Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

Kadınların erkeklerle ilişkilerinde yaptığı 5 hata

123rf Duygusal ilişki, en karmaşık insan bağlarından biridir. Sana yardım etmek için Madam, ilişkinizde denge bulma konusunda Partnerinizle ilişkinizde yapabileceğiniz en yaygın hatalar. Son yıllarda, her iki cinsiyetten bekarların sayısı artmıştır ve bu, genel olarak inanıldığı gibi, yalnızca maddi koşullardan kaynaklanmamaktadır. Örneğin Amerika Birleşik Devletleri’nde istatistikler, tüm vatandaşların yarısının evli olmadığını gösterdi. Bu, her iki […]

30 Aralık 2020 - 22:35 'de eklendi ve 20 kez görüntülendi. A+A-

Kadınların erkeklerle ilişkilerinde yaptığı 5 hata

123rf

Duygusal ilişki, en karmaşık insan bağlarından biridir. Sana yardım etmek için Madam, ilişkinizde denge bulma konusunda Partnerinizle ilişkinizde yapabileceğiniz en yaygın hatalar.

Son yıllarda, her iki cinsiyetten bekarların sayısı artmıştır ve bu, genel olarak inanıldığı gibi, yalnızca maddi koşullardan kaynaklanmamaktadır. Örneğin Amerika Birleşik Devletleri’nde istatistikler, tüm vatandaşların yarısının evli olmadığını gösterdi. Bu, her iki cinsiyetten insanları iş yerinde, kulüplerde veya sosyal medyada bir araya getiren web siteleri ve yerler gibi aileden ve arkadaş çevresinden bahsetmiyorum bile birçok tanışma yolu olmasına rağmen, ancak bekarların sayısı hala artıyor. Her insan sevilmek ister ve her kuralın istisnaları olduğunu unutmadan hayat yolculuğunu paylaşacak birini arar, bekar hayatı sevenler vardır.

Uzmanlara göre, bu genellikle cinsiyetlerin bağlarını engelleyen veya evlilikten sonra ayrılığa yol açabilecek bazı ölümcül hatalardan kaynaklanıyor. Mutluluğunuz bizim için önemli olduğu için hanımefendi, bir erkekle ilişkinizde yapabileceğiniz en önemli hataları size hatırlatıyoruz.

1- Evliliği ve nişanı tamamlamaya acele etmek

İstediğiniz özelliklere sahip bir kişiyle nişanlandıysanız, henüz hazır değilse evliliğini tamamlamak için acele etmeyin, örneğin cep telefonunu aradığınızda veya her on saniyede bir nerede olduğunu sorduğunuzda, hayatı ve ilişkileri üzerinde bir etki kılıcı olduğunuzu hissetmeyin … bu konu onu hissettirecek Korkusuzdur ve onu bu ilişkiden kaçması için motive eder.

Duygularınızı nasıl kontrol edeceğinizi öğrenin.Çiftleşme aşamasında, adam eylemlerinizden ve duygularınızdan hayatınızın daha sonra nasıl olacağını anlamaya çalışır. Anladığınızı göstermeye çalışın ve kişiliğini daha iyi tanımak için nişan dönemini kullanın. Unutmayın, evli hayat mülkiyet anlamına gelmez, daha çok en güzel halini paylaşmakla eş anlamlıdır.

2- Size sunduğu imajı değil, partnerin gerçekliğini görün

Nişan başlangıcında adam idealist, kibar, nazik ve şefkatli görünmeye çalışır, akıllı olmanız ve bu harika görüntünün arkasına bakmanız gerekir ve bu nitelikler uydurulmuş mu yoksa gerçek doğası mıdır, sevgi ve Tanrı duygularının gözlerinizi ilişkilendireceğiniz kişinin gerçekliğinden kör etmesine izin vermeyin çünkü tüm bunlar Hayalperestin yanılgısı, birkaç aylık evlilikten sonra ortadan kalkacaktır.

Pek çok ilişkide yalanlar hakimdir ve iddialar, ister kendine ister karşı tarafa yalan söylesin, evlilikten sonra tüm hataların tedavi edilebileceğine inanmıyor, bu hiç doğru değil, örneğin nişanlınızın bir bağımlılık sorunu varsa veya işini yapmıyorsa, buna inanmayın. Basitçe tedavi edilecektir.

