Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

Kalın Saçlı Erkekler İçin En İyi Saç Modelleri

Kalın saç, çoğu zaman bir lanet gibi gelen nimetlerden biridir. Evet, berberinizin (ve annenizin) size sık sık söyleyeceği gibi, güzel bir kalın bukleler başınız var ve muhtemelen kel kalmayacaksınız, ancak kalın saçlar kendi saç modeli ikilemleriyle birlikte gelir. Konu şekillendirme olduğunda size daha fazla veya daha az seçenek sunuyor mu? İnce saçtan daha sağlam bir […]

11 Kasım 2020 - 15:49 'de eklendi ve 32 kez görüntülendi. A+A-

Kalın Saçlı Erkekler İçin En İyi Saç Modelleri

Kalın saç, çoğu zaman bir lanet gibi gelen nimetlerden biridir. Evet, berberinizin (ve annenizin) size sık sık söyleyeceği gibi, güzel bir kalın bukleler başınız var ve muhtemelen kel kalmayacaksınız, ancak kalın saçlar kendi saç modeli ikilemleriyle birlikte gelir.

Konu şekillendirme olduğunda size daha fazla veya daha az seçenek sunuyor mu? İnce saçtan daha sağlam bir stille güreşmek daha mı zor? Hava nemliyken ne yaparsın? Berberler arasında bile fikir ayrılığı var gibi görünüyor – bazıları daha az stil mevcut olduğu için yönetmenin daha zor olduğunu söylüyor; Diğerleri, tam hacmin onunla daha fazlasını yapabileceğiniz anlamına geldiğini söylüyor. Ancak genel olarak kabul edilen bir şey var – hepsi doğru saç stilini seçmekle ilgili.

Londra’nın en iyi berberleri Ruffians’tan TJ Hunt, “Kalın saçlar birçok kisvede karşımıza çıkıyor” diyor. Dalgalı ve kalın olabilir veya düz ve kalın poker olabilir. Her şey kendi saç tipinizi ve yaşam tarzınızı tamamlayacak doğru stili bulmakla ilgili. ”

İyi haberlerle başlayalım. Kalın saçlarınız varsa, çok daha dolgun tüyler ve ponponların tadını çıkaracak ve kumlu veya dokulu saçlara şekil vermeyi de daha kolay bulacaksınız. Ayrıca ince saçtan daha soluk görünüyor. Ancak dezavantajları var ve biz sadece kabarmadan bahsetmiyoruz.

Toni & Guy’dan Dexter Johnson, “Kalın saçlara sahip olmak biraz kabus olabilir, çünkü tipik olarak şekillendirmesi daha zor olabilir ve genellikle yerinde tutması zor olabilir”. “Kalın saçları idare etmek daha zordur, oysa ince saçları ürünlerle şekillendirebilirsiniz. Saç kesme tekniği açısından saç yoğunluğunu gidermek çok daha zor. “

Tartışmanın hangi tarafına düştüğünüzden bağımsız olarak, işte her tür kalın saç için başvurabileceğiniz en iyi stillerden bazıları.

Kısa Kalın Saçlar İçin Saç Modelleri

Kısa Kırpma

Johnson, “Kısa kalın saçlarınız varsa bazen ürün dokuyu matlaştırır ve yapışkan hale gelir” diyor. “Dolayısıyla, ağırlığı ve dokuyu azaltmak için güzel bir solmaya sahip kısa bir mahsul iyi sonuç verecektir.” İkonik, sorunsuz Fransız mahsulünün herhangi bir çeşidini düşünün.

Nasıl korunur: “Bu tarzın bakımı oldukça kolay ve yıkayıp gitme arayanlar için harika bir seçenek.”

Dalgalı Mahsul

Londralı berberler Joe & Co.’dan Charlie Cullen, “Arkadan ve yanlardan sıkıca kesilmiş,” diyor Londralı berberler Joe & Co.’dan Charlie Cullen, “Doku eklemek ve yoğunluğu gidermek için üst kısmı biraz düzensiz uzunluklarda makaslayın. Kolay bakım ve uzun ömür için kısa saçakları kesin. “
Nasıl korunur:“Islak olduğunda biraz deniz tuzu spreyi ekleyin ve sert bir şekilde kurutun – bu tarz kasıtlı olarak ‘düzgün değil’. Tutuş eklemek için biraz mat ürünle bitirin. “

Uzmanın Buzz Cut

Hunt, “Sıcak yaz havasında kalın kilitleriniz çok fazla geliyorsa, tam bir saç kesme makinesini tercih edin” diyor Hunt. “Şekil ve stil eklemek için üstte 3. veya 4. dereceyi seçin, ancak arka ve yanlarda solma ile ultra keskin olun. Yeterince cesursanız, dış görünümden veya 0. sınıftan başlayın. “
Nasıl korunur: Vızıltı kesimi bir duş ve git tarzı tarzdır, ancak muhtemelen iki hafta içinde berber koltuğuna geri dönmeniz gerekeceğini unutmayın.

