İşte tüm açılardan resmi OnePlus 8T renderları

Son birkaç hafta içinde, yaklaşan OnePlus 8T hakkında bir dizi sızıntı ve teaser gördük. Şimdiye kadar, yaklaşan cihaz hakkında epeyce bilgi edindik. OnePlus 8T’nin delik açma kesme ve maksimum 120Hz yenileme hızına sahip düz bir ekrana sahip olacağını zaten biliyoruz. Cihaz, Qualcomm’un amiral gemisi Snapdragon 865 Plus yongasına ve 48MP birincil sensör, 16MP geniş açılı sensör, 5MP makro kamera ve 2MP derinlik sensöründen oluşan dörtlü kamera kurulumuna sahip olacak.

Ayrıca, OPPO A72’ye benzer bir tasarımı sergileyen cihazın renderlarını gördük. Ve hepsinden önemlisi, OnePlus 8T için erken yayınlanan bir Amazon listesi, 6.55 inç FHD + ekrana sahip olacağını doğruladı. OnePlus ayrıca devam etti ve 240 Hz’lik dokunma örnekleme oranı, yaklaşık 0,3’lük JNCD’si,% 100 DCI-P3 renk gamı ​​kapsamı, HDR 10+ desteği, titreme algılama sensörü dahil olmak üzere cihazdaki ekranla ilgili bazı ayrıntıları ortaya çıkardı. 8.192 seviye parlaklık ayarı ve gelişmiş mavi ışık filtreleme. Şirket ayrıca, cihazın 4.500mAh bataryaya ve 65W hızlı kablolu şarj desteğine sahip olacağını da paylaştı.

Şimdi, lansmandan sadece birkaç gün önce, OnePlus, OnePlus 8T’nin Aquamarine Green varyantının ve Çin e-tailer JD.com’un (@Sudhanshu), cihaz için bize her açıdan net bir bakış sağlayan renderlar içeren bir liste hazırladı.

OnePlus Topluluk forumlarındaki bir blog gönderisinde, şirketin CEO’su Pete Lau, OnePlus 8T’nin Aquamarine Green varyantını gösteren bir video paylaştı. Lau, bu yeni bitişle sonuçlanan aylar süren süreç hakkında bazı ilginç haberler de paylaştı. Gönderide Lau şunları söylüyor:

“4 aydan fazla bir süredir farklı CMF’lerle (renk, malzeme ve kaplama) sayısız yinelemeyi keşfettikten sonra, bir atılım gerçekleştirdik ve OnePlus 8T’nin yeni Aquamarine Green varyantı için dikkat çekici parlak bir arka kapak ürettik. Bu sürüm, parmak izlerinin birikmesini etkili bir şekilde azaltan temiz, parıldayan bir yüzey oluşturmak için ışığı geniş bir açı ve yön dizisine dağıtan bir ışık kırılma biçimi olan dağınık yansımadan yararlanıyor. “

Lau tarafından paylaşılan video Aquamarine Green OnePlus 8T’ye sadece kısa bir bakış sunarken, cihaz için bir JD.com listesi yeni renk varyantının tüm açılardan resmi renderlarını içeriyor.

Bu resmi işlemlerin yanı sıra, OnePlus 8T’nin Ay Gümüşü varyantının sızdırılmış bir görüntüsü de çevrimiçi olarak ortaya çıktı. İşhan Agarwal. Bu renk varyantı, Aquamarine Green varyantının parlak yüzeyinin aksine mat bir yüzeye sahip gibi görünüyor.

OnePlus 8T OnePlus 8T

OnePlus’ın 14 Ekim’de OnePlus 8T’yi piyasaya sürmesi planlanıyor. Şirketin ayrıca yeni nesil amiral gemisinin yanı sıra OnePlus Buds Z’yi de tanıtması bekleniyor.

Bir cevap yazın