Güncel İçerikler

Lake dolap boyama

Ahşap lake mutfak dolapları nasıl yeniden boyanır Lake Mutfak dolaplarını yenilemenin en kolay ve en hesaplı yolu Mutfak dolaplarınızı yenilemek, Lake dolap boyama mutfağınızın genel görünümünü iyileştirecek bir kendin yap ev geliştirme projesidir. Bu iş emek yoğun olmasına rağmen sabır ve doğru araçlarla herkes tarafından yapılabilir. Bunu yaparken daima yeterli havalandırmaya sahip olduğunuzdan emin olun ve işten […]

Bu Haber 10 Mayıs 2021 - 20:21 'de eklendi ve 107 kez görüntülendi.

Lake dolap boyama

Ahşap lake mutfak dolapları nasıl yeniden boyanır

Lake Mutfak dolaplarını yenilemenin en kolay ve en hesaplı yolu

Mutfak dolaplarınızı yenilemek, Lake dolap boyama mutfağınızın genel görünümünü iyileştirecek bir kendin yap ev geliştirme projesidir. Bu iş emek yoğun olmasına rağmen sabır ve doğru araçlarla herkes tarafından yapılabilir. Bunu yaparken daima yeterli havalandırmaya sahip olduğunuzdan emin olun ve işten birkaç gün izin almak için planlar yapın. İşte mutfak dolaplarının nasıl yeniden boyanacağına ilişkin talimatlar.lake dolap boyama , lake mutfak dolabı boyama , lake dolap boyası , lake mobilya boyama , lake mutfak dolabı boyama , beyaz lake boya , akrilik lake boya , lake masa boyama , mdf üzeri lake boya , lake mobilya boyanır mı,

Ahşap mutfak dolaplarınızı yeniden boyayabilirsiniz.

Aşama 1

Ahşap mutfak dolabı menteşelerini sökmek için tornavida kullanın. Tüm düğmeleri ve diğer aletleri mutfak dolaplarından çıkarın.

Adım 2

Ahşap dolap ve kapıların temizliği. Mutfağı temizlemek için güçlü bir sert su solüsyonu kullanın. Dolapları ve kapıları aşındırıcı bir süngerle gres veya kirden temizleyin. Kabindeki tüm köşeleri ve diğer yüzey alanlarını temizlediğinizden emin olun. Yeniden modelleme projenizin düzgün işlemesi için tankların tamamen temiz olması gerekir. Ilık suyla yarılmış yumuşak bir bezle silin ve kurumasını bekleyin.

Aşama 3

Ahşap mutfak dolaplarındaki çentikleri, çentikleri veya oyukları doldurmak için ahşap işçisine uygun renkte ahşap macunu kullanın.

4. adım

Dolaplarınızı boya ve vernik sıyırıcılarla stoklayın. Bunlar herhangi bir nalburdan temin edilebilir. Sıyırıcıyı bir fırça ile yayın, köpürmesine izin verin ve ardından bir macun bıçağıyla çekin. Tankları çıkarır çıkarmaz kurumaya bırakın.

Adım 5

Dolapları ve çekmeceleri çizin. 150 zımpara kağıdı ile elle çalışmayı bitirmeden önce 100 zımpara kağıdı ve bir elektrikli zımpara kullanın. Zımparaladıktan sonra mutfak dolapları ve çekmecelerindeki tüm zımpara tozunu temizlemek için yumuşak bir bez kullanın.

6. Adım

Sıcak, iyi havalandırılan bir alanda, dolaplara ve çekmecelere ahşap lekesi uygulamak için ince kıllı bir fırça kullanın. Temiz bir bezle silmeden önce on dakika bekleyin ve ardından 24 saat kurumasını bekleyin.

7. Adım

Ahşap lekelerinin tam 24 saat kurumasını bekledikten sonra mutfak dolaplarına poliüretan sürün. Pürüzsüz, dayanıklı bir yüzey elde etmek için birden çok katman kullanmanız gerekebilir. Ne kadar çok katman kullanırsanız, kaplama o kadar dayanıklı olacaktır. Katlar arasında 400 kumlu zımpara kağıdı ile nazikçe zımparalayın.

8. Adım

Dolap kapılarının diğer tarafını çevirip yapmadan önce yaklaşık on saat bekleyin. Bittiğinde yeniden birleştirin. lake dolap boyama , lake mutfak dolabı boyama , lake dolap boyası , lake mobilya boyama , lake mutfak dolabı boyama , beyaz lake boya , akrilik lake boya , lake masa boyama , mdf üzeri lake boya , lake mobilya boyanır mı,

BENZER HABERLER
YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Güncel İçerikler
sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal