Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

Kocanızın sizi sevmesini ve sizi önemsemesini ve başka kimseyi görmemesini nasıl sağlıyorsunuz?

Erkeklerin kadınlardan farklı bir doğası vardır ve bu nedenle bir kadın, sevgisini kazanmak için kocasının doğasını ve ihtiyaçlarını anlamaya çalışmalıdır ve bu yazıda kocanıza sizi nasıl sevdirir sorusuna cevap vermeye çalışıyoruz? Bu konu içerir … Kocanız size nasıl takıntılı hale getirilir? Kocanızın size takıntılı olmasını istiyorsanız, şu ipuçlarını izlemelisiniz: Görünüşün güzelliğini koru Pek çok kocanın […]

16 Aralık 2020 - 12:44 'de eklendi ve 24 kez görüntülendi. A+A-

Kocanızın sizi sevmesini ve sizi önemsemesini ve başka kimseyi görmemesini nasıl sağlıyorsunuz?

Erkeklerin kadınlardan farklı bir doğası vardır ve bu nedenle bir kadın, sevgisini kazanmak için kocasının doğasını ve ihtiyaçlarını anlamaya çalışmalıdır ve bu yazıda kocanıza sizi nasıl sevdirir sorusuna cevap vermeye çalışıyoruz?

Bu konu içerir …

Kocanız size nasıl takıntılı hale getirilir?

Kocanızın sizi sevmesini ve sizi önemsemesini ve başka kimseyi görmemesini nasıl sağlayabilirsiniz?

Kocanızın size takıntılı olmasını istiyorsanız, şu ipuçlarını izlemelisiniz:

Görünüşün güzelliğini koru

 • Pek çok kocanın karşılaştığı sorunlardan biri, karının bir süre yeni gelin rolünü oynaması ve ardından görünüşünün ve kişisel hijyeninin ihmal edilmesidir, bu da kocanın bir süre önemli olduğunu düşündüğü için karısını yabancılaştırmasına neden olur ve sonra sona erer.
 • Zarafetinize, güzelliğinize ve zarafetinize dikkat edin, çünkü kocanın dikkatini en çok çeken şey karısının görünüşü ve sevdiği kıyafetler ve renkler ve karısının kocasına onun için kıyafet giymesini söylemesi daha iyidir.
 • Siz evde kocanızla birlikteyken, arzularını tatmin etmedikleri için onları çıkarmadan baştan çıkarıcı alanları ortaya çıkaran giysiler giyin ve böylece kocanın zihni sizinle meşgul olur ve gizlediklerinizi ortaya çıkarmaya çalışır.
 • Kişiliğinize uyan kokuyu seçin, görünümünüz masumsa, çiçek kokulu bir koku seçin ve görünüşünüz güç gerektiriyorsa güçlü bir koku ile parlatın, büyüleyici ve cesur görünüm heyecan verici bir kokuya sahip bir koku gerektirir.

Kocanıza saygı

 • Bir erkeği bir kadına saplantı haline getiren şeylerden biri, ona gerçekten saygı duyduğunu hissetmesi, bu nedenle sizinle konuşmayı sevmeye başlaması ve onunla ilgilendiğinizi fark ederek gününün ayrıntılarını sizinle paylaşmasıdır.
 • Kocanız onun görüşlerinden bahsettiğinde, arzularını kabul ederken herhangi bir olumsuz eleştiri veya sinir bozucu dediği şey hakkında yorum yapmadığınız için onları küçümsememelisiniz.
 • Kocanıza, görünüşüne hayranlık gösterme ihtiyacına ek olarak, evli yaşamın gereksinimlerini karşılamaya yönelik çalışmaları için bir takdir dengesi verin.
 • Başarılı bir evlilik güvene ihtiyaç duyar, bu nedenle aranızdaki ilişkinin samimiyete ve yeminlerin yerine getirilmesine dayanması önemlidir.

