Lancôme Advanced Génifique Hydrogel maske genç, dolgun ciltler için

Lancôme, güzellik ve günlük cilt bakımı dünyasında dünya çapında milyonlarca kadını çevreleyen öncü bir teknolojik yeniliği tanıtıyor: Advanced Génifique Hydrogel Melting Mask.

Lancôme Advanced Génifique maske veya serum, cildinin güzelliğine ve tazeliğine günlük olarak özen göstererek her kadının hayatının vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Lancôme tarafından bu yıl 2018’de piyasaya sürülen en önemli kozmetiklerden biridir.

Advanced Génifique serumu, en eşsiz tabaka maskelerinden biridir ve Fransız marka Lancôme için çok büyük bir zorluktur. Maske, zarif ve çekici bir siyah renge sahip dolu bir şişede aynı miktarda bifidus özü ve değerli probiyotikler içerir. 14 yıllık titiz bilimsel araştırmanın ardından, etkisi 2029’a kadar sürecek olan bu harika ve ayırt edici yeniliğe ulaşıldı.

Özgün bir formüle sahip olan bu serum, güzellik bakım sektöründe 150’den fazla uluslararası ödül kazanmıştır ve her tür kadın cildi için uygundur. Aynı zamanda yaşlarına da uygun. Gelişmiş Génifique maskesi artık yeni Hidrojel Erime Maskesinde mevcuttur ve maskeyi yüze uyguladıktan birkaç dakika sonra dolgun, nemli bir cilde ve kendine özgü genç bir görünüme sahip olacaksınız.

Hidrojel Erime Maskesi, doğanın sihirli bileşenlerinin, Advanced Génifique Serum’un özel ve önemli kimyasal bileşikleri ve maddeleriyle uyumlu bir karışımıdır. Maske, doğada birçok ve çeşitli formlarda bulunan mikroskobik organizmalar olan benzersiz probiyotik özütlerden oluşur. Estetik ve sağlık açısından birçok faydaya sahip olması ile karakterizedir. Bu yüzden Lancôme, cilde bakım yapmak ve ona canlılık ve güzellik kazandırmak için kozmetik ürünlerini geliştirmeye ve probiyotikleri en son ürünü Advanced Génifique Serum ile karıştırmaya heveslidir.

Maskenin en çok odaklandığı probiyotik özütler arasında Bifidus bulunur. Bifidus özleri, cildin bariyer işlevini ve cildin dış strese karşı direncinin daha nemli ve daha derin olmasına yardımcı olur.

Hidrojel Erime Maskesi ayrıca, maskenin aktif bileşenlerinin cilde nüfuz etmesine yardımcı olan devrim niteliğinde, yenilikçi ve gelişmiş bir teknoloji olan bir hidrojel matrisinden oluşur. Bu biyo-su hidrojel matrisi, ısıya duyarlı olduğu ve eridiği zaman cildin ısısından dolayı sıvıya dönüştüğü ve cilde uygulandığında tüm yüze pürüzsüz bir şekilde uyan yumuşak ve güzel kuvvetlerin keyfini çıkardığı için maskeyi büyük ölçüde çözdüğü için çözünür. Ayrıca cilde yumuşak ve ışıltılı bir his verir, asla yağlı veya yapışkan değildir.

Hidrojel Erime Maskesi, Lancôme tarafından özel olarak tasarlanmıştır, böylece tüm kadınlar istedikleri zaman kullanabilirler. Gün içerisinde bir kadının karşılaşabileceği tüm farklı zamanlarda ve koşullarda cildin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde yapılır. Maskenin, zor sabahlardan muzdarip olan veya yeterince uyumayan veya akşam yemeğinden önce enerji seviyeleri düşük olan kadınlar için kullanıldığı yer. Bunun nedeni, Hidrojel Erime Maskesinin cildin sağlığını ve güzelliğini artırmaya ve ona her kadının hayalini kurduğu ışıltı, tazelik ve ışıltıyı vermesine katkıda bulunmasıdır. Bu nedenle bu maske, tüm kadınlar için günlük cilt bakımı rejiminde ana ürünlerden biri olarak kabul edilir.

Cildi beslemek ve yeterli nemlendirmek için çalıştığı ve sadece on dakika içinde elastikiyetini artırmaya yardımcı olduğu için derin nemlendirilmiş ve ışıltılı bir cilt elde etmenizi kolaylaştırmak için makyaj uygulamadan önce Hidrojel Erime Maskesini kullanmanız tercih edilir. Ve bu sihirli maske sadece yirmi dakika içinde cildi daha parlak, daha canlı, daha ışıltılı ve ışıltılı hale getirmeye çalışıyor. Maske aynı zamanda cildin arınmasını artırarak gece uygulandığında cildi daha uyumlu hale getirerek sabah cildinin daha güzel görünmesini sağlar ve bu otuz dakika içinde gerçekleşir.

Hidrojel Erime Maskesi nasıl uygulanır

İlk: Kağıt zarfı açın ve yakalayıcıyı çıkarın.

ikinci: Şeffaf filmi soyun ve yüzünüze uygulamaya başlayın ve jel tarafını arka taraftan uygulayın.

Üçüncü: Beyaz koruyucu tabakayı maskenin önünden çıkarın ve daha önce bahsettiğimiz gibi, istediğiniz uygulama türüne bağlı olarak on, yirmi veya otuz dakika beklettiğinizden emin olun.

Dördüncü: Son adımda, maskeyi cildinizden çıkarın ve cildinizin serumu emmesine yardımcı olmak için yüzünüze iyice masaj yapın.