3- Gerçek değerinizi bilin ve sizden eksiltenin kim olduğunu kabul etmeyin

İhmal ve kötü muamele ile ilişkili olduğunuz kişiden kabul etmeyin, sizi hayatında hafife almasına izin vermeyin. Nişanlınız yukarıdan size bakarsa ve sizden daha iyi olduğunu veya ona sahip olduğunuz için şanslı olduğunuzu düşünürse, o zaman böyle bir ilişkiyi kabul etmek zorunda değilsiniz, çünkü gelecekte çok acı çekeceksiniz ve ayrılığa düşebilir veya sizden daha iyi olduğunu düşündüğü biriyle evlenebilirsiniz.

Hayatındaki varlığına saygı duymayan adam, onun hayatından çıkmalısın. Ona olan bağlılığınız, kendini boş yere yaralamak ve işkence etmek isteyen biri olduğunuz anlamına gelir.Sadece size değer veren ve sizi hayatında önemli ve değerli bir kişi olarak görenlerle bağlantı kurun. İdeal kişiyle ilişki kurmayın, sizi ideal kadın yapan kişiyle bağlantı kurun.

4- Başarılı Kadın Sendromu

Bu yaştaki birçok kadın başarılıdır ve bir erkeğinkinden daha yüksek bir gelir elde eder. Bu, onları seçimden büyük ölçüde uzaklaştırır ve çoğu erkeğin onları yabancılaştırmasına ve onlarla ilişkilendirilmekten korkmasına neden olur. İlişkilendirdiğiniz erkeğin önünde kadınlığınızı ve onun sizin için önemli olduğunu ve pratik başarının bir kadın olarak güzelliğinizi ve makalenizi etkilemediğini, pratik üstünlüğünüze rağmen, onun desteğine ve sevgisine hala ihtiyacınız olduğunu hissetmesini sağlamalısınız.

5- Adamın size sunduklarını takdir etmemek

Değerini hissetmeyen kadının aksine, kendisini cennetten ve evrenin merkezinden bir armağan olarak gören, erkeğin onu mutlu etmek için harcadığı zamanı, çabayı ve parayı takdir edemeyen kadın vardır.

Bu tip bir kadın büyük lokantalarda her zaman ilgi, değerli hediyeler, geziler ve pahalı yemek bekler.Bir erkekle ilişki kurabilirsin çünkü o zengin, ona duyguları ve hisleri olan bir kişi olarak bakmadan ya da niteliklerine dikkat etmeden. Bir erkek bunu hissettiğinde, bu ticaret yöntemine uzun süre katlanmayacaktır ve ona cüzdan olarak değil, insan olarak değer veren bir kadın arayabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Adet ağrısı normal midir ve nasıl hafifletilebilir? Adet ağrısı normal midir ve nasıl hafifl...

Adet sancısı Kadınların yaklaşık yüzde 50 ila 90’ı, şiddeti bir kadından diğerine değişen adet ağrısı yaşar. Bu ağrıların sebebi ...

Kocamın ihanetini nasıl unuturum ve onunla ilişkime nasıl devam ederim? Kocamın ihanetini nasıl unuturum ve onun...

Eğer sen İhanete uğradın Son günlerde, Şok durumunda olduğunuza hiç şüphe yok. Daha da kötüsü, kafanız karışmış olmalı: Kocanızı affede...

Bu eylemleri yapmayın, aksi takdirde partnerinizle olan ilişkinizi yok eder. Bu eylemleri yapmayın, aksi takdirde par...

Başarı derecesine bakılmaksızın herhangi bir evlilik ilişkisi sorunsuz değildir, ancak başarılı bir evlilik ilişkisi bulmanın sırrı, bu...

Bir nişan düşünmeden önce sormanız gereken 6 soru Bir nişan düşünmeden önce sormanız gerek...

Erkek arkadaşınızla bağ kurmayı düşünüyorsanız, bunu yapmadan önce bazı sorular sormalısınız. Doğru seçimi yapmanıza yardımcı olmak içi...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/