Orta Uzunlukta Kalın Saçlar İçin Saç Modelleri

Leebo

Johnson, “’Leebo’, Toni & Guy’ın Legacy koleksiyonundan” diyor. “Kenarları boyunca genişliği en aza indirdiği ve üstte daha fazla hacim oluşturduğu için orta uzunlukta saçları olan erkekler için harika bir seçenektir. 70’ler veya 80’lerden ilham alan bir saç kesimi için, katmanların biraz daha kısa olmasını isteyin – aksi takdirde orta uzunlukta olun. “
Nasıl korunur: Bir başka harika yıka-git saç modeli, ancak kabarmaya eğilimliysen, saç kremi gibi hafif bir şey düşün.

Klasik Gevşek Geri Döndürme

Hunt, “Makas, bu çok katmanlı stilin anahtarıdır” diyor. “Dereceli sırt ve yanlar ağır üst kısmı tamamlayarak zahmetsizce arkaya yaslanmasını sağlıyor. Stili daha gevşek ve daha kolay şekillendirmek istiyorsanız ayrılmayın. “
Nasıl korunur: “Bir saç kremi veya ıslakken hafif tutma jeli ekledikten sonra saçı tekrar kurutun. Gerekirse kuruduktan sonra biraz şekillendirici macun ekleyin. “

Undercut Quiff

Hunt, “Üst kısımda uzunluğu korurken kenarları kısa kırpın,” diyor Hunt, “tam olarak bağlamadan özellikle saçakta. Saçında iyi hacim varsa harika. “
Nasıl korunur: “Saç kurutma makinesi buradaki en iyi arkadaşınızdır. Islakken biraz jel veya biraz şekillendirici macun ekleyin ve yuvarlak bir fırça kullanarak hacim ekleyin ve kaldırın. Mat bir görünüm için kil veya daha belirgin bir görünüm için güçlü bir pomad ile bitirin. “

Uzun Kalın Saçlar İçin Saç Modelleri

Dağınık Katmanlar

Johnson, “Kesintisiz katmanlar için, kuaförünüzden katman desenindeki dualite isteyin,” diyor. “Saç kesimi açısından zikzak bölümlerle çalışan bir şey istemek istersiniz, böylece berberiniz ağırlığı kaldırmak için belirli alanları kısaltabilir, yani arkaya veya yanlara doğru. Alttan kesmeye benzemez, çünkü bir alttan kesmede uzunluk ve ağırlığı kaldırıyoruz. Burada saç uzunluğunu korumak ama mümkün olduğunca fazla kilo vermek istiyoruz. “
Nasıl korunur: Saç kremi, bu stili yeterince kaygan tutmanın anahtarıdır, ancak biraz daha doku ve tanım eklemek için hafif bir krem ​​veya deniz tuzu spreyi de ekleyebilirsiniz.

Sörfçü

Hunt, içinizdeki rock yıldızını kanalize edin ve saçlarınızın omuzlarınızın ötesine uzamasına izin verin, diyor. “Kumsal bir doku eklemek ve ağırlığı en aza indirmek için tıraş bıçağı katmanlarıyla omuz uzunluğunu seçin.”
Nasıl korunur: Saçınızı uzatırken, uçlarını düzeltmek ve saçınızın iyi durumda kalmasını sağlamak için birkaç haftada bir berbere gidin. Hunt, “Canlı bir görünüm için tuz spreyi ile pütürlü bir doku ekleyin ve ya ezip kurumasını bekleyin ya da saç kurutma makinenizde çok şık görünmemesi için bir difüzör eklentisi kullanın,” diyor. “Çok sık yıkamamaya çalışın, çünkü bu görünüm biraz doğal yağla en iyi sonucu verir.”

Uzun Süpürme ve Tuck

Saçınız yüzünüzün yan tarafına düşmesine izin vermeyecek kadar kalınsa, bu en iyi seçeneğinizdir. Cullen, “Kulağın arkasına sıkıştırılabilen ve yüzden aşınabilen daha uzun katmanlı bir şekil isteyin” diyor. “Hacmi azaltmak için saçın hafifçe katmanlanması gerekir, ancak katmanlar çok kısa olduğunda dikkatli olun, çünkü bunlar gerçekten hacmi artırabilir.”
Nasıl korunur: “Yıkayın ve hafifçe havluyla kurulayın ve ardından Bed Head Superstar Queen For a Day’in bir kısmını oldukça yoğun bir şekilde uygulayın. Doğal dokuyu korumak için ellerinizle şekillendirin ve ardından doğal olarak kurumaya bırakın. “

Kalın Kıvırcık Saçlar İçin Saç Modelleri

Uzun ve Kıvırcık

Johnson, “Kalın, kıvırcık saçlara sahip olduğunuzda, daha uzun uzamasına izin vermenizi tavsiye ederim” diyor. “Mick Hucknall’ın aşırı bir şeyi yok ama onu uzun süre üstte bırakmak ve bir alt kesimi – ense çevresinde traşlı bir alan – dahil etmek genişliği ve ağırlığı azaltacaktır.”
Nasıl korunur: Jim Morrison veya Jon Snow’u burada ve alabileceğiniz kadar küçük bir ürün düşünün. Tekrar sırayla bırakılan saç kremine sahip olmalısınız.

