Instagram’dan gelin ayakkabısının en güzel resimleri

 • 123rf Kaspars Grinvalds

  Düğün gününde prenses gibi görünmek doğru elbiseyi seçmeye bağlı değildir, çünkü mükemmel ayakkabı Külkedisi gibi görünmenin yolu olabilir.

  Gelin ayakkabıları artık düğün görünümünüzün bir aksesuar parçası değil, bu yüzden tasarımların çoğu son zamanlarda gelinin görünümünü vurgulayan farklı ve farklı ayakkabılar yaratma eğiliminde. Geleneksel düğün ayakkabılarında bulduğumuz parlak malzemeler, kristaller, inciler ve diğer detaylar, düğün gününde göz alıcı bir görünümle parlamak için tasarımcıların parmak uçlarına feminen ve lüks dokunuşlar kattı. Bazı insanlar ayakkabı seçimine dikkat etmese de, özellikle kısa ve açık gelinliklerle düğün gününde görünümünüzün başarısında ana faktör olabilir çünkü ayakkabılar daha sonra temel aksesuarınız haline gelir.

  Instagram’daki en güzel gelin ayakkabılarını görün

 • 2018 gelini için kelebek ayakkabı

  Kelebek tasarımlı gelin ayakkabısı son zamanlarda oldukça popüler hale geldi ve düğün gününde her gelinin gözdesi haline geldi.

  Yakın zamana kadar, gelin ayakkabısı tasarımında öne çıkan parçaların kullanılması alışılmadık bir durum değildi, ancak Sophie Webster liderliğindeki birçok tasarımcı, başta ayakkabılar olmak üzere düğün aksesuarları tasarlama konusunda modası geçmiş durumda. Ayakkabının arkasındaki kelebek tasarım, yanlarda ışıltılı kristaller ile düğün gününüzde kesinlikle farklı görünmenizi sağlayacak. Pembe derecesi 2018 gelini için elbise ve aksesuar tasarımlarında önemli bir yer tutuyor.

 • Şeffaf ayakkabılar

  Külkedisi şeffaf ayakkabılardan ilham alan birçok moda evi, net gelin ayakkabıları yarattı.

  Dantel veya diğer malzemelerden yapılmış şeffaf düğün ayakkabıları, geline narin ve yumuşak bir görünüm kazandırır. Şeffaf ayakkabı, Christian Louboutin liderliğindeki birçok tasarımcının koleksiyonlarında farklı şekillerde yer aldı. Kirli beyaz, kremsi beyaz ve fildişi 2018 sonbahar sezonu için gelin ayakkabılarında popüler tonlardır.Parlak ayakkabılar, daha fazla zarafet katan inci boncuklar veya ışıltılı kristallerle çok çeşitli zevkleri karşılayan yenilikçi tasarımlarda mevcuttur.

 • Bağcıklı ayakkabı

  Dantel ve gül işlemeli ayakkabılar, düğün gününüz için harika seçenekler.

  Dantel ve gül süslemeli ayakkabılar evde kolay kolay olan parçalar arasında, özellikle düğün maliyetlerini düşürmeyi planlıyorsanız tek ihtiyacınız olan nakışsız ayakkabılar, inci boncuklar, dantel veya alçı parçaları ve bazı kristal ve güller ve ayakkabınızı kendiniz tasarlayın. Ayakkabı aynı zamanda farklı şekil ve renklerde birçok markada mevcuttur.

 • Gelin spor ayakkabı

  Gelin ayakkabısı trendleri bizleri yine de zaman zaman şaşırttığı için gelin spor ayakkabıları modern dokunuşları seven gelinler için tasarlandı.

  Modern görünümü tercih ediyorsanız, o zaman bir düğün sneaker’ı veya sneaker’ı son zamanlarda Chanel ve Dior gibi uluslararası markaların önerdiği seçenekler arasında yer alıyor. Düğün spor ayakkabısı, size hareket halindeyken rahat hissetme avantajı sağlar, bu nedenle açık düğünler ve sahilde idealdir.Pratik özelliklerinin yanı sıra, düğün görünümüne uygun inci, ışıltı ve dantel ile süslenmiş pek çok tasarım mevcuttur.

 • Cesur tasarımlı gelin ayakkabıları

  Funky ayakkabılar ve egzotik tasarımlar da gelin ayakkabısı şekillerinde büyük bir paya sahip.

  Bazıları düğün gününde cesur ve cesur bakışları tercih ediyor, bu da tasarımcıları “Katılıyorum, gelinim hatta yeni evlilerin isimleri ve düğün tarihi” gibi ifadelerle ayakkabı üretmeye sevk etti. Bazı ayakkabılarda da yeni evlilerin karikatürleri eğlenceli ve çekici bir şekilde yer alıyor. Hatta bazıları, damadın ayakkabılarını sevginin bir ifadesi gibi tasarlar.