Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

Kendin Yapçılara Göre En İyi Boya Püskürtme Makineleri – Palet

Boyama işinizi “> fırçalamadan 10 kat daha hızlı hızlandırmak ister. Zamandan tasarruf etmenin ötesinde, boya püskürtücüler aynı zamanda daha düzenli bir yüzey (yani sıfır fırça darbesi) vaat ediyor, dar alanlarda kolay uygulamadan bahsetmiyorum bile. Paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için Yine de seçeneklerinizi dikkatli bir şekilde tartmalısınız. Bu yüzden sizi ele aldık. Ve gelecekte, […]

23 Aralık 2020 - 10:37 'de eklendi ve 28 kez görüntülendi. A+A-

Kendin Yapçılara Göre En İyi Boya Püskürtme Makineleri – Palet

Boyama işinizi “> fırçalamadan 10 kat daha hızlı hızlandırmak ister. Zamandan tasarruf etmenin ötesinde, boya püskürtücüler aynı zamanda daha düzenli bir yüzey (yani sıfır fırça darbesi) vaat ediyor, dar alanlarda kolay uygulamadan bahsetmiyorum bile. Paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için Yine de seçeneklerinizi dikkatli bir şekilde tartmalısınız. Bu yüzden sizi ele aldık. Ve gelecekte, sizin için en iyi boya püskürtücüyü (ve gelecek projeleriniz) seçerken göz önünde bulundurmanız gereken önemli noktaları özetledik. Ayrıca, incelemeye değer üç yüksek puanlı model belirledim:

 1. Çoğu için en iyisi Kişiler : Ana SayfaSağ Finish Max C800766
 2. En iyi Sahip olmak : Graco Magnum ProX19 Cart, havasız bir boya püskürtme makinesidir
 3. Profesyoneller için en iyisi: Wagner Kontrol Sprey Max HVLP Püskürtücü

Profesyonel ve DIY dostu püskürtücüler

Genellikle tüm evin kurum içi hizmeti için profesyonel fıskiyeler kullanılır. Bu boya tabancaları, boyayı veya lekeleri parçalamak ve doğru bir son kat sağlamak için bir kompresörden gelen yüksek basınçlı havayı kullanır.

Tüketici ürünleri veya “havasız” püskürtücüler, boya veya lekeleri makineye mekanik olarak pompalayan elektrikli veya gazla çalışan ürünlerdir. Sıvı uçtan itilir ve çözülmesine ve buğulanmasına neden olur. Püskürtme uçları değişiklik gösterir ve kullanılan sıvının türüne, püskürtülecek yüzeye ve püskürtme tabancasının gücüne göre seçilir.

Boya spreyiniz için doğru gücü seçin

Önceliğiniz hız ise, beygir gücünü düşünün. Wagner Spray Tech Corp Dijital Pazarlama / Halkla İlişkiler Direktörü Steve Mahasick, “Beygir gücü ne kadar yüksek olursa, dakika başına galon o kadar yüksek ve projenin tamamlanması o kadar hızlı” diyor. Ancak makul bir şekilde idare edebileceğinizden daha fazla enerji alamazsınız.

Kullanmayı düşündüğünüz boya türü de püskürtme gücünün seçilmesinde rol oynar. Sprinklerler ürettikleri basınca ve destekleyebilecekleri uç boyutuna göre derecelendirilir. İnç kare başına daha fazla pound, dakika başına galon ve beygir gücü olan üniteler, daha kalın kaplamaları püskürtmek için gereken daha büyük uca sahip olma seçeneğine de sahip olacaktır. Daha büyük bir uzvu tutmaya yetecek güce sahip olmayan bir boya tabancasında tıkanma sorunları olabilir.

Projenin boyutu aynı zamanda ne kadar güce ihtiyacınız olduğunu da belirler. Büyük bir proje, daha geniş bir püskürtme kalıbı ve arkasında daha fazla basınç gerektirir. Daha küçük bir proje yalnızca bağımsız bir taşınabilir üniteye ihtiyaç duyabilir.

Boya püskürtücünün ipuçları ve modelleri

Sprey boyayı karşılaştırırken, üreticilerin bir modeli diğerinden ayırt etmek için kafa boyutunu ve püskürtme modellerinin sayısını sık sık duyurduğunu göreceksiniz.

