İnternet bağlantısı olmadan sürücüleri ve Ethernet Evrensel WiFi ağı nasıl indirilir

Merak ediyorsan İnternet bağlantısı ethernet olmadan sürücüler ve evrensel WiFi ağı nasıl indirilirŞüphelerinizi gidermek için bu kılavuzu okumanızı tavsiye ederiz. Buna karşılık, bir mobil cihazınız varsa, bir Android tablet veya telefon için sürücüleri yüklemeyi bilmek daha uygundur.

Evrensel sürücüler var mı?

Kesinlikle çok sayıda cihazda çalışan bazı sürücüler var, ancak hangilerinin evrensel olduğunu söylemek zor. Aslında, her zaman indirmek için en iyisidir bileşenlerimiz için belirtilen sürücüler. Uyumluluk için bu her zaman en iyi seçenek olacaktır, ancak bu aşağıda konuşulacaktır.

İnternet bağlantısı ethernet olmadan sürücüler ve evrensel WiFi ağı nasıl indirilir

Aşağıdaki kılavuzu dikkatlice okuyunuz. “Evrensel sürücüler” genel ve ağ sürücüleri. İnternette sorunsuz bir şekilde gezinmek istiyorsanız, lütfen aşağıdakilere dikkat edin.

Çoğu zaman sürücüleri düşürmek gerekli değildir

Başlamadan önce, sık sık indirmek gerekiyor ve internette sörf için sürücüleri yüklemeyin bilmelidir. Aslında, Windows’un daha yeni sürümleri, sürücüler olarak internet sorununu çözmüştür.

internet girişi

Aslında Windows 10 ve hatta bazı eski sürümler entegre edilmiştir “Evrensel İnternet Sürücüleri”. Her durumda, bununla ilgili olarak dikkate alınması gereken birkaç faktör vardır.

Öncelikle, Windows’un entegre ettiği sürücüler her zaman donanımınızla uyumlu olmayabilir. Aslında, yaptığınız ilk işin internet bağlantısını internetten test etmeniz önerilir. el kablosu Ethernet. Çoğu zaman Wi-Fi bağdaştırıcıları, Windows’ta bazı bağlantı sorunları yaratanlardır.

Bu nedenle, Windows’u sıfırdan biçimlendirip yüklerseniz, bağlantıyı kabloyla denemek en iyisidir. Eğer aslında, her şeyi ve gerekmez Çoğu zaman Windows ders cihaz çok eski veya nadir olmadığı sürece, Wi-Fi sürücüleri indirmek mümkün olduğunu.

3DP Net aracı

Bu program, internette çeşitli cihazlarda yardımcı olabilir, bu artık denenmez. Elde etmekle ilgileniyorsanız, resmi 3DP Net web sitesinden indirebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken, ağırlığı 130 MB’nin biraz üzerinde olan yazılımı indirmek ve internete bağlanmak istediğiniz bilgisayara kurmak. Program tamamen doğru olmasa da, yüklemek “Sürücüler evrensel” Birçok bilgisayarda internet.

Bilgisayarınız için belirli sürücüleri manuel olarak indirin

Birçok insan evrensel bir çözüm ararken, kesinlikle bu her zaman bulunamayabilir. Aslında, buna en yakın olanın, son sürümleri olan Windows’ta aynı olduğunu düşünüyoruz. işlevsel sürücüleri kullanma zaten kuruluma dahil edilmiştir. Yine de, daha önce belirtildiği gibi, bu çözüm her zaman işlevsel değildir.

conexion kablolu internet pencereleri

Bu nedenle, bunun manuel yolunu bilmeniz gerekir. sürücüler internet bağlantısını kaybediyorHem kablolu hem de kablosuz bağlantı. İşlem basit, sadece anakartınızın veya ağ kartınızın modelini bilmeniz yeterli.

Anakart için mesele daha basit, modeli kutusunun içinde görebilirsiniz. Öte yandan, bir ağ kartınız varsa (kablolu veya kablosuz) Modeli biliyorsanız, bu da kolaydır. Anakartın veya ağ kartının model bilgilerine erişiminiz yoksa, bilgisayarınızın kasasını her zaman açabilir ve doğrudan görebilirsiniz, genellikle hem ana kart hem de ağ bağdaştırıcıları bu bilgiyi yazdırdı.

Cihazlarınızın modelini bilmek sadece üreticinin resmi web sitesinde arama yapın. Anakartlar için ise sürücüleri internetten indirmeniz yeterlidir. Ağ Adaptörleri herhangi bir marka, bu sürücüleri kolayca bulmalısınız.

Son olarak, Windows PC sürücülerinin nasıl kolayca güncelleneceğini öğrettiğimiz kılavuzumuzu da kullanabilirsiniz. Kuşkusuz bu süreç için düşünülebilecek başka bir seçenektir.