Instagram’da Arap yıldızları için son makyaj trendleri

 • Ünlüler her zaman en güzel görünümleriyle görünmeye heveslidirler, çünkü hepsi en güzel ve zarif unvanını korumak için yarışırlar.

  Çekici makyaj trendleri, şık saç kesimleri ve göz alıcı kıyafetler arasında, Arap yıldızlarının görünüşleri modernlik ve klasisizm arasında farklılık gösteriyor, ancak Arap yıldızlarının ulaştığı ve küresel rekabete ulaşan sofistike ve zarafeti vurgulamaktan başka edemeyiz. Bazıları ayrıca güzelliği ve çekiciliği korumak ve en son makyaj ve moda trendlerini takip etmek için uluslararası güzellik uzmanlarını kullanmaya başladı.

  Instagram turumuzda, Arap yıldızlarının son zamanlarda takip ettiği en güzel ve en son makyaj trendlerinden bazılarını seçtik.

 • Asala Nasri ve kısa saç kesimi

  Asala Nasri geçtiğimiz günlerde yoğun zarafetiyle hayranlarını büyüleyen kısa bir saç kesimi benimsedi.

  Bu kesim, canlı, genç bir görünüme kavuşurken ona yıllarca ömür verdi. Yan dalgalı saçaklı bir erkek saç kesimi seçti. Makyajı için koyu turuncu ruj ve güçlü dumanlı makyajı seçti.

 • Çekici makyajla Nancy Ajram

  Çekici kadınsı bir görünüme sahip Nancy Ajram.

  Her zamanki gibi son konserlerinde Nancy Ajram, koyu kahverengi tonlarında çekici bir makyaj görünümü giymişti, saçları dökümlü ve uçlarından dalgalıydı.

 • Basit makyajlı Sherine Abdel Wahab

  Sade ve farklı bir makyaj görünümüne sahip Sherine Abdel Wahab.

  Instagram’daki son fotoğraflarında Sherine Abdel Wahab, zarafet ve sadeliği birleştiren kendine özgü makyaj görünümüyle karşımıza çıktı. Çıplak ruj ve daha açık tonları seçti.

 • Dora Zarrouk

  Dora Zarrouk, 1960’ların klasik makyaj görünümünde.

  Dora Zarrouk, Marilyn Monroe’dan esinlenerek bizi 1960’lara götüren klasik makyajlı son Instagram fotoğraflarında resmetti. Kırmızı rujlu retro sarışın saç modeli, karşı konulamaz kadınsı bir görünümdür.

 • Yasmine Sabry

  Yasmine Sabry’nin Sevgililer Günü’ne bakışı kadınsı bir görünüm.

  Sevgililer Günü vesilesiyle son bakışında zarif kırmızı bir elbise ile görünen Yasmine Sabry, romantik makyajını da yumuşak pembe ile koordine etti.

 • Elisa

  Elisa, Voice programının görünüşlerinden biri.

  Elisa, The Voice bölümlerinde görünüşünü çok dikkatli seçiyor. Bu görünüm için kaşmir ruj ve güçlü göz farı bazlı yumuşak makyajlı dalgalı, akıcı bir saç modeli seçti.