 • Başvurabilir Yan hacim .015 uçta olduğu gibi yalnızca deliğin boyutuna kadar püskürtün. Ayrıca, 515 kafa gibi uç açıklığı ile birlikte inç cinsinden fan boyutuna da atıfta bulunabilir Bu örnekte, püskürtme modeli 5 inç kaplayacaktır ve kafa deliği 0.015’tir.
 • Enerjide olduğu gibi, püskürtülecek boya da kafa boyutunu ılımlı hale getirir. Lekeler daha küçük kafa boyutları ve daha az basınç gerektirir, ancak boyalar ve daha ağır kaplamalar daha fazla uç boyutuna ve daha fazla basınca ihtiyaç duyar. Başa çıkacağınız işleri göz önünde bulundurun ve herhangi bir sprinkler için önerilen maksimum boyut için üreticinin spesifikasyonlarına dikkat edin – örneğin, dış mekan boyası üzerinde çalışıyorsanız, yalnızca mobilyayı boyamaktan çok daha büyük bir maksimuma sahip spreyler bulmanız gerekir. Çoğu boya püskürtücü, uğraştığınız boyayı açıkça işleyecektir, ancak referans olarak, tipik dış mekan lateks püskürtücüler 0,015 uçla gelebilir ve 0,17 uç tutabilir.
 • Ve Püskürtme şekli İnce boya veya leke partiküllerinin çıktığı formdur. Tipik olarak, üç stile sahip fıskiyeler görürsünüz: yuvarlak, yatay ve dikey. İkincisi, aynı fan fanı için sadece farklı yönler olsa da, her ikisinin de mevcut olması, bir fanı bir yüzey boyunca 6 derece seviyesinde püskürtmekten, tüm tabancayı çevirmeden yukarı ve aşağı hareket eden aynı genişlikte bir fana geçebileceğiniz anlamına gelir; Bunun yerine, musluğun üzerinden bir tutamağı yuvarlıyorsunuz.
 • Her uç boyutu farklıdır Püskürtme deseni gösterir . Boyanacak ucun boyutunu belirledikten sonra, iş için istenilen desenin genişliğini seçin. Genişlik yaklaşık 6 ila 14 inç arasında değişebilir. Çit rayları gibi daha küçük yüzeyler, daha küçük bir desen genişliği kullanır. Daha büyük tavanlar, duvarlar ve yüzeyler daha büyük bir desen genişliği kullanır. Püskürtme modelinin uçlarının solması yaygındır ve arttıklarında akış hızı artar, ancak fanın genişliği azalır, bu da daha az yüzeye daha fazla boya sıçraması anlamına gelir. İpuçları ayrıca standart veya tersinir olarak gelir. Ters çevrilebilir uç, ters çevrilerek ve tıkanıklığı patlatılarak kolayca çıkarılabilir.

Diğer maliyetler ve endişeler

İhtiyaç duyduğunuz püskürtücünün boyutuna ve makinenin kalitesine bağlı olarak, maliyetler büyük ölçüde değişir. Sürekli kullanım için tasarlananlar, bu yelpazenin üst ucunu oluşturur. Bu nedenle, bir günde yapılabilecek bir proje için boya tabancası kiralamak akıllıca bir çözüm olabilir. Görünürde birden fazla boyama işiniz yoksa, yalnızca uygun maliyetli olmakla kalmaz, aynı zamanda kiralık birimler daha yüksek üretim makineleri olma eğilimindedir ve projeden sonra uzun vadeli depolama alanı gerektirmez.

Fıskiyeler saygınızı gerektirir. Daima üreticinin güvenlik, kurulum ve çalıştırma talimatlarını okuyun ve bunlara uyun. Püskürtme sırasında bir solunum cihazı ve uygun göz koruması kullanın ve asla bir kişiye, hayvana veya pencereye püskürtmeyin.

Pencereler ve süslemeler dahil olmak üzere projenizin yakınındaki her şeyi örtün veya gizleyin, çünkü buharlaşan boya her şeye girer. Dışarıda ilaçlama yapıyorsanız, bitkileri örtün ve rüzgarlı günlerde boyamaktan kaçının.

En iyi boya spreylerini seçmek için ipuçları

 • 25 fit veya daha fazla esnek hortuma veya uzun uzatma kablosuna sahip sprinkler sistemleri, bir çitin boyanması gibi aralık gerektiren işler için en iyisidir. Uzatma kablosu, işin sonunda temizliği kolaylaştırır.
 • Boya malzemelerini uzun mesafelerde taşımanız gerekiyorsa, tekerlekli veya sırt çantalı bir ünite düşünün.
 • Boya kapasitesini ve ne sıklıkla yeniden doldurmanız gerektiğini belirleyin. Daha büyük bir hazne veya doğrudan kasadan çıkan bir ünite seçebilirsiniz.
 • Temizliği ve kolay temizlik için ayrı bir birim isteyip istemediğinizi düşünün. Düzgün yüzeyler ve dışarı çekilen iç üniteler de temizlemeyi kolaylaştırabilir.
 • Püskürtme uçlarınızın ömrünü uzatmaya yardımcı olması için yüksek veya düşük ayarlara, fırçalamaya veya silindire sahip basınçlı bir kontrolör düşünün. Basınç silindiri eki ile birlikte gelen model, püskürtülemeyen projelerin üstesinden gelebilir (aynı zamanda, geleneksel bir silindire göre dört kat daha hızlı ve daha az dağınıklıkla boyayı uygular!).
 • Boya tabancasının uç ekleri alıp almadığına dikkat edin – yüksek tavanları, fuayeleri ve ulaşılması zor alanları boyarken kullanışlı bir özellik.
 • Yedek parçaların bulunmasını sağlayın.
 • Ürününüz için dijital kılavuzları, çevrimiçi kaynakları veya destek hatlarını kontrol edin.