Yüksek Cilt Fade

Johnson, “Yüksek solma şakağınızın çevresinde veya alnınızın köşesinde başlar” diyor. “Sadece bir uzunluk olan geleneksel alttan kesmenin aksine, yüksek solma daha sonra buklelerinizi göstermek için üstte daha uzun bir uzunlukla yanlarda kısalır.”
Nasıl korunur: Tüm kalın, kıvırcık stillerde olduğu gibi, bir çeşit kıvrılma önleyici ürüne ihtiyacınız olabilir. Ve hassas bir cildin varsa, solmanın hafif aşındırıcı kalitesine karşı bir saç derisi toniği dene.

Konik Solma

Johnson, “Konik solma şakak ve favorilere odaklanıyor, hem de saç stiline uzun ömür katarak bukleleri yüzünüzden uzaklaştırıyor.” Üstte, orta uzunlukta dalgalı bir stil, saçınızın doğal şeklinden en iyi şekilde yararlanacaktır.
Nasıl korunur: Buklelerin birlikte çalışmasını ve bu stille kabarmayı önlemesini istiyorsunuz. Bunun için label.m’den Curl Define aralığı yapıldı.

Kalın Saçlar İçin En İyi Ürünler

Kalın saçların ya hiç ürüne ihtiyacı yoktur ya da çok özel bir şeye ihtiyaç duyar. Ruffians’tan TJ Hunt, “Hangi ürünü kullanacağınız gerçekten saç tipine ve tarzına bağlıdır” diyor. “Kural olarak, kalın saçlarda aynı sonucu almak için biraz daha fazla ürün uygulamanız gerekir. Güçlü tutuşlu ürünler kısa, dalgalı stillerle (mat killer, şekillendirici kremler) iyi sonuç verir, ancak daha uzun, daha gevşek stillerde saç kremi veya saç kremi gibi daha doğal bir ürün tercih edilir. “

İşte o yeleyi şekillendirmenize yardımcı olacak favori ürünlerimizden bazıları.

Ezop Menekşe Yaprak Kılı

Bu saç kremi, kalın saçların daha uzun, vahşi stillerini evcilleştirmek ve parlatmak için mükemmeldir. Diğer benzer ürünlerle gelen yapışkanlık veya gres olmadan.

Şimdi Satın Al: £ 23.00

Uppercut Deluxe Mat Kil

Dokulu görünümler için iyi olan ve stilinize kuru bir görünüm kazandıran balmumu bazlı bir ürün. Ayrıca yeniden işlenmesi kolaydır ve suya ve yoğun antrenmanlara dayanacak kadar sağlamdır.

Şimdi Satın Al: £ 12,88

Aveda Pürüzsüz İnfüzyon Şekillendirici Krem

Bu yüksek kaliteli krem, nemi hapsedecek ve elektriklenmeyi engelleyecek şekilde tasarlanmıştır. Özellikle kısa, dalgalı stillerde etkilidir.

Şimdi Satın Al: £ 23.00

Men-ü Kas Lifli Macun

Kısa, dokulu stiller için pratik bir tutuş pastasıdır ve güçlü, uzun ömürlü ve esnek bir tutuş elde etmek için saçınızın mikro fiberlerini bağlamak üzere tasarlanmıştır.

Şimdi Satın Al: £ 14.95

Kevin Murphy Hair Resort Sprey

Bu doku spreyi, saça fön ile kurutulduğunda kurutma işlemine yardımcı olacaktır. Hazırlandığında saçınıza dokulu, sert bir his verir.

Şimdi Satın Al: £ 26,91

Label.m Durulanmayan Saç Kremi

Bu, hem saçı yumuşatmak hem de daha yumuşak hale getirmek için işe yarar – bu nedenle kaba veya asi kalın saçları işlemek daha kolaydır. Uzun saç modelleri de.

Şimdi Satın Al: £ 15.95

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
En iyi 10 erkek şampuanı sıralaması En iyi 10 erkek şampuanı sıralaması

Erkekler için en ucuz bakım şampuanları Orta fiyat kategorisindeki en iyi erkek şampuanları Kepek önleme için en iyi erkek şampuanları ...

En iyi erkek şampuan markaları En iyi erkek şampuan markaları

Harika saç isteyen erkekler için en iyi 15 şampuan Beyler, göz alıcı saçlar sadece bayanlar için değil, bu yüzden erkeklerin öne çıkma ...

Klasik Erkek Saç Modeli Klasik Erkek Saç Modeli

Çok Yönlü Bir Klasik Daha azının daha çok olduğunu söylüyorlar – ve en az çabayla güzel görünen saçlara gelince, Fransız mahsulün...

Şapka  Kelliğe Neden Olabilir Şapka Kelliğe Neden Olabilir

Bunu okuyarak şok olabilirsiniz. Ama bu gerçek. Araştırmacılar şapka takmanın kelliğe yol açabileceğini belirtiyorlar. Gerçek şu ki, ay...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/