Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

K harfi ile çocukların en güzel isimleri.

K harfiyle başlayan pek çok harika isim var, bu yüzden bu makalede, ince bir dergi size beklediğiniz bebeğiniz için K harfiyle erkek çocuklar için en iyi isimleri sunuyor. Bu konu içerir … K harfi ayırt edici olan çocukların isimleri Mükemmellik: Arap kökenli bir bilim adı, bütünlük anlamına geldiği için harika anlamı nedeniyle pek çok Arap […]

30 Aralık 2020 - 7:17 'de eklendi ve 38 kez görüntülendi. A+A-

K harfi ile çocukların en güzel isimleri.

K harfiyle başlayan pek çok harika isim var, bu yüzden bu makalede, ince bir dergi size beklediğiniz bebeğiniz için K harfiyle erkek çocuklar için en iyi isimleri sunuyor.

Bu konu içerir …

K harfi ayırt edici olan çocukların isimleri

 • Mükemmellik: Arap kökenli bir bilim adı, bütünlük anlamına geldiği için harika anlamı nedeniyle pek çok Arap ülkesinde ayırt edici ve yaygın olan, bir şeyin eksiksizliğini ve bütünlüğünü hiçbir eksiltmeden gösteren bir kaynak isimdir. Ve Araplar bunu çocuklarına verdiklerinde, ahlakın mükemmelliğini kastediyorlar.
 • üzüm bağı: Pek çoğunun yayılmasında en belirgin Arapça isimlerden biridir ve cömertlik, erdem ve cömertlik gibi birçok övgüye değer anlamlar içerir.
 • کارم: Arap erkeksi bir isim olan cömert, ata binen, aralıksız sürekli veren ve aynı zamanda asil soylu anlamına gelir ve bu isimle kastedilenin cömertliğin övünmesi olduğu söylenir.
 • Kazanan: Katılımcının adı kasab fiilinden, yani rızık arayışında sa’i olarak adlandırılan ve Arapça dilinde kurda Ebu Kâb, av ise kasb fiilinden gelir ve adın başka bir versiyonu da vardır ki, kazanmak ve kazanmak için çok şey ifade eden, zafer ve çok kârlı bir adam. Ve arayan her zaman bir geçim yolu arıyor.
 • kumdan tepe: Erkeklere verilen Arapça bir isimdir ve çölde veya kumsallarda rüzgarların oluşturduğu bir yayla veya kum tepesi anlamına gelir, yani kum tepeleri, yani kum yığınları denir.
 • Bıçak: Perde, koruyucu ve insanı çeşitli tehlikelerden saklayan ve koruyan her şey ve kastedilenin develer için ağaçlardan tasarlanmış bir ahır olduğu söylenir.
 • Kenan: Bilimin adı kadim ve erkeksi bir kökene sahiptir. Ve Tevrat’taki isim kefi kırarak anılır. Düz, alçak zemin demektir. Mor boya anlamına geldiği ve birincisinin daha doğru ve doğru olduğu da söylendi. İsmi eklemek ve birleştirmek anlamına gelen kana ‘Arapça fiilinden yorumlamaya gerek yoktur. Kenan adı bugün pek yaygın değil. Ama tarihsel bir gerçekliği var ve sağlamlığı öneriyor.
 • Yaşlı: Arap kökenli bir erkek bilim adı ve anlamı, çok yaşlı adamın “yaşlıları” ve otuz ile elli yaşları arasındaki yaşlılar için bir abartıdır.
 • كَرّام: İsim Kuzey Lübnan’da ünlü bir Arap erkek bilimi ve haysiyetli bir cömertlik kaynağıdır: ciddiyet ve kolaylık ve ahlakı, ciddiyet ve haysiyetin aksine onurlandırılır: şeref, değerlilik, bütünlük.
 • Croane: Güzel, tatlı bir sesi olan bir kuşun adı, uzun bacaklı ve gagalı bir kuştur ve Curlew Keklik benzeri, tozlu bir kuş, geceleri uyumadığı söylendi, bu yüzden ona kürelerden, yani uyuşukluk ve uyku anlamına gelen isim verildi.
 • Kırıcı: Gücü ve şiddeti ifade eden Arap erkek biliminin adı ve anlamı: Galip, galip, kanatlarını kırarak, yani onlara katılarak veya yakaladığını kırarak kırdığı için ceza, düşman kötülüğü yenilgiye uğratan yok edici kahraman.
 • Camille: Doğu Akdeniz’deki Hristiyanlar arasında bolca bulunan ayırt edici bir erkeksi Arapça isim. Anlamı: tam yaratılış ve yaratılış.
 • Bütün: Tam ahlak ve tüm iyi nitelikler anlamına gelen Arap erkeksi kökenli bilimsel bir isim olan bu isim çoğu Arap ülkesinde yayılmıştır. Bu ismin taşıyıcısının özelliklerinden biri, kendine güvenen, doğası gereği sessiz, kıskançlığa düşkün, sık sık tapan, kendi içinde özgür olmayı ve yaratıkları düşünmeyi seven, bu nedenle eserlerinde genellikle belirsiz ve duygularında açık olmasıdır.
 • varlık: Ayırt edici Arapça isminin anlamı İçgüdü, doğa, benlik, köken, ortaya çıkış ve yaşamdaki varoluş anlamında varlık, şeylerin kökenidir.
 • haysiyet: Erkek ve kadınlara verilebilecek ayırt edici isimlerden biri olan ve namus, babalık ve koku manasına gelen mucizevi eserin mucizevi eserine işaret ettiği ve bu ismin taşıyıcısı ruhun kıymetli bir kişisidir.

