Kullanmadığınız Ama Yapmanız Gereken 6 Saç Ürünü

Her erkeğin hayatında, yıkama torbasında (hala taşıma çantalarına bir şeyler fırlatmıyorsunuz, değil mi?) İkisi bir arada şampuan ve biraz balmumunun öğrenci elyafından daha fazlasını içermesi gereken bir nokta vardır.

Barnetiniz kadar bu dönüm noktasını henüz geçmediyseniz, saçınıza yeni yıl, yeni slogan atın. Saç kökleriniz size teşekkür edecek.

Renessance Follicle Forever Serum

İster büyükbabanın saç çizgisini miras aldığınızdan emin olun, ister sadece gelecekte saç incelmesi konusunda endişeleniyor olun – kırışıklıklarda olduğu gibi, tedavi görülmeden önce başlamalıdır. Bu Renessance Follicle Forever Serum, hareketsiz foliküllerdeki kök hücreleri uyaran ve daha güçlü, daha sağlıklı kilitlerin büyümesine neden olan Mirroirte içerir.

Bay Porter’da mevcut, fiyatı 70 £.

Bumble & Bumble Yoğunlaştırıcı Krem Konturu

‘Şekillendirme’ kelimesini duyduğunuzda aklınıza gelen ilk şey Kardashianlar ise, banyo rafınıza biraz ışık ve gölge eklemenin tam zamanı. Bumble & Bumble’ın yoğun, esnek kremi, tüm doğru yerlerde bukleler ile yüksek çözünürlüklü stiller oluşturan hafif bir macun oluşturmak için ellerinizde erir.

Bumble and Bumble’da mevcut, fiyatı 23 £.

Lavett & Chin Saç Nemlendirici

Yüzünüzü nemlendirmek 2017’de tartışılmaz bir şeydir, ancak saçınızı nemlendirmek, henüz yapacağınız bakımın zirvesine ulaşmamış olabilir. Kirli şehir yaşamına karşı koymak için tasarlanan Lavett & Chin’in antioksidan ve amino açısından zengin saç kremi, Boris’inki kadar sevilmemiş görünen barnetler için nemlendirme ve kafa derisi bakımı sağlar.

Bay Porter’da mevcut, fiyatı 20 £.

Dyson Süpersonik

Aletlerini seven bir adamsanız, şüphesiz Dyson’ın ilk saç kurutma makinesini duymuş olacaksınız. Mühendisler tarafından yaratılmıştır, sessizdir, saçınızı mükemmel durumda tutar ve Starship Enterprise dışında bir şeye benziyor. Ancak, parlak pembeydi, bu yüzden muhtemelen henüz ona sahip değilsiniz. Dualarımızı işittikleri ve İngiliz firmasını, delikli ped tasarımınızla çok fazla sarsmayacak beyaz ve gümüş rengi bir renk grubu çıkarmaya ikna ettikleri için saç tanrılarına teşekkür edin.

Dyson’da mevcut, fiyatı 299 £.

Buly 1803 Kaplumbağa Kabuğu Asetat Cep Tarağı

İyi kemerli her erkeğin düzgün bir tarağı olmalıdır, bu yüzden bir Noel krakerinde eksik dişleri olan birini atın ve üst cebinizde saklamak isteyeceğiniz bir tarağa yükseltin. Miras cilt bakım markası Buly 1803, saç derinize ve saçınıza zarar gelmesini önlemek için tasarlanmış alacalı dişlere sahip İsviçre’deki taraklarını üretiyor.

Buly1803’te mevcut, fiyatı 20 £ civarında.

Oribe Jel Serumu

İkisi bir arada ürünlerin kötü bir üne sahip olduğunu söylemek doğru, bu yüzden kısayolları tekrar şık hale getirdiği için Oribe’ye teşekkürler. Markanın Jel Serumu çift görevde çalışır, nem ekler ve saçları bir arada şekillendirir. Formül, saç tellerini güçlendirmek için mikroproteinlerle paketlenirken ışığı yansıtmak ve saça parlaklık vermek için altın inci ile aşılanmıştır. Ve Zayn-ve-Bieber peroksit sarısı rengine indiyseniz, boyalı saçlarda da kullanımının güvenli olduğunu duymaktan memnun olacaksınız.

SpaceNK’da mevcut, fiyatı £ 58.

Bir cevap yazın