Küçük Kabin Planları

Kabinler dünyada en çok kullanılan yapılardan biridir, benzersiz tasarımı onu diğer tüm binalardan farklı kılar. Her yerde bulunmazlar, ancak sanatsal ve karakteristik yüzeyleri onları diğerlerinden farklı kılar, hatta malzemeleri bile onları çok daha fazla öne çıkarabilir.

Nerede bulunurlar?

Daha fazla bitki örtüsüne sahip şehirlerde bu tür inşaatların bulunması çok normaldir. Kabinler çok daha rustik ve eski bir tarz sağlar, ancak üzerine inşa edildiği malzemeye bağlıdır. Şehir merkezlerinde sık görülmezler, daha çok göllerin ve en büyük bitki örtüsünün olduğu yerlere doğru görülür.

Bulunduğu ortama adapte edilebilen tasarımları ile çok daha serin bir ev türüdür. Soğuk ve ılıman iklimler, bu tür bir evin tüm havayı toplamasını ve kabinlerin içine taşımasını sağlar. Ayrıca, bu tür bir yapı göl kabinlerinde kanıtlanabilir, bir aile hafta sonu için mükemmeldirler.

Modern olabilirler mi?

Yapım ve dekorasyon modernizm dokunuşlarını basitçe, dış mahallelerde ve kabinlerin içinde taşıyabilir. Malzemeler, fütüristik bir dokunuş vermek için mükemmel bir kontrast oluşturan açık ve koyu tonlara sahip olabilir. Aynı zamanda kabinlerin iç dekorasyonunda ev aletleri ve elektronikler gibi çok modern öğeler olabilir.

Bu detayların her biri kabinlere fütürizmi getiriyor ve sadece eski oldukları ve çok modern olamayacakları şeklindeki yanlış düşünceleri ortadan kaldırıyor.

Buna ne eklenebilir?

Küçük kabinlere biraz daha şıklık katmak için küçük bir bahçe eklenebilir. Çam ağaçları ve çalılıkların bulunduğu bahçeler, sahip olduğu harika dekorasyonun yanı sıra çok botanik bir dokunuş ve enerji dolu.

Lambalar, özellikle çok karanlık yerlerde bulunduklarında her birine doğru aydınlatmayı verir. Dış veya iç aydınlatması ile lambanın boyutu veya tasarımı fark etmez, ona kusursuz bir dokunuş verir.

Araba sitesi?

Küçük kabinlerde araba alanları hesaba katılabilir, ancak bazıları o kadar küçük olabilir ki onu alamazlar. Ancak, kabinin konumuna bağlı olarak, arabayı park etmek için çim veya toprak yığınını kullanabilirsiniz.

Kısacası küçük kabinler, tüm ev tasarımlarına benzersiz bir tarz getiriyor. İlgili stillerin her birine en iyi verebilecek malzemeler içerir. İnsanların çoğu onları göllerde, dağlarda ve bol ormanlık yerlerde inşa etmeye karar verir, ancak şehre yakın bölgelere çok yakın değildir. Çünkü yoğun alanlarda bu kabinlerin tasarımı çok az görülmektedir.

Bununla birlikte, bu tür küçük kabinlerin özel tasarım olabileceği konut kompleksleri olabilir.

küçük ahşap kabin planları, iki katlı kabin modeli, kabin planları