Kaf harfli çocukların isimleri İslami

 • Kazem: Öfkeliyken ve kontrol edebildiğinde kendini sınırlayan ya da devrimi sırasında içindekini kavrayan sessiz kişidir ve bu isim sadece çoğul olarak zikredilmiş ve Al İmran Suresi’nin 134 sayılı ayetinde olduğu gibi tekil haliyle zikredilmemiştir: “Bastırıcı gazap ve halkın affedilmesi” ﴾.
 • yeter: Başka bir şeyden vazgeçilen veya kendisine gelenlerden veya başkalarını söyleyen ve ona yeten birinden memnun ve tatmin olan anlamına gelen ve formundaki isim En Güzel Allah’ın isimlerinden bin ve lam olarak bilinir, ancak adın hikmetin vahyinde sadece bir kez fiil şeklinde gelmemesi ve bu Yüce Allah’ın sözlerindedir. ﴾.
 • كِنان: Kapak, kalkan, örtü veya kişiyi koruduğu ve örttüğü için ev ve ev ve Kur’an-ı Kerim’de bu şekilde değil, diğer çoğul haliyle, Yüce’nin sözünde olduğu gibi, farklı Kur’an surelerinin birden fazla ayetinde bahsedilmektedir: ﴾.
 • kafur: Fesleğen ve papatyayı andıran bir tür parfüm ya da bitki, bir tür gevrek, parlak beyaz bir odun ve aynı zamanda bir palmiye poleni kabının adı ve Cennetteki Ain ismidir ve ikincisi, Yüce’nin “Onun mizacı yeterli” sözünde adı İnsan Suresi’nin 5 numaralı ayetinde geçtiği anlamına gelir. .
 • Cömert: Cömert, cömert veya başkalarına üstünlük sağlayan ve aynı zamanda adı Najib, Peer ve Noble Honourable anlamına gelir ve Kur’an-ı Kerim’de bir kereden fazla bahsedilen Tanrı’nın En Güzel İsimlerinden biridir, asil ayet “Şerefli Tahtın Efendisi’nden başka tanrı yoktur”
 • Kulthum: Bayrağın başına sarkan ipek anlamına gelen Arapça bir isim ya da yanaklarında ve yüzünde bol etli, ancak çirkin olmayan kadın … Ancak, bu isimle erkeklerin isimlendirilmesi ilk anlamda geldi, çünkü büyük arkadaşın bildiği “Kulthum bin Al-Hadam”.
 • topuk: En eski Arapça isimlerden biri ve anlamı, eklem kemiği ve ayağın arkasındaki çıkıntılı kemiktir veya mızrağın düğümünün bir düğümüdür.Ad, yükseltilen ve yüceltilen her şey veya şeref, şan ve yükseklik anlamına geldiği için sağlamlık ve güç anlamına gelir.
 • kirazlar: Bir fiilin üzerindeki eski bir Arapça isim ve anlamı içeride saklanıyor ya da vaiz ve yetişkindir ve bu isimdeki en ünlü sahabelerden biri, en önde gelen Müslüman askeri personellerinden biri olarak kabul edilen ve Mekke’nin fethi gününde şehit olan “Karaz bin Caber” dir.
 • Hepsi bu: Sert, sert toprak anlamına gelen eski bir Arapça isim ve adı, gücü, cesareti, cesareti ve sertliği ifade eder ve bu adla bilinen en ünlü arkadaşlardan biri “Kelda Bin Hanbal” dir.

