Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

Kızlar güzel bebeğiniz için R harfiyle isimler

Yeni bir kız çocuğunun sizi neşe ve mutlulukla doldurmasını bekliyorsanız ve hala onun için ayırt edici bir isim seçme konusunda kafanız karışıksa, o zaman Thin Magazine bu makalede Kur’an-ı Kerim’den ve diğer kültürlerden S harfli isimlerin yanı sıra eski ve yeni Arapça olmak üzere kendine özgü bir harf olan kızların isimlerini sunuyor. Bu konu içerir […]

31 Aralık 2020 - 16:41 'de eklendi ve 31 kez görüntülendi. A+A-

Kızlar güzel bebeğiniz için R harfiyle isimler

Yeni bir kız çocuğunun sizi neşe ve mutlulukla doldurmasını bekliyorsanız ve hala onun için ayırt edici bir isim seçme konusunda kafanız karışıksa, o zaman Thin Magazine bu makalede Kur’an-ı Kerim’den ve diğer kültürlerden S harfli isimlerin yanı sıra eski ve yeni Arapça olmak üzere kendine özgü bir harf olan kızların isimlerini sunuyor.

R harfi ile kızlar isimleri

Bu konu içerir …

Farklı bir harf r ile kız isimleri

 • Safaa: Kadınsı bir bilimin adı ve nadiren erkek olarak adlandırılabilir ve Arapça bir kaynağın ağırlığına dayanır ve anlamı kaosa karşı saflıktır ve denir Yatağın saflığı ve kendi güvenliğiyle öne çıkan hoş ve esnek kadın.
 • Sabreen: Kadınsı bir bilimsel isim ve o kız: dayanıklı, gurur verici, cesur, mutlu, sakince beklenen. Aynı zamanda, hayatını istikrara kavuşturmak için sabırla dolu, yardımsever, spontane, açık, iyi kalpli kadın olarak da adlandırılır.
 • Dayanıklılık: Kadınlara verilen, istikrar ve sertlik anlamına gelen ayırt edici bir Arapça isim. Bu, meydan okumayı kabul eden ve isteklerini yerine getirmek için sebat eden iradeli bir kadın anlamına gelir ve Basra Körfezi’ndeki kadınların ortak isimlerinden biridir, bu nedenle sanatçı Samoud Al-Kandari bu ismin ünlü taşıyıcılarından biri olarak kabul edilir.
 • Sohail: S harfi ile başlayan, atın sesi anlamına gelen farklı kadın isimlerinden biri olan ve bu ismin taşıyıcısı, hiç kimseden korkmaması veya hiçbir şeyden korkmaması ile karakterize edilir ve tüm akranlarından üstündür.
 • صرخدS harfiyle başlayan en belirgin isimlerden biri, çünkü bu adı ilk kez duyduğunuzda, yani adı İçeceğin atfedildiği yer, Levant’ta bir şehir.
 • Tanımlayıcı: Kadın Ruhun saflığı ile karakterize edilen ve hala kendi karakterinde olan ve herhangi bir kişiye karşı kin veya kin beslemeyen ve buna yaşlı denilen Bol sütlü deve, zengin palmiye ağacı ve ganimetlerin safiyyası: liderin kendisi için seçtiği ve ünlü Mısırlı aktris Safia Al-Omari, bu seçkin ismin en ünlü taşıyıcılarından biridir.
 • Yükselmek: İlerlemeyi gösteren ayırt edici bir kadınsı bilimsel isim ve adın taşıyıcısı, zorlukların üstesinden gelme yeteneği ile ayırt edilir.
 • Safwana: Ne bulutların ne de yağmurun olmadığı açık bir gün anlamına gelen ve aynı zamanda etrafındakilerle doğal olarak ilgilenen spontane ve açık sözlü kadın anlamına gelen yeni bir dişil isim.

