İşte diyet sırasında en iyi az yağlı peynir

Diyet döneminde size yakışacak az yağlı bir peynir arıyorsanız, en iyi çeşitleri ve kalori oranını detaylı olarak birlikte öğreneceğimiz için önümüzdeki birkaç satırı okumanızı tavsiye ederim.

Bu konu içerir …

Az yağlı peynir çeşitleri

Az yağlı peynir

1. Süzme peynir

Süzme peynir, diyetinize dahil edebileceğiniz en iyi seçimdir, diyet için az yağlı peynir arıyorsanız ve içindeki kalori, içindeki yağ oranına göre değişiyorsa, bir fincan tam yağlı peynir 220 kalori ve az yağlı bir fincan 160 kalori içeriyorsa 100 kaloride yağsızdır ve diyet döneminde bu türler arasından seçim yapabilirsiniz.

2. Hellim peyniri

50 gram hellim peyniri 166 kalori içerirken, az yağlı çeşidi ons başına 68 kalori içerir, bu nedenle bu tür diyet döneminde çok uygundur.

3. Krem peynir

Krem peynir, ons başına 99 kalori içerir ve bu nedenle kahvaltıda veya akşam yemeğinde ekmekle yemeniz en iyi seçimdir, ancak diyetinize uygun hafif krem ​​peynir tercih etmeniz önerilir.

4. Rumi peyniri

Rumi peyniri, imalat döneminde tüketilen tuz ve sütün bir sonucu olarak yüksek kalori içerir, 28 gramı 116 kalori içerdiğinden, vücut ağırlığını arttırmamak için günde sadece bir dilim yemeniz veya donma gününde yemeniz önerilir.

5. Peynir Üçgenleri

Bir üçgen peynir 50 kalori içerir ve kilo verme diyetindeyseniz, bir üçgende 35 kalori içeren, günde sadece bir veya iki üçgen içeren hafif yağlı üçgen peynir yemeniz önerilir.

6. Beyaz peynir

Beyaz peynir en iyi az yağlı peynir olarak kabul edilir, çünkü bir ons peynir 75 kalori içerir ve bu nedenle diyet döneminde birçok peynir arasında en iyi seçimdir ve aynı zamanda tatmin edici ve düşük kalorili bir öğün elde etmek için küçük bir parça esmer ekmekle yenebilir.

7. Mozzarella peyniri

28 gramı 88 kalori içerdiğinden, diğer peynir türlerine göre düşük oranda sodyum ve düşük kalori içerdiğinden en sağlıklı peynir türü olarak kabul edilir.

Kiri peyniri kilo verir mi?

Evet, kiri peyniri 100 veya daha fazla kalori içerdiğinden, beslenme ve zayıflama uzmanları, vücut ağırlığında artışa neden olduğu için diyet döneminde yememeyi tavsiye ediyor.

Flaman peyniri ve kalori

100 gram Flaman peyniri 370 kalori içerir, bu nedenle diyet döneminde yemekten kaçınılması önerilir.

Umarım tüm kölelere diyet döneminde yenebilecek en iyi az yağlı peyniri sunmayı, zayıf olduğunuz sürece yoksunluk olmadan ideal kiloyu sağlamayı umuyorum.

Ayrıca ilginizi çekebilir:

İnce dergi teklifleri

Tüm takipçileri için ince bir dergiden özel indirimler, buradan daha fazlasını öğrenin