Yabancı harf k olan çocukların isimleri

 • Claire: Erkek ve kadınlara verilen, parlak, ışıltılı veya parlak anlamına gelen Latince bir isim ve birçok batı ülkesinde yayılmış bir isimdir.
 • کوجر: Cougar adı, K harfiyle başlayan ve her zaman hareket halinde olduğu için bir yerden başka bir yere gidip yerleşmeyen bir kişiyi ifade eden en ünlü yabancı isimlerden biridir.
 • Corkin: Temelde Kürtçe olan yabancı bir isim Farsçadan alınmış ve “Karak” olarak okunmuştur.Zeka, zeka, güç, vahşet ve çabuk zeka ile ünlü olan kurt anlamına gelen erkek bir bilimsel isim olarak sınıflandırılmıştır.
 • Kohadar: Kürt kökenli bir isim, ihmal etmeyen özenli bir kişi anlamına gelir, tüm olaylara karşı tetiktedir ve hiçbir şeyi kaçırmaz.
 • Kalan: Sadece erkeklere verilen yabancı isimlerden biri olan ve savaş ya da rock anlamlarına gelen ve karakterin gücü, cesareti ve sertliğine atıfta bulunan isim, İngiltere’de Kalin olan ismin bir başka versiyonu daha vardır ve erkek ve kadınlara ve anlamına verilir: Anahtarların koruyucusu veya saf tertemiz.
 • Kayden: İsim, savaş anlamına gelen Kadan isminden türemiştir ve erkek ya da kadın olarak adlandırılabilir ve gücü ve cesareti ifade eder. Kayden isminin sahibi güçlü ama aceleci, kendine ve yeteneklerine büyük güven duyan, yüzleşmeyi seven ve kimseden korkmayan.
 • Keegan: Erkeklere verilen ateş veya ateş anlamına gelen İrlandalı adı, yeni bir isimdir ve Arap ülkelerinde popüler değildir.
 • Kirin: Kızılderili adı, ışın veya ışık ışını anlamına gelir ve kadınlara ve erkeklere verilebilecek seçkin isimlerden biridir. Ve Keren isminin sahibi çekici bir kişiliğe sahip ve kendine ulaşmak istediği hedefler ve hırslar koyuyor, sabırlı ve ince detaylara dikkat ediyor.
 • Kilar: Clara isminden alınan Latince isim, parlak, ışıltılı veya ışıltılı anlamına gelen ve erkeklere verilebilecek güzel bir isimdir. Ve Kilar isminin sahibi kibar bir kişiliğe sahip, işini çok seviyor ve başarı için büyük hırsları var ve insanlar arasında seviliyor.
 • Cappy: Gabriel veya Gabriel isminin Allah’ın insanı anlamına gelen kısa bir adıdır ve bu anlam, ismin biri güç ve tazminat anlamına gelen “Jabra”, diğeri ise Allah’ın yüceliği olan “L” olmak üzere iki kısımdan oluşmasından kaynaklanmaktadır.
 • Kaden: Erkek ve kadınlara verilen, refakatçi ve arkadaş anlamına gelen Amerikan adı, farklı anlamına rağmen yaygın olmayan bir isimdir. Kaden isminin sahibi, sadık ve çekici bir kişiliği ile ayırt edilir, arkadaşlıklar ve sosyal ilişkiler kurmayı sever ve takım çalışmasını tercih eder.
 • Kylan: Almanca adı zayıf anlamına gelir ve güç veya aydınlanmış zihin anlamına gelen Kellen adından farklıdır.
 • Corinne: Erkeklere ve kızlara verilen, mızrak anlamına gelen bir Roma adı ve Corinne isminin taşıyıcısı, kendine planlar koyarken ve hedeflerine ulaşmak için çabalarken hassas bir kişiliğe sahiptir ve pratik yaşamı çok sever.
 • Kami: Kami, Japonya’da erkeklere verilen isimlerden biridir ve bunun anlamı Tanrı veya tanrı için Japonca kelime. Japonya’daki terim, Japon toplumu tarafından bilinen tüm tanrı türlerini içerir.Aynı zamanda rüzgar demektir.
 • Keri: Erkek ve kadınlara verilen, yani siyah saçın sahibi anlamına gelen ve Batı’da yayılmış en önemli İrlandalı isimlerden biridir.

Bunlar, K harfi ve anlamları ile en iyi çocuk isimleriydi, böylece yeni doğan bebeğiniz için onlardan kafa karışıklığına düşmeden seçim yapabilir ve onları diğer çocuklardan ayırt edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla paylaşın ve bize çocuklarınızın adlarını veya aklınıza gelen her şeyi söyleyin.

Ayrıca ilginizi çekebilir:

İnce dergi teklifleri

Tüm takipçileri için ince bir dergiden özel indirimler, buradan daha fazlasını öğrenin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Arapça kedi isimleri yeni Arapça kedi isimleri yeni

Birçoğu , insan adı da dahil olmak üzere yüzlerce hatta binlerce kedi adı olduğundan, kedi veya kedi için benzersiz ve uygun bir isim s...

R harfli çocukların isimlerinin ansiklopedisi (Arapça – İslami – nadir – Kürtçe) R harfli çocukların isimlerinin ansiklop...

Doktor ona fetüsün türünü söyler söylemez anne, beklenen bebeği için güzel bir isim düşünmeye başlar ve bazı anneler bebeğine R harfiyl...

Beklediğiniz çocuğunuz için bin harfli çocukların isimleri (İslami – Arapça – Türkçe) Beklediğiniz çocuğunuz için bin harfli ç...

Çocuklar, babaların ve annelerin hayatlarında en önemli şeyi temsil eder ve Allah onları süs olarak tanımlamıştır ve bu nedenle her bab...

Bebeğiniz için orijinal ve nadir Arapça çocuk isimleri Bebeğiniz için orijinal ve nadir Arapça ...

Yüce Tanrı’yı ​​bu dünyevi yaşamın süsü olarak tanımlıyoruz. Bu nedenle, ebeveynler Tanrı’nın onlara bir çocuk vereceğini a...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/