Kocanızın yeteneklerine inanç

 • Eşler arasındaki aşk ilişkisini güçlendiren ve aralarında bir tür takıntı yaratan şeylerden biri, her bir tarafın ikinci tarafın yeteneklerine ve yeteneklerine inanmasıdır, bu nedenle kocanıza tam bir erkek gibi davranın.
 • Kocanızın yeteneklerini küçümsemeyin ve ona sizden sorumlu olduğunu ve sizi hayatta mutlu eden tek kişi olduğunu hissettirin, böylece kendini evinde hisseder ve asıl kaygısının sizi her zaman mutlu etmek olduğunu düşünür.
 • Kocanıza onu olduğu gibi kabul edin ve sevin ve çatışma anında mantıklı olmak ve yapamayacağı şeyleri ona hatırlatmamak önemlidir.

Romantik anlara dikkat

Romantik anlar evlilik için en güzel zamandır, bu nedenle ilişkinizi güçlü tutmaya ve can sıkıntısından tamamen uzak tutmanıza yardımcı olacak ideal atmosferi yaratmak için yöntemlerinizi sürekli yenilemelisiniz.

Kocanıza özel zaman verin

İster arkadaşlarla takılmak isterse de hayatın alanlarını düşünerek yalnız vakit geçirmek istesin, tüm erkekler yalnız özel bir zaman geçirmeyi severler, bu yüzden bir koca kocasına bu alanı vermelidir.

Eşe yaklaşmak

Koca her zaman onu anlayan ve seven birini arar, bu yüzden eş, arkadaş ve sevgili rolünü aynı zamanda ona yaklaşıp hayatın her alanında onunla konuşarak oynamalısınız.

Kocayı sıkıntı zamanlarında destekleyin

Kocanızı sıkıntılı bir zamanda terk etmeyin, özellikle kocanız çok önemli ve sosyal statüsü yüksekse, koca bazen hayatını mahvedebilecek bazı mali zorluklara maruz kalıyorsa, ancak kadının kocasının yanında olması ve ona ihtiyaç duyduğu destekten ihtiyacı olanı sağlaması önemlidir; O zaman koca, sadece güzelliği ve güzelliği için değil, otantik özü için de karısına takıntılı olma noktasına ulaşmış olacaktır.

Kocanızın size bakmasını nasıl sağlayabilirsiniz?

Pek çok kadın, kocalarının onlarla ilgilenmesini istiyor ve bir kocaya kadınları ilk sıraya koyduğunu hissettiren bazı şeyler var:

 • Kocanın karısına ilgi hakkını verebilmesi için, onun ihtiyaçlarını karşılamaya hazır olması ve rahatına ve mutluluğuna meraklı olması için ona bakması gerekir.
 • Kocanızın dikkatini çekmek istiyorsanız, evlilik ilişkisini tutarlı tutmak için görünüş veya saç açısından bazı değişiklikler yaparken hayatınızın tüm konularını organize etmek ve düzenlemek gibi normalden daha fazlasını yapın.
 • Harika yemekler hazırlayıp mumlarla ve güllerle çevrili bir romantizm atmosferinde servis etmek tercih edilir ve bu günlük bir mesele olmak zorunda değildir, haftada bir bile muhafaza etmeniz yeterlidir.
 • Pek çok kadın genel görünümü önemsese de can sıkıntısının aranızdaki ilişkiyi bozmaması için evin tarzını değiştirmek ve yaşadığınız odanın sistemlerini yenilemek gibi detaylara dikkat etmeniz de önemlidir.
 • Kocanızın neyi sevdiğini bilin ve onu tercih ettiği parfümü takmak gibi uygulayın, böylece aranızdaki çekim alevi yanık kalır ve asla sönmez.
 • Aile, kocanın dikkatini çekmenin sırrıdır. Bu nedenle, kocanızın ailesine iyi bakın, onunla bazı aile toplantılarına gidin ve onlarla kocanız hakkında tüm sevgiyle konuşun ve onun hatalarından hiçbir şey hatırlamayın.

Kocanızın başkalarını görmemesi nasıl sağlanır?

