Kız arkadaşının seni sevmesini ve senden vazgeçmemesini nasıl sağlarsın?

Kızın başka bir kızla yakın bir arkadaşlık kurması için uzun bir zamana ihtiyacı var ve tüm kızlar ve kadınlar arkadaşlarını derinden sevdirmenin yollarını arıyorlar, bu yüzden bu yazıda kız arkadaşınızın sizi nasıl sevmesini sağlayacağınız sorusunu ayrıntılı olarak cevaplamak için mükemmel çözümler sunacağız.

Bu konu içerir …

Kız arkadaşının seni sevmesini ve senden vazgeçmemesini nasıl sağlarsın?

Kız arkadaşının seni sevmesini nasıl sağlarsın

Kız arkadaşınla mutlu ol

 • Gülümsemesini daima arkadaşınızın önünde yapın, bu onu daha mutlu edecek ve kişiliğinizin sırlarını keşfetme arzusu ve sürekli sahip olduğunuz neşeyi keşfetme arzusuna ek olarak sizi daha fazla tanımayı sevecektir.
 • Arkadaşınızla yaşadığınız sorunlar ve kötü psikolojik durumunuz hakkında sürekli olarak konuşmamanız önemlidir; Çünkü bu, ona sizin olumsuz bir insan olduğunuzu hissettirecek ve sizden uzaklaşmaya başlayacaktır.

Kız arkadaşını kabul et

 • Arkadaşınızı konuşma tarzından ya da kıyafet zevkinden ya da başka şeylerden dolayı sürekli eleştiriyor ve alay ediyorsanız, sizinle ilişkisini kesmek için güçlü bir istek hissedecektir, ancak onu her durumda ve tüm hatalarıyla kabul ederseniz ve bu kusurları gidermeye hevesli olursanız, o zaman arkadaşınız kaderinizi bilecek, değil Senden nefret edebilir.
 • Potansiyel kız arkadaşınızın harika, ilginç, güzel ve bilmeye değer hissetmesi için elinizden gelen her şeyi yapın. Her şeyin yoluna gireceğinden emin olarak ona iltifat ettiğinizden, cesaretlendirdiğinizden ve güven verdiğinizden emin olun.

Dürüst ve dürüst ol

 • Asla yalan söylemeyin, çünkü bu özellik en kötü özelliklerden biridir ve arkadaşınız yalan söylediğinizi bilirse sizi yabancılaştırabilir ve bu, aranızdaki ilişkiyi titretecek ve özellikle bu durum tekrarlanırsa size olan güveninizi kaybedeceksiniz.
 • Arkadaşınıza hissettiğiniz her şeyi anlatın ve ondan hiçbir şey saklamayın, çünkü bu mesele ikiniz arasındaki ilişkiyi daha da güçlendirir.

Sorun yaratmayın

 • Siz ve kız arkadaşınız arasındaki dostane ilişkiyi sürdürün ve olaylar nasıl gelişirse gelişsin, işlerin çıkmaza girmesine izin vermeyin.
 • Bu arkadaşa olan yoğun sevginiz ve onu kıskançlığınız nedeniyle arkadaşlarınız arasında kavga yaratmayın, çünkü her zaman kız arkadaşınızla diğer arkadaşları arasına düşmeye hevesliyseniz, sizi yabancılaştırır ve senden nefret eder.

Onu destekleyin

 • Arkadaşınızı keder içinde görürseniz, ona yardım etmekten ve yanında durmakta tereddüt etmeyin, bu durumdan kurtulduğunuzda onun acısını paylaştığınızı göreceksiniz ve onunla durumunuzu yükselteceksiniz.
 • Sevinç ve üzüntülerde arkadaşınızla birlikte olun, size en çok ihtiyaç duyduğu anda sizi özlediğinde arkadaşınız sizi sevemez, bu yüzden ister sempati sunarak ister tebrikler sunarak daima arkadaşınızın yanında olun.