Buradan başlayın: 3 Sık Kullanılan

Boya püskürtme koridorundaki yolculuğunuzu hızlandırmak için yukarıdaki kriterlere, üçüncü taraf ürün test sitesi sıralamalarına ve sizin gibi uygulayıcıların ürün derecelendirmelerine göre piyasadaki en iyi boya püskürtme makinelerini seçtik. Bugün en iyi boya püskürtücülerden üçüne göz atın.

1. Çoğu insan için en iyisi: HomeRight Finish Max

İki yıl garantili bu 3,3 kiloluk elektrikli hava ile çalışan sprinkler, kendi ağırlık sınıfında rakiplerini geride bıraktı. HomeRight Boya Püskürtme Makinesi, kompresöre ihtiyaç duymadan mobilyadan dolaplara kadar küçük ve orta ölçekli iç mekan projelerini boyamak için ideal olan 400 W kapasiteye sahiptir. Ayarlanabilir hava başlığı, daha fazla boyanın bu yüzeylere ulaşmasına izin vermek için düşük basınçta büyük hacimli havayı serbest bırakırken, ayarlanabilir döndürme ve hafifçe vurma başlığı, dikey, yatay veya yuvarlak bir püskürtme modeli kullanarak pürüzsüz, fabrika benzeri bir yüzeye püskürtme yapmanıza olanak tanır. Sevdiğiniz görünümü elde ettiğinizde, temizlik 27 ons genişliğindeki hazneyi suyla doldurmak ve su bitene kadar püskürtmek kadar kolaydır.

2. Kendin Yap için En İyisi: Kontrol Püskürtücü Wagner Max HVLP Püskürtücü

20 fitte esnek bir püskürtücüye sahip olan bu 11,2 kiloluk, 110 voltluk, elektrikli hava ile çalışan püskürtücü, hem iç hem de dış mekan boyama projeleri için hafif işler yapmak için büyük miktarda düşük basınçlı hava salar. 1,5 litrelik püskürtme hunisi ve iki aşamalı türbin, lateks boya veya ahşap lekesi gibi tiner gibi büyük hacimli yüzeyleri püskürtmenize olanak tanır. Ve hava başlığının kulaklarına basit bir bükülme ile, tüm bu yüzeyleri dikey, yatay veya yuvarlak bir püskürtme düzeninde püskürtebilirsiniz. Spreyde 1,50 ile 2,63 psi arasında değişen değişken hava basıncı kontrolü israf riskini azalttığı için iş bittikten sonra çok fazla yanlış boyayı temizleme konusunda endişelenmenize gerek yok. Hazırlık ve boya tanklarından leke pedlerine kadar her türlü iş için üniteyi kendiniz deneyin; Bir yıllık garantiyle gelir.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Dyo yeni beliz rengi ile boyanmış duvar Dyo yeni beliz rengi ile boyanmış duvar...

Duvar boyama. İç dizayn. Evinizde herhangi bir oda hayal edin, duvarların hayal gücünüzde görünmediğine eminim. Gerçek şu ki, evle...

Lake dolap boyama Lake dolap boyama

Ahşap lake mutfak dolapları nasıl yeniden boyanır Lake Mutfak dolaplarını yenilemenin en kolay ve en hesaplı yolu Mutfak dolaplarınızı ...

Dış cephe boya renkleri görseller Dış cephe boya renkleri görseller

Ev için en iyi dış cephe boyası hakkında bilgi edinin .. Şimdiye kadarki en güzel 6 renk! dış cephe boya renkleri görseller , en güzel ...

Hayal edin, yapın: perdelerinizi nasıl boyarsınız – boyama Hayal edin, yapın: perdelerinizi nasıl b...

Garip gelebilir, ancak perdelerdeki düz eski lateks boya çok fazla (iyi türden) dram katabilir. 1. Pencerenize uyması için perde paneli...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/