Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

Kız arkadaşının seni sevmesini ve senden vazgeçmemesini nasıl sağlarsın?

Kızın başka bir kızla yakın bir arkadaşlık kurması için uzun bir zamana ihtiyacı var ve tüm kızlar ve kadınlar arkadaşlarını derinden sevdirmenin yollarını arıyorlar, bu yüzden bu yazıda kız arkadaşınızın sizi nasıl sevmesini sağlayacağınız sorusunu ayrıntılı olarak cevaplamak için mükemmel çözümler sunacağız. Bu konu içerir … Kız arkadaşının seni sevmesini ve senden vazgeçmemesini nasıl sağlarsın? […]

16 Aralık 2020 - 4:23 'de eklendi ve 28 kez görüntülendi. A+A-

Kız arkadaşının seni sevmesini ve senden vazgeçmemesini nasıl sağlarsın?

Kızın başka bir kızla yakın bir arkadaşlık kurması için uzun bir zamana ihtiyacı var ve tüm kızlar ve kadınlar arkadaşlarını derinden sevdirmenin yollarını arıyorlar, bu yüzden bu yazıda kız arkadaşınızın sizi nasıl sevmesini sağlayacağınız sorusunu ayrıntılı olarak cevaplamak için mükemmel çözümler sunacağız.

Bu konu içerir …

Kız arkadaşının seni sevmesini ve senden vazgeçmemesini nasıl sağlarsın?

Kız arkadaşının seni sevmesini nasıl sağlarsın

Kız arkadaşınla mutlu ol

 • Gülümsemesini daima arkadaşınızın önünde yapın, bu onu daha mutlu edecek ve kişiliğinizin sırlarını keşfetme arzusu ve sürekli sahip olduğunuz neşeyi keşfetme arzusuna ek olarak sizi daha fazla tanımayı sevecektir.
 • Arkadaşınızla yaşadığınız sorunlar ve kötü psikolojik durumunuz hakkında sürekli olarak konuşmamanız önemlidir; Çünkü bu, ona sizin olumsuz bir insan olduğunuzu hissettirecek ve sizden uzaklaşmaya başlayacaktır.

Kız arkadaşını kabul et

 • Arkadaşınızı konuşma tarzından ya da kıyafet zevkinden ya da başka şeylerden dolayı sürekli eleştiriyor ve alay ediyorsanız, sizinle ilişkisini kesmek için güçlü bir istek hissedecektir, ancak onu her durumda ve tüm hatalarıyla kabul ederseniz ve bu kusurları gidermeye hevesli olursanız, o zaman arkadaşınız kaderinizi bilecek, değil Senden nefret edebilir.
 • Potansiyel kız arkadaşınızın harika, ilginç, güzel ve bilmeye değer hissetmesi için elinizden gelen her şeyi yapın. Her şeyin yoluna gireceğinden emin olarak ona iltifat ettiğinizden, cesaretlendirdiğinizden ve güven verdiğinizden emin olun.

Dürüst ve dürüst ol

 • Asla yalan söylemeyin, çünkü bu özellik en kötü özelliklerden biridir ve arkadaşınız yalan söylediğinizi bilirse sizi yabancılaştırabilir ve bu, aranızdaki ilişkiyi titretecek ve özellikle bu durum tekrarlanırsa size olan güveninizi kaybedeceksiniz.
 • Arkadaşınıza hissettiğiniz her şeyi anlatın ve ondan hiçbir şey saklamayın, çünkü bu mesele ikiniz arasındaki ilişkiyi daha da güçlendirir.

Sorun yaratmayın

 • Siz ve kız arkadaşınız arasındaki dostane ilişkiyi sürdürün ve olaylar nasıl gelişirse gelişsin, işlerin çıkmaza girmesine izin vermeyin.
 • Bu arkadaşa olan yoğun sevginiz ve onu kıskançlığınız nedeniyle arkadaşlarınız arasında kavga yaratmayın, çünkü her zaman kız arkadaşınızla diğer arkadaşları arasına düşmeye hevesliyseniz, sizi yabancılaştırır ve senden nefret eder.

Onu destekleyin

 • Arkadaşınızı keder içinde görürseniz, ona yardım etmekten ve yanında durmakta tereddüt etmeyin, bu durumdan kurtulduğunuzda onun acısını paylaştığınızı göreceksiniz ve onunla durumunuzu yükselteceksiniz.
 • Sevinç ve üzüntülerde arkadaşınızla birlikte olun, size en çok ihtiyaç duyduğu anda sizi özlediğinde arkadaşınız sizi sevemez, bu yüzden ister sempati sunarak ister tebrikler sunarak daima arkadaşınızın yanında olun.

Bağlı kal

 • Kız arkadaşınızı sormak ve ona anlatmak için her zaman hızlı olun ve inisiye olmaktan dolayı üzülmeyin, çünkü bu sorunlar kız arkadaşlar arasında bir şey ifade etmez; Yani onunla iletişim halinde olun.
 • Başkalarıyla bir seansta olduğunuzda ve en iyi arkadaşınız hakkında kötü sözler duyduğunuzda, onun için ayağa kalkın ve bir daha kimsenin onun hakkında bu şekilde konuşmasına izin vermeyin; Çünkü kızın arkadaşının gözünde konumunu en çok yükselten şey budur.