Bağlı kal

 • Kız arkadaşınızı sormak ve ona anlatmak için her zaman hızlı olun ve inisiye olmaktan dolayı üzülmeyin, çünkü bu sorunlar kız arkadaşlar arasında bir şey ifade etmez; Yani onunla iletişim halinde olun.
 • Başkalarıyla bir seansta olduğunuzda ve en iyi arkadaşınız hakkında kötü sözler duyduğunuzda, onun için ayağa kalkın ve bir daha kimsenin onun hakkında bu şekilde konuşmasına izin vermeyin; Çünkü kızın arkadaşının gözünde konumunu en çok yükselten şey budur.

Onun kişiliği hakkında kendi vizyonunuz var

Kızla ne kadar tanışırsa, kişiliği ve karakteri hakkında daha doğru bir görüş oluşturabilir; Temel kişiliğinizi koruyun ve kendi tarzınızla ilgilenin, ancak aynı zamanda, davranışınızı diğer tarafa biraz adapte etmekten sizi alıkoyacak hiçbir şey yoktur.

Kendi alanını bırak

Yakın bir arkadaşlık hiçbir zaman iki kişinin hayatlarının her saniyesini yan yana bağlı olarak geçirmesi anlamına gelmez. Siz ve arkadaşınız, ayrı arkadaşlıklar kurmak ve ders çalışmak, aile kurmak ve kendi çıkarlarınızı takip etmek için zaman ayırmada muhafazakar olmalısınız.

Bir kızı nasıl en iyi arkadaşın yaparsın?

 • Onunla ilgili bazı şeyleri önceden öğrenmeye çalışın, casusluk ve iz sürmeyi artırmamanız koşuluyla, onunla konuşmaya başlamadan önce kız hakkında bazı bilgileri öğrenmeyi başarırsanız büyük fayda sağlayacaksınız ve bu, onunla ilk seferde iyi bir sohbet kurmadaki başarınıza yansıyacaktır.
 • Onunla nezaket ve nezaketle konuşun, konuyu kalıcı olarak sonsuz flörtleşmeye çevirmekten veya abartılı dostça sözlerle onu manipüle etmeye çalışmaktan kaçının, ama aynı zamanda doğal ve kabul edilebilir bir şekilde konuşmanın cümleleri arasında iltifatlar ve hoş sözler geçirmeye çalışın.
 • Onun kişiliği hakkında sizinle yaptığı konuşmadan keşfettiğiniz özel bir şeyi seçin, ardından bu konu hakkında içtenlikle konuşun, kişisel hayranlığınızı ve övgülerinizi ifade edin, bu onun kendisini mutlu ve minnettar hissetmesini sağlayacaktır.
 • Birlikte daha fazla zaman geçirmeyi teklif edin, bu nedenle bu adımı bolca düzenli ve sakin bir şekilde yapın. Onu daha fazla tanıdığınızda, birlikte daha fazla zaman geçirmeniz için iyi bir zaman olabilir. Bu, aranızdaki tartışmaların niteliğine ve henüz yeterli bir iletişim ve anlayış seviyesine ulaşıp ulaşmadığınıza göre değerlendirilebilir.
 • Ona çok fazla baskı uygulamayın veya birlikte çıkmak için zorlamaya devam edin. Yeni bir arkadaş tanımanın ilk aşamalarında, birlikte zaman geçirmeye gelince çok düşünmelisiniz.
 • Arkadaşlarını ve ailesini tanıyın.Yakın arkadaşlar, hayatın farklı yönlerinin bir parçası olmayı gerekli kılar, bu da aile hayatında, ders çalışmasında vb. Neler olduğunu bilmek için çaba göstermenin önemine çevrilebilir

Bu yazının sonunda, bir kızı size yakın arkadaş yapmanıza yardımcı olacak bir yöntemin açıklaması ile kız arkadaşınızın sizi nasıl sevmesini sağlayacağınız sorusuna cevap verdik.

Ayrıca ilginizi çekebilir:

İnce bir dergide, etrafınızdakilerle ilişkinizi geliştirmenize yardımcı olacak en iyi çözümleri sunar.

Öğlen Mısır’dan Görünüm

İnce dergi kuponu kullanırken siparişinizde 100 EGP indirim ( AK107 Teklif bugün sona eriyor