Justin Bieber’ın En İyi Saç Stilleri Nasıl Elde Edilir

El değmemiş pop yapmanın yanı sıra, hit yapımcı Justin Bieber da konu sokak modasından ilham alan stil söz konusu olduğunda keskin bir göze sahip. Batik, sürgü ve logo tişörtlerinin çılgınca karışımı, popüler olarak scumbro olarak adlandırılan şeyle birleşti, kağıt üzerinde o kadar yanlış bir görünüm ki, moda bilimcileri hala aşağı kaydırdığınızda neden bu kadar doğru hissettirdiğini merak ediyorlar. gram.

Görünüm, Bieber’ın saç stillerinin sürekli değişen dönüşü ile kapatıldı. Bazı kesintiler kaçırıldı, ancak Bieber vurduğunda, o kesimin hayranları tarafından sokaklarda yukarı ve aşağı kopyalandığını görmeniz çok muhtemel. Burada Justin Bieber’ın en iyi saç stillerini, en büyük foliküler hitlerini sunuyoruz ve İngiliz berber zinciri Ruffians’ın Liberty şubesinde bir stilist olan en iyi berber James Hooker’a nasıl görüneceğinizi soruyoruz.

Platin Solmaya

Channing Tatum’dan Zac Efron’a kadar, bir sürü A-lister saçlarını platinini değişen başarı seviyelerine boyadı. Bieber, genç idol cennetinden doğrudan bir kesim için sağlıklı çocuksu yüzü ile canlı bir alt kesimi birleştiren canlı gölgeyi birleştirerek başarılı bir sonda.

Hooker, “Berberinizden, fohawk’ı elde etmek için üst kısım bağlantısı kesilmiş olarak yanlarda ikiden dörde kadar solmasını isteyin,” diyor. “Bu stil, daha ince düz saçlarda en iyi sonucu verir, daha kalın saçların incelmesi gerekir. Havluyla kurutulmuş saça deniz tuzu spreyi kullanın, istenilen tarafa fön uygulayın ve yıkanmamış o görünümü vermek için parmaklarınızla köke uygulayarak pomad veya macunla bitirin. “

Undercut Geri Süpürme

Biebs’ten bu tarzda en sevdiğimiz pokemon Pidgeot’tan biraz daha fazlası olsa da, yumuşak ve daha az şiddetli boya işinden çok keyif alıyoruz. Hooker’a göre, bu, büyüyen ve platin ile karanlık özellikleri arasındaki kontrastı yumuşatan karanlık köklere bağlı.

“Bu, yanlarda iki veya üçüncü derece olur, ancak berberden kenarları keskinleştirmemesini veya şekillendirmemesini isteyin” diyor. “Bu çift cinsiyetli, kasıtlı olarak dağınık görünüm, köke uygulanan deniz tuzu spreyi kullanılarak elde edilebilir, önce onu ileriye doğru üfleyerek kurutun ve sonra daha büyük hacim sağlamak için geri dönün. Köklere bir pomad veya macun sürün, uçları daha yumuşak ve daha az belirgin bırakın. Yataktan yeni çıkmış bu görünümü elde etmek için çok fazla uğraşmadan uğraşın ve manipüle edin. “

Eski Uzun Saç

Ekose gömlekler, yırtık kotlar, kasketler – grunge tarzı 1992’den beri bu kadar moda olmamıştı. Ve Bieber, kilitlerini yeni bulduğu rock yıldızı-sörfçü-dost imajına uyacak şekilde büyüttü.

Hooker, “Her yerde aynı uzunlukta kalsın, daha dağınık ve dağınık bir görünüm için uçları tekstüre etsin” diyor. “Burada katmanlamaya gerek yok, sadece bol miktarda doku. Havluyla kurutulmuş saçlara ve deniz tuzu spreyi boyunca bir miktar köpük veya krem ​​uygulayın.

“Bunun için ya sörf hissi uyandırmadan doğal olarak kurumasına izin verin ya da saç kurutma makinesiyle kurutun. Bir adım daha ileri gitmek istiyorsanız, plaj görünümünde uzun bir gün geçirmek için parmaklarınızla bir pomad ekleyin veya köklere yapıştırın. “

Buzz Cut

Pırıl pırıl pırıl pırıl pırıl pırıl parlayan bir elmas küpeyle kesilmiş sarı saç. Sen misin Slim? Hayır, bu sadece gerçek Justin Bieber, etrafındaki saç stillerini yönetmek için en kolay olanlardan biri ile gerçek olmaya devam ediyor. Kesimin şiddeti yüz özelliklerinizi vurgulayabilir ve abartabilir, ancak bu biraz daha uzun vızıltı kesimi, gözü Bieber’ın kare çene hattına çeken daha uzun favorilerle görünümü yumuşatır.

Hooker, “İkinci sınıf isteyin, ya da biraz daha fazla cilt istiyorsanız, birinci sınıf görünmesini isteyin,” diyor Hooker. “Bu stilde bir ürüne gerek yok, ancak onu tanımlamak istediyseniz, kabarıklığı gidermek için biraz macun ekleyin.”

Mod Paspas

Geriye dönük dokulu bir mod kesimi olan bu saç modeli, Bieber’ın platin solma saç kesiminin anti-tezidir – nesiller boyu eski bir stile güncellenmiş bir yaklaşım. Hooker, “Berberinizden baştan aşağı bir makas kesimi isteyin,” diyor. “Saçınız Biebs gibi düz ve düzse, görünümü yumuşatmak için bol miktarda doku istemeniz, saçakları ve favorileri yumuşatmanız gerekecektir. Görünümü temizlemek için saçın yanlarda ve kulakların etrafında sivriltilmesini isteyin.

“Saçın doğal bir şekilde yerleşmesine ve oturmasına izin vermek için arka taraftan öne doğru dairesel hareketlerle çalışarak saçı kabaca fön ile kurutun. Elleriniz arasında bezelye büyüklüğünde bir miktar mat kil sürün ve saçınıza kuvvetlice uygulayın. “

Bir cevap yazın