Onun kişiliği hakkında kendi vizyonunuz var

Kızla ne kadar tanışırsa, kişiliği ve karakteri hakkında daha doğru bir görüş oluşturabilir; Temel kişiliğinizi koruyun ve kendi tarzınızla ilgilenin, ancak aynı zamanda, davranışınızı diğer tarafa biraz adapte etmekten sizi alıkoyacak hiçbir şey yoktur.

Kendi alanını bırak

Yakın bir arkadaşlık hiçbir zaman iki kişinin hayatlarının her saniyesini yan yana bağlı olarak geçirmesi anlamına gelmez. Siz ve arkadaşınız, ayrı arkadaşlıklar kurmak ve ders çalışmak, aile kurmak ve kendi çıkarlarınızı takip etmek için zaman ayırmada muhafazakar olmalısınız.

Bir kızı nasıl en iyi arkadaşın yaparsın?

 • Onunla ilgili bazı şeyleri önceden öğrenmeye çalışın, casusluk ve iz sürmeyi artırmamanız koşuluyla, onunla konuşmaya başlamadan önce kız hakkında bazı bilgileri öğrenmeyi başarırsanız büyük fayda sağlayacaksınız ve bu, onunla ilk seferde iyi bir sohbet kurmadaki başarınıza yansıyacaktır.
 • Onunla nezaket ve nezaketle konuşun, konuyu kalıcı olarak sonsuz flörtleşmeye çevirmekten veya abartılı dostça sözlerle onu manipüle etmeye çalışmaktan kaçının, ama aynı zamanda doğal ve kabul edilebilir bir şekilde konuşmanın cümleleri arasında iltifatlar ve hoş sözler geçirmeye çalışın.
 • Onun kişiliği hakkında sizinle yaptığı konuşmadan keşfettiğiniz özel bir şeyi seçin, ardından bu konu hakkında içtenlikle konuşun, kişisel hayranlığınızı ve övgülerinizi ifade edin, bu onun kendisini mutlu ve minnettar hissetmesini sağlayacaktır.
 • Birlikte daha fazla zaman geçirmeyi teklif edin, bu nedenle bu adımı bolca düzenli ve sakin bir şekilde yapın. Onu daha fazla tanıdığınızda, birlikte daha fazla zaman geçirmeniz için iyi bir zaman olabilir. Bu, aranızdaki tartışmaların niteliğine ve henüz yeterli bir iletişim ve anlayış seviyesine ulaşıp ulaşmadığınıza göre değerlendirilebilir.
 • Ona çok fazla baskı uygulamayın veya birlikte çıkmak için zorlamaya devam edin. Yeni bir arkadaş tanımanın ilk aşamalarında, birlikte zaman geçirmeye gelince çok düşünmelisiniz.
 • Arkadaşlarını ve ailesini tanıyın.Yakın arkadaşlar, hayatın farklı yönlerinin bir parçası olmayı gerekli kılar, bu da aile hayatında, ders çalışmasında vb. Neler olduğunu bilmek için çaba göstermenin önemine çevrilebilir

Bu yazının sonunda, bir kızı size yakın arkadaş yapmanıza yardımcı olacak bir yöntemin açıklaması ile kız arkadaşınızın sizi nasıl sevmesini sağlayacağınız sorusuna cevap verdik.

Ayrıca ilginizi çekebilir:

İnce bir dergide, etrafınızdakilerle ilişkinizi geliştirmenize yardımcı olacak en iyi çözümleri sunar.

Öğlen Mısır’dan Görünüm

İnce dergi kuponu kullanırken siparişinizde 100 EGP indirim ( AK107 Teklif bugün sona eriyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Siemens çamaşır makinesi hata kodları Siemens çamaşır makinesi hata kodları...

Siemens çamaşır makinesi hata kodları Çamaşır ve bulaşık makinelerinin hata kodları ve giderilmesi.  Siemens çamaşır makinesi hata kodl...

Samsung bulaşık makinesi lc hatası Samsung bulaşık makinesi lc hatası

Samsung bulaşık makinesinde hata kodu LC nasıl düzeltilir? AÇIKLAYIN: Bu mesaj bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir, yani bağlant...

Tv sinyal yok diyor ne yapmalıyım Tv sinyal yok diyor ne yapmalıyım

TV’de sinyal yok – ne yapmalı? buzdolapları Çamaşır makineleri TV’ler mikrodalga fırınlar gaz sobaları elektrikli sob...

İnstagram reklam hesabı değiştirme İnstagram reklam hesabı değiştirme

Instagram’ımızın reklam hesabı nasıl değiştirilir? Instagram hesabımızı Hayran Sayfamıza doğru bir şekilde bağlamış olmamızın&nbs...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/