Bu paragrafta, kocanızın evliliğin ilk gününden itibaren kimseyi görmesini nasıl sağlayacağınızı size açıklıyoruz:

 • Evlenmeden önce bir ila iki ay arasında değişen bir süre boyunca rahatlama seansları yapın ki düğün gününde ondan korkmadan kocanızla vakit geçirmeye hazır olun, aksine erkek karısının ilk günden itibaren huzur ve keyifle hissetmesini sever.
 • Kocanızla uğraşırken, onunla ilişkinizin kadının çocukla başa çıkma tarzıyla aynı olmasına dikkat edin, bunun yerine ona erkek olduğunu hissettirmelisiniz, bu yüzden emir vermeyi sınırlandırın ki, onun otoriter bir kadın olduğunuz veya ona hakaret etmeye istekli olduğu hissinin bir sonucu olarak başkalarına dikkatini çekmesin.
 • Sizi yatakta kocanızla birleştiren anlara dikkat edin, böylece Tanrı’nın hizmetçilerine izin verdiği çerçevede ise, sizden istediği her şeyi yapmada yanlış bir şey yok, bu yüzden onun hayatında ona bakan tek ayna siz olmak için arzularına ulaşmaya istekli olun.
 • Kocanızı başka biriyle kıyaslamayın, çünkü koca karısının gözlerini doldurmadığını hissettiğinde başka bir kadına bakmaya başlar ve sonra ona değerini vermeye çalışan başka birini aramaya başlar ve bunlardan biri karısının kocasını hor görmesini istismar ettiğinde bu tür kocaları bekleyen en çok kadın nedir? Ve onu dünyanın en iyi adamı gibi hissetmeye başlıyorsun.
 • Kocanızın nasıl düşündüğünü ve onu başka bir kadına bakmaya neyin motive ettiğini bilmelisiniz, kendinize bu soruyu sorun, böylece yaptığınız şeyi yapmanın nedeni olup olmadığınızı veya diğerine içsel arzusu için bakıp bakmadığını anlayabilirsiniz.
 • İhtiyaçlarını karşılarken aranızdaki monotonluğu kırmak için birden fazla kadın kişiliğin tarzını seçin ve bir süre giydirin, çünkü yüksek derecede kültür ve farkındalığa sahip olgun bir kadın gününde, genç bir kızın veya masum bir çocuğun gününde olabileceğiniz gibi, başka bir gün seksi bir kadın onu sıcak giysilerle giydiği şeyle şaşırtır .

Bu yazımızın sonunda kocanızın sizi nasıl sevmesini sağlayacağınız sorusunu detaylı bir şekilde cevapladık ve daha fazla tavsiye isterseniz eşinizle olan sorununuz hakkında bir yorum ekleyerek bu sorunların çözümlerini anlatmak için bir makale hazırlayacağız.

Ayrıca ilginizi çekebilir:

İnce dergi indirim kuponunu kullanarak tüm alışverişlerinizde% 15 indirim kazanın ( uxy ) VogaCloset mağazasından

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Siemens çamaşır makinesi hata kodları Siemens çamaşır makinesi hata kodları...

Siemens çamaşır makinesi hata kodları Çamaşır ve bulaşık makinelerinin hata kodları ve giderilmesi.  Siemens çamaşır makinesi hata kodl...

Samsung bulaşık makinesi lc hatası Samsung bulaşık makinesi lc hatası

Samsung bulaşık makinesinde hata kodu LC nasıl düzeltilir? AÇIKLAYIN: Bu mesaj bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir, yani bağlant...

Tv sinyal yok diyor ne yapmalıyım Tv sinyal yok diyor ne yapmalıyım

TV’de sinyal yok – ne yapmalı? buzdolapları Çamaşır makineleri TV’ler mikrodalga fırınlar gaz sobaları elektrikli sob...

İnstagram reklam hesabı değiştirme İnstagram reklam hesabı değiştirme

Instagram’ımızın reklam hesabı nasıl değiştirilir? Instagram hesabımızı Hayran Sayfamıza doğru bir şekilde bağlamış olmamızın&nbs...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/