Şeyi Sıfırdan Öğrenin!”REKLAM

Başka bir yardımcı program, sosyal ağın muazzam tarihindeki yerinizi bilmektir. Kimlik numarası, platformun veri tabanında sahip olduğunuz yeri temsil eder. Örneğin kimliğiniz “1000” ise Instagram’a üye   olan bininci kullanıcısınız demektir . Instagram kolay kolay kimlik vermediği için başka alternatif yöntemlere başvurmak gerekiyor. Web araçları veya kaynak kodu.

Kimliğine göre bir Instagram hesabını nasıl bulacağınızı adım adım öğrenin

web araçları

Kimlik numarasını bulmak için bu amaca yönelik çeşitli portallar vardır . Bu durumda, Yorum Seçici web sitesini “ www.commentpicker.com  öneririz  . Çeşitli sosyal ağlar için birden fazla web aracı sunan bir sayfadır.

İşlevlerinden bazıları şunlardır:

 • Facebook için rastgele yorum seçici.
 • Instagram fotoğraflarını indirin .
 • YouTube küçük resimlerini bulun .
 • Rastgele isim üreteci.
 • Kelime sayacı .
 • Matematik araçları .

Kullanmak için izlenecek adımlar şunlardır:

 • Aşağıdaki URL’yi girin: ” https://commentpicker.com/instagram-user-id.php”
 • İlk kutuya, kimlik numarasını almak istediğiniz profilin kullanıcı adını girin .
 • “Instagram Kimliği Bul “ veya “Instagram Kimliği Bul” düğmesine basın .
 • Altta , kullanıcının profil fotoğrafının, tam adının ve kimlik numarasının bulunduğu bir kutu görünecektir .

Kaynak kodu

URL’nin kaynak kodunu girmeniz gerekir . Prosedür biraz basittir.

İzlenecek adımlar şunlardır:

 • Bir tarayıcıdan , gezinme çubuğuna kullanıcı adıyla birlikte Instagram adresini yazın. Şöyle görünmelidir: “ instagram.com/username” .
 • Ardından, URL’nin sonuna “ ?_a=1 ” eklemeniz gerekir . Aşağıdaki gibi olmalıdır: “instagram.com/username/?_a=1”
 • ” Enter  tuşuna basın . URL’nin kaynak koduyla birlikte boş bir ekran göreceksiniz .
 • “ ProfilePage ” yazan kod satırını bulun . Metin arama aracını kullanmak için Ctrl + F tuşlarına da basabilirsiniz .
 • ProfilePage’den sonraki şekil  , kimlik numarasını temsil eder. Telegram id öğrenme

Kullanıcı bul

Son olarak, kimlik numarasına sahip bir kullanıcıyı hızlı bir şekilde bulmak için tekrar Commentpicker web aracını kullanabilirsiniz. Bu durumda şu URL’yi kullanırız: “ https://commentpicker.com/instagram-username.php” .

Sonraki:

 • Bir tarayıcıdan portala girin . İster bilgisayarda ister mobilde.
 • “ Instagram Kullanıcı Kimliğini Girin” bölümüne Instagram kimlik numarasını girin .
 • Ardından, “Instagram Kullanıcı Adı Al” (Instagram Kullanıcı Adı Al) seçeneğine basın.
 • Arama işlemi tamamlandıktan sonra altta kimlik numarasının ait olduğu kullanıcı görünecektir .
BENZER HABERLER
YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Güncel İçerikler
sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal