Kur yapma türleri


Kur yapma nedir?

Kur kelimesi şu şekilde tanımlanabilir: Bir ilişkide şekillenen iki kişi arasındaki duygusal bağ. Hem halka açık hem de özel olarak yapılan sevgi gösterilerinden ayırt edilebilir ve bunlar öpücük ve okşamalardan hediyeler veya sürprizlere kadar uzanır.

(Flört. İllüstrasyon)

(Flört. İllüstrasyon)

Flört Dersleri

Yaşam boyunca, bir kişi çeşitli ilişkiler yaşar, bunları sınıflandırmanın bir yolu şu olabilir:

Ölümsüz kur yapma: Ergenlik çağında tanışan türden insanlardır, yıllarca birlikteler, ama asla kesin bir şeye gelme. Büyükanne her zaman ne zaman evleneceklerini sorar, arkadaşlar arkadaş mı erkek arkadaş mı olduklarını bilmez, belki birbirlerini severler ama gösterdikleri bir şey değil.

Sabah buluşması: tipik mi üniversite kur yapmaÇok küçük yaşlardan itibaren aşık olurlar ve ömür boyu bir çift olacaklarını düşünürler. Bazen bu işe yarar, bazen işe yaramaz.

Zincir kur: Bu erkek arkadaşlarla ilgili Asla ayrılmayacaklarına söz veriyorlar ve ertesi gün kavga ediyorlaryeni sözler icat etmek için ayrılırlar, birkaç gün geçirirler ve tekrar bir araya gelirler. Gerçek bir “gelirim ve giderim” zinciri.

Kur yapma timsah gözyaşları: Ana fikir hedefe ulaşılana kadar ağlıyor, ne kadar yapmak zorunda olursan ol.

Şurup kur: sevdiklerine tatlılık katan insanlardır ve bazen dışarıdan bakıldığında oldukça cloying.

Süper insan kur yapma: ilişkilerde görülebilir sıkıntılı geçmişlerle, duygusal veya fiziksel, burada prens prensesi kurtarmaya gelir ve bu yüzden onu bir şeyden kurtardığı veya sorunlarını çözmeye geldiği düşünülür.

Terörist kur yapma: her neyse, her zaman patlayarak biter. Her şeyin olması için bahaneler eksiktir.

Kur yapma saklambaç oynamak: kimse onları görmediğinde bulunurlar, hepsi çok gizli olduğunda. Belki gelecek planları vardır, ama sürpriz, dışarıdan “sadece arkadaş” oldukları için, onları keşfettiklerinde herkes için olacaktır.

Boomerang kur: kendilerini buldukları her şeyle atarlarbırakılırlar ve zamanla geri dönerler.

Birdie kur yapma: çok psikolojik, ne zaman ebeveynlerinin tutum ve özelliklerini eşlerine bakarlar. Başka bir deyişle, onlara iyi bakın, onları sorunlarından koruyun ve ebeveynlerin yaptığı her şey.

“Fatih iki nokta üst üste” kur yapma: İnsanlar daha ileri gitmek istediklerinde olur, yolunda her şeyi fethetmekTa ki onları tekneden alıp kiliseye götüren bir başkasıyla karşılaşana kadar.

“30 yaşından önce” buluşma: kötü diller diyor ki 30 yaşında evli olan kişi “aslında” bekarsa. Böylece, genellikle pek iyi çalışmayan, ancak bekarlar grubunun bir parçası olma korkusuyla devam eden çiftler oluşur.

Su ve petrol kur: ortak bir çıkarları yok. Romantik bir film izlemek için sinemaya gitmek istiyor ve binlerce kez aksiyon filmlerini tercih ediyor, hiç bir araya gelmeseler daha iyi olur.

İlgili Mesajlar


Her hakkı saklıdır


© Is izin verildi içeriğin kullanımı, bir bağlantıyla tanınmak bir bilgi kaynağı olarak bu makaleye.