Arapça harf r ile kız isimleri

 • sabah: Arap kadınsı adı. Subhiya, parlaklığı ve ışığında sabaha atfedilir, Güzel bir yüzü olan güzel, ışıltılı bir kadın demektir.
 • Uyanış: Uykudan uyanmak, güneş ışığından yükselmek ve günün doğması anlamına gelen Arapça feminen bir bilimsel isim, aynı zamanda ihmal ve tutkudan uyanan aktif bir kadın anlamına geliyor.
 • Sağ: Doğruluğun etkili ağırlığı ile kapsanan bilginin adı, akılcı, akıllı, iyi düşünen, ayık ve iyi fikir sahibi kadın anlamına gelir.
 • haykırmak: İyi bir üne sahip bir kadını ifade ettiğinden ve insanlar ona bu güzel sözü hatırlattığından, kadınlara uygulanabilecek otantik bir Arapça isim.
 • Göğüsler: Kadınlara verilen otantik bir Arapça isim ve Sadira’nın çoğulu, yani giriş.
 • Açık: Kadınlara verilen, saf, saf, saf ve kusurlardan yoksun anlamına gelen Arapça bir isim ve kızlar için eski ve güzel Arapça isimlerden biridir.
 • Sabra: Bir eylemin ağırlığına dayanan otantik bir Arapça isim ve ona bir paralellik var ve sabra kelimesinin kastettiği gibi sabırlı ve sert huylu, acı ve ızdıraptan şikayet etmeyen, işine kendini adamış bir kadın anlamına geliyor. Soğuğun şiddeti, kışın ortası ve sabrın acısı: çalkalanmak ve ıstırabın acısından şikayet etmemek ve sabır: çiçekleri boru şeklinde, sarımsı veya kırmızımsı renkte olan bir zambak ailesinden bir bitki
 • Geçerli: Eski zamanlarda yaygın olan eski isimlerden biri olan Arap kökenli kadınsı bir isim, dindarlık, dindarlık ve doğruluk ile ayırt edilen dindar bir kız anlamına gelir.
 • Subha: Şafakla gün doğumu arasındaki zaman olan gündüz uykusu anlamına gelen otantik Arapça isim ve Subha adındaki kız, grup çalışmasına katılırken insanlara iyilik yapmayı seven, onları mutlu etmeye ve onlara yardım etmeye çalışan karakterli ve nezaketli bir kız olarak nitelendirilir.
 • kızıl saçlı: Alaa’nın, eril eril Ashab ve Suhaib’in ağırlığına dayanan kadınsı bir isim, yani beyaz kadınKırmızımsı veya sarı renkte olma eğiliminde olan saçlar, Şarabın isimlerinden biridir.

Kızlar yeni bir harf r ile isimler

 • Yas: Son zamanlarda yayılmaya başlayan, özlem ve nostalji duygusu anlamına gelen, sevgi ve yaratıcılığa meyilli, sevgi dolu bir kadın anlamına gelen, Arap dünyamızda bu modern ismin taşıyıcısı, gölgede hafif olması, eğlenceyi ve gece hayatını tercih ettiği için neşeli olması, neşeyi ve kahkahayı sevmesiyle ayırt edilir.
 • EczaneKadınlar arasında en az bilinen isimlerden biri, bu yüzden anneler beklenen kızlarını isimlendirebiliyorlar ve bu isim ihtişam ve parlaklığı ifade ettiği için harika bir anlama sahip çünkü kelime parıldayan yıldız anlamına geliyor.
 • Uyanmak: Uyanmak anlamına gelen ve uyanık olmak anlamına gelen yeni bir kadınsı bilimsel isim ve birinin sağlıklı ve hastalıksız olduğu söylendi
 • Soula: Savaşta güç anlamına gelen sala’dan bir kereyi ifade eden yeni bir dişil isim ve böyle söylendiğinde güçlü bir kişi, yani etkili bir kişi, bağlantıları olan ve dolaşan anlamı olan cesur ve cesur bir lider, bu yüzden bu ismin taşıyıcısı güçlü ve cesur bir kişiliğe sahip olarak ayırt edilir.
 • SabaArap kültüründe özgün isimlerden biri olarak kabul edilen, gündüz ve gece eşit olduğunda doğudan esen bir rüzgâr olarak kullanımında yeni olan bir bilim adıdır ve buna ruhlar onu hoş esintisi ve ruhu için aradıkları için, Araplar gençliği inceliği ve bulutları, yağmuru ve bereket getirdiği için sevdikleri ve Yemenli olduğu için denir. .
 • Eko: Henüz yayılmadığı için kız bebeklere verilebilecek yeni bir dişil isim ve anlamı sesin frekansı, yankı ise hoş bir vücuda sahip bir kadına verilen adın yanı sıra bir baykuş çeşididir.

Kur’an-ı Kerim’den S harfi ile kız isimleri

 • sabah: Saffat Suresi’nde Kur’an-ı Kerim’de geçen kadınlara verilen isim.ف .ذَا نَزَلَ بْسَاحَتِهِمْ فَسَاءَ الَمُنْذَرِينَ“Günün başlangıcı ve güneş ışığı anlamına gelen bir isim.
 • Kız arkadaşı: Kadınlara aşırı dürüstlük anlamına gelen ve samimi kadın denen bir addır.Madide Suresi’nde Kur’an-ı Kerim’de bu adı geçmektedir.وُمُّهُ كَانَا يِكُلَانِ الطَّعَامَ Arap dünyasının en güzel kadın isimlerinden biri olarak kabul edilir.

 • Ona: Fiil konusunun ağırlığı üzerine bir Arapça isme, gerçek bir anlam eşlik eder veya eşlik eder ve bu ismin taşıyıcısı sosyal bir kişilik olarak ayırt edilir ve bu isim Kuran’da Yüce Allah’ın Enam Suresi’nde söylediği üslubuyla anılır.Özlemek يُكُونُ لُهُ وٌلَدٌ وْلَمْ تَكُنْ لُهُ وَخَلَقَ كَّلَّ شٍيْءٍ“.

 • Safa: Kadınlara verilen Arapça bir isim olup, Yüce Kuran-ı Kerim’de şöyle denilmiştir:göl وَةَالْمَرْوَةَ مْنْ شِعَائِرِ اللَّهِSaflık ve saflık anlamına gelen huzur kelimesinin seyreltilmesidir.

 • yol: Son zamanlarda kızlara ve erkeklere de uygulanmaya başlanan bir isimle de çağrılabilir ve anlamı bir yol ya da yol … Bu isim Kuran-ı Kerim’de Yüce Allah’ta şöyle zikredilmiştir:وْيَهْدِيهِمْ ٰلَىٰ مُسْتَقِيمٍ ”.

 • KabukKur’ân-ı Kerim’de Kur’an-ı Kerim’de Cenab-ı Hakk’ın söylediği lafzından bahsedildiği için kadın diyebileceğimiz en güzel isimlerden biri olarak kabul edilir:فَمَنْ Daha koyu مْمَّنْ كَذَّبَ بِآيَاتِ اللَّهِ Hakkında “Deniz kabuğu, içinde inci deniz kabuğu olarak adlandırılan inciler taşıyan kabuktur. Bu adı taşıyan en ünlü ünlülerden biri İran uyruklu model ve sanatçı Sadaf Taherian’dır.

S harfli kızların isimleri yabancı

 • Safinaz: Birden fazla kökene sahip yeni isimlerden biridir, çünkü ismin kökeni Türkçe olduğu ve bu ismin Arapça’da saf, saflık ve saflık anlamına gelen iki kelimeden ve Farsça’da şımartmak anlamına gelen Naz kelimesinden oluştuğu ve Farsçadaki bu isim eğlenceyi ve yaşamı seven güzel, enerjik kız anlamına gelmektedir.
 • Sophia: Yunan isimlerinden biridir ve her konuda ayıklık, bilgelik ve bilgelikle ayrılan akıllı kadın anlamına gelir ve bu ismin pek çok türevi olan Sophie ve Sofa gibi isim sahibinin karakteri bir lider olarak ayırt edilir ve en önemli hamile ünlülerden biri İtalyan milli Hollywood yıldızı Sophia Loren’dir.
 • Sabrina: Son zamanlarda Arap dünyasında yaygınlaşan İrlanda kökenli isimlerden biridir ve bu isim Kraliçe anlamına geldiği gibi hayatının meselelerinde sabırlı ve yavaş olan nazik bir kadın anlamına da gelmektedir.

Bunlar, R harfi ve anlamları olan kızlar için en iyi isimlerdi, böylece yeni doğan bebeğiniz için onlardan kafa karışıklığına düşmeden seçim yapabilir ve onları diğer kızlardan ayırt edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla paylaşın ve bize kızlarınızın adlarını veya aklınıza gelen herhangi bir adı söyleyin.

Ayrıca ilginizi çekebilir:

İnce dergi teklifleri

Tüm takipçileri için ince bir dergiden özel indirimler, buradan daha fazlasını öğrenin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Arapça kedi isimleri yeni Arapça kedi isimleri yeni

Birçoğu , insan adı da dahil olmak üzere yüzlerce hatta binlerce kedi adı olduğundan, kedi veya kedi için benzersiz ve uygun bir isim s...

R harfli çocukların isimlerinin ansiklopedisi (Arapça – İslami – nadir – Kürtçe) R harfli çocukların isimlerinin ansiklop...

Doktor ona fetüsün türünü söyler söylemez anne, beklenen bebeği için güzel bir isim düşünmeye başlar ve bazı anneler bebeğine R harfiyl...

Beklediğiniz çocuğunuz için bin harfli çocukların isimleri (İslami – Arapça – Türkçe) Beklediğiniz çocuğunuz için bin harfli ç...

Çocuklar, babaların ve annelerin hayatlarında en önemli şeyi temsil eder ve Allah onları süs olarak tanımlamıştır ve bu nedenle her bab...

Bebeğiniz için orijinal ve nadir Arapça çocuk isimleri Bebeğiniz için orijinal ve nadir Arapça ...

Yüce Tanrı’yı ​​bu dünyevi yaşamın süsü olarak tanımlıyoruz. Bu nedenle, ebeveynler Tanrı’nın onlara bir çocuk